Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

A jak wyglada sprawa z pubami? Niby kupilem mozliwosc ale nigdzie na mapie nie moge znalezc pubow do kupienia?

 

Swoja droga nareszcie widac, jak w 2015 po takim wysypie wszelkich gier sandboxowych seria AC sie brzydko starzeje. Gralem we wszystkie czesci (nie liczac rogue na ps3) i pierwszy raz po prostu meczy mnie niesamowicie ta gra. Jestem w 4 sekwencji ale jak nic sie nie zmieni to nie wiem czy wytrzymam do konca, po Unity mialem juz nie brac kolejnej czesci ale sentyment jednak wzial gore. Jednak po tym co widze raczej bez szans zebym zakupil, chyba ze wsadza fabule w jakis za(pipi)isty okres czasowy.

Odnośnik do komentarza

Ktoś zrobił trofeum ??

  Bez urazy
Zniszcz 5000 obiektów przy użyciu powozu

 

 

 

Na czym to robić, jakieś trasy, wskazówki?

Troche już jezdziłem i nie wpadło do tej pory, od początku gry starałem sie taranować wszystko, latarnie, drzewa, słupki co sie dało.

 

Ktoś wbił platyne?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie jestem po(pipi)any aby takie achievementy zbierć :) Mogę ci tylko powiedzieć że jakoś randomowo nalicza. Czasem jadę bryczką pół miasta i 2 razy mi naliczy że coś rozwaliłem a czasem wcale.

 

 

 

Co do samej gry . Zrobiłem etapy w innym okresie kto grał ten wie. Strasznie się na nich zawiodłem. Niby za(pipi)isty okres

I wojna Światowa i bombardowany londyn

oraz goty postać historyczna a oni to s(pipi)ili. Dodatkowo w tych wspomnieniach pojawia się moja najbardziej znienawidzona postać żeńska całej serii. Myślałem że odcieli się od tej idiotycznej fabuły do AC 3. A tu wraca stara znajoma

Juno

.

 

 

 

Ta seria potrzebuje 3 zmian :

 

1. Wy(pipi)ać kompletnie współczesność

2. Koniec Konfliktu Templariusze i Assasyni a zamiast tego jakiś autentyczny i uzasadniony konflikt

3. Zrobić sobie przerwę na 2 -3 lata i zrobić dopracowaną grę w zupełnie nowym okresie historycznym. Proponuję Feudalną Japonię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W nocy wbiłem platyne to napisze kilka słów, Syndicate jest na pewno dużo ciekawszy od Unity, technicznie i graficznie też lepiej stoi. Fizyka powozy zatrzymują sie z czasem gdy spłoszymy konie, chłop stojący na łódce wpada do wody gdy nią przechylimy, ześlizgujące sie rzeczy z dachu powozu inne.

 

Sama gra jest ciekawsza, wojny gangów, rekrutacja ludzi, można z nimi jezdzić powozem :),  całkiem spoko misje Darwina i ziomków.
Te trofeum z 5000 zniszczeń, wiedziałem od samego początku że bedzie z tym problem i starałem sie od razu demolować co sie da. Zostawiłem to na koniec, pojezdziłem po mieście z 50min i wpadło. Jeden z fajniejszych sandboxów 2015, platyna z przyjemnością, łątwiejsza niż w Mad Maxie i nie trzeba było otwierać miliona skrzyń.

 

Ogólnie gra 7/10

Odnośnik do komentarza

No mi też ten Asisyn całkiem podchodzi szczególnie ze względu na ciekawe misje poboczne i klimatyczny Londyn. Uwielbiam go w tamtych latach stąd może ciut zawyżone oceny dla Orderka i Syndicate.

 

Co do przemyśleń blanta to zgadzam się w 100%. No i co najważniejsze żeby już nie szli do przodu z czasami, a znowu zrobili jakąś cofkę np średniowiecze i robin hooda na tym silniku :***

Odnośnik do komentarza

Sorra za post pod postem ale miał ktoś z was problemy z tą grą? Dziś mi się co chwilę zawiesza. Muszę wyłączyć grę bo nic nie da rady zrobić. Odinstalowałem aby zainstalować raz jeszcze ale zacina mi się przy instalowaniu. Może to przez te problemy z psn? bo wcześniej 20 h bez problemów.

Odpaliłem testowo inną grę z płyty i okey. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

Nie licząc bugów początkowych to co takiego było,strasznego w tym Unity względem pozostałych części (np takiego AC3) ? Nie licząc najlepszej w serii grafy (czasami fotoreal) i w końcu wprowadzenia jakiegoś systemu skradania?

Co do wydawania monet masz na tej i wcześniejszych stronach trochę opinii.

Odnośnik do komentarza

Nie warto, jestem tak samo sympatykiem serii, ale ostatni raz sie dalem nabrac na za(pipi)istosc tej gry(chociaz jesli przecieki beda prawda to za 2 lata kupie tez kolejna czesc ;P). Fajne wprowadzenie w gre, potem duzo dlubania drobnych rzeczy (z czego i tak duzo uproszczone wzgledem Unity), pomiedzy tym pare fajnych misji (w sumie kazda misja finalowa sekwencji;) ) i na koniec dobry quest finalowy ze srednim zakonczeniem. Od polowy gry porzucilem wszelkie zbieractwo i robilem tylko fabule glowna.

Odnośnik do komentarza

Po przegraniu 25h mowie jedno nie polecam. Gra warta max 60 zł na wyprzedaży. Poza finałowymi misjami sekwencji nic innego nie jest nawet odrobine fajna. Zbyt generic i zbyt wtórne. Ja jako fan assasynow bawiłem się średnio dobrze. Jak fanem się nie jest to lepiej tej gry nie ruszać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...