Skocz do zawartości

Better Call Saul


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

On 4/22/2022 at 8:57 AM, Homelander said:

Ze względu na totalna spier.dolinę jaka jest amerykański rynek usług streamingowych nie obejrzę nowego sezonu na Netflixie, bo na nim będzie pewnie za rok. Muszę wykupić AMC+, więc poczekam na cały sezon. Serio, nie narzekajcie na rynek w Polsce, bo w porównaniu do USA jest o wiele lepiej

 

Kablówki nie masz?

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, Homelander said:

 

Nah, za droga

 

 

Santi, widać coś pomieszałem :) Wiem, że coś tak kiedyś ściagałem wieeele lat temu, wydawało mi się, że były to torrenty, ale możliwe, że było to emule czy coś w tym stylu :)

Narzekasz, że sezon nie jest dostępny od razu na netfliksie bo ci szkoda paru dolarów na kablówkę. okej

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Zeratul said:

Fakt jest taki, że argument z dupy. Trudno, żeby seriale danych stacji premierowo pojawiały się na konkurencyjnych platformach.

O ile sobie przypominam to na europejskim Netflixie jest premierowo. I wiem, różnice w licencjach itp. Fakt jest taki, że praktycznie każda duża stacja ma w USA swój serwis streamingowy i musiałbyś płacić dziesiatki dolców, żeby mieć wszystko co chcesz. I jakkolwiek narzekam na to, przyjmuję to do wiadomości i staram się odnaleźć w ten sposób, że poczekam na całość, wezmę jakiegoś triala, obejrzę i anuluję. Nie ma nic ponad Saula co by mnie na AMC+ interesowało

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

S06E05 scenka w Niemczech pod domem

Spoiler

pani Margerete Ziegler, gdy Lalo się włamywał.

 

No tak perfidne plastikowe CGI, ze wygladalo jak kiepska przygodowka point n click, gdzie masz fotorealistyczne postacie na tle statycznych prerenderów (szczególnie widoczne jak bohater przechodził przez ulicę). Ewentualnie jak sceny plenerowe w Świecie Kiepskich na greenscreenie xD Liście nawet odrobinę nie falowały, cała sceneria to jakiś JPEG.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...