Skocz do zawartości

Just Cause 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Fallout sprzedany więc teraz na celowniku JC3, kasa już odłożona. Przy 2 bawiłem się świetnie, teraz po filmikach wygląda na jeszcze większy fun. 

 

Czuję że będę spędzał przy tym długie zimowe wieczory ;)

 

 

btw, kiedy jest premiera w polsce? Na jednej stronce widzę że 4.12, na innej 1.12. 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

No i pograłem kilka godzin. Po pół godzinie myślałem, że jutro wymieniam. Po 2 godzinach, że może przejde. Teraz bawie sie wyśmienicie. To co juz teraz moge robić ze spadochronem, wingsuitem i linką to masakra, a cały czas dochodzą nowe gadżety i upgrady. Będzie dobrze. Ale jak zawsze w sandboxach nie od rockstar sterowanie pojazdami naziemnymi woła o pomste do nieba, drewno totalne. 

Odnośnik do komentarza

No i pograłem kilka godzin. Po pół godzinie myślałem, że jutro wymieniam. Po 2 godzinach, że może przejde. Teraz bawie sie wyśmienicie. To co juz teraz moge robić ze spadochronem, wingsuitem i linką to masakra, a cały czas dochodzą nowe gadżety i upgrady. Będzie dobrze. Ale jak zawsze w sandboxach nie od rockstar sterowanie pojazdami naziemnymi woła o pomste do nieba, drewno totalne. 

No to powiedz kolego jak to w końcu jest z tymi loadingami i framerate'm. 

Odnośnik do komentarza

Loadingi sa rzeczywiscie przydlugie. Nie jest to kwesita chyba 3 minut jak ktos gdzies pisal, ale laduje np. po smierci z 30-50 sekund. Na poczatku gry tez potrafi loadingiem (pipi)nac na 1,5-2min.

 

Framerate rwie porzadnie. Najbardizej widac jak jest gruba akcja - gdy mamy 5 gwiazdek, wokol nas samolot i jakis helikopter, na ziemi samochodziki i ludzie i dzialo przeciwlotnicze wali w nas rowno, gra potrafi chrupac jak szalona. Jako ze w helikopterze mozna strzelac rakiety bodajze co 0,4-0,5 sekund (L1,L1,L1,L1 itd.), od razu rzuca sie w oczy frame drop gdyz rakiedy wysylami z duzo dluzszymi przerwami.

 

Kuriozalne: ogladanie mapy tez laguje (lol)!. Podczas przewijania z gory mapy na dol, normalnie kursor przeskakuje co chwile.

 

Gra wyglada jednak super i mam nadzieje ze za miesiac albo dwa, gdy troche popat(pipi)a chlopaki, mozna bedzie sobie w weekend jakis przejsc. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...