Skocz do zawartości

Just Cause 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też nie bardzo podeszło JC2, takie 7-/10. Wolę jednak sandboxy, w których fabuła, historia i fajne postacie grają większą rolę, a nie tylko skupiające się tylko na rozwałce i eksploracji. Z drugiej strony gra była wielka, łada tylko ta drewniana animacja ruchu / biegu Rico ciut mnie irytowała.

Odnośnik do komentarza

Przecież Drake już pływał w pierwszym Uncharted :P

 

Co do tematu, to ogrywać miałem jedynie okazję demo Just Cause 2 i było całkiem fajne, plus kupa zabawy z linką. DO pełniaka się nie dorwałem, a wielokrotnie znajomi zachęcali (pozdro Tri). Jeżeli trójka będzie oferować podobnej wielkości świat i zabawę to warto będzie się chyba zainteresować.

PS. części są jakoś powiązane fabularnie ze sobą?

Odnośnik do komentarza

Przecież Drake już pływał w pierwszym Uncharted :P

 

Nie chodzi o to, ŻE pływał, ale JAK :D

Animacja pływającego Drake'a to jakaś kpina i coś, co zwyczajnie Psiakom nie przystoi.

 

Co do fabularnego powiązania to raczej bym się nie martwił. Być może jest, ale właśnie gram w JC2 i historyjka jest raczej głupiutka, dialogi niczym w starych Residentach, a Rico to przygłup, który przypomina mi Garcię Hotspura z Shadows of the Damned. Tutaj najwyraźniej liczy się sam gameplay, eksploracja tej wyspy i rozpierducha, którą możemy na niej siać.

Kurde, to moje drugie podejście do JC2, w ramach tzw "dawania drugiej szansy", ale chyba znów nie wytrzymam tu zbyt długo - niby to wielkie i ładne, ale ile można oglądać wybuchy - jak w najnowszych Transformers - w końcu zaczyna nużyć...

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

 

Przecież Drake już pływał w pierwszym Uncharted :P

 

Nie chodzi o to, ŻE pływał, ale JAK :D

Animacja pływającego Drake'a to jakaś kpina i coś, co zwyczajnie Psiakom nie przystoi.

 

Co do fabularnego powiązania to raczej bym się nie martwił. Być może jest, ale właśnie gram w JC2 i historyjka jest raczej głupiutka, dialogi niczym w starych Residentach, a Rico to przygłup, który przypomina mi Garcię Hotspura z Shadows of the Damned. Tutaj najwyraźniej liczy się sam gameplay, eksploracja tej wyspy i rozpierducha, którą możemy na niej siać.

Kurde, to moje drugie podejście do JC2, w ramach tzw "dawania drugiej szansy", ale chyba znów nie wytrzymam tu zbyt długo - niby to wielkie i ładne, ale ile można oglądać wybuchy - jak w najnowszych Transformers - w końcu zaczyna nużyć...

 

 

 

No ale sama gra jesli chodzi o fabułe i dialogi została specjalnie tak zrobiona, o to w niej chodzi właśnie aby to był film akcji klasy C.

 

Inna sprawa, że misje są powtarzalne i w końcu rzeczywiście jest nudno bo w kółko rozwalenie bazy, jakiś mały pościg i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...