Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

Grafika ładniejsza
Miasto ok 30 procent większe od Paryża
Fps ze 3 razy chrupnal dosyć znacząco
Bugi się zdarzają. Zwłaszcza z npc
Pojazdy czasami na ulicy zachowują się dziwnie
Gra się nie wysypala ani razu i da się grać. Nie jak z unity

Na pierwszy rzut oka nie ma pierdyliona znajdek jak w Unity, ale może dlatego że trzeba wykupić mapy gdzie co jest

Odnośnik do komentarza

Kiedy embargo mija? Chętnie się pośmieje z recenzji. Przeczytałem relacje z grania w nowym cd action i nie napawa optymizmem. Ogólnie Unity tyle że w nowym settingu.

 

 

Cholera kiedyś byłem fanbojem tej serii. Do Black Flag wszystkie kupowałem na premierę i to nawet kolekcjonerki czasami. Pierwszy zawód to oczywiście AC 3 ale Black Flag mnie skusiło tym co w AC 3 było najlepsze. Nie zawiodłem się goty gra która kupiłem wpierw na pc a potem na ps4 przeszedłem jeszcze raz bo z konsolą dostałem. Unity chciałem kupić na premierę ale im bliżej do niej tym gorsze opinie więc kupiłem 7 miesięcy po premierze za grosze i mnie gra znudziła. Gdzie ta iskierka jak za dawnych lat. Historia może nigdy nie była mocną stroną ale jednak była na wyższym poziomie a taki Ezio to był bohater.

 

Teraz podobno znowu są bezpłciowi bohaterowie. Bohaterowie bo ma być rodzeństwo. Dodatkowo nic nowego nie wprowadzili i nawet call of duty ma więcej nowości w każdej części :) Kurde Ubisoft mi obrzydził tych assassynów. Tylko recenzje na poziomie 9/10  na metacritic by mnie zachęciły do kupna obecnie :)

 

 

P.S. Podobno największą nowością jest linka jak w batmanie :>

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ok. 3 godzin za mną. Niestety, nie obyło się bez bugów. Przenikanie przez tekstury czy doczytywanie ich w tle to raczej standard, ale błąd, w którym przeszedłem misję, obejrzałem filmik po jej przejściu, a po ekranie wczytywania... zacząłem od ostatniego checkpointu i musiałem przechodzić ją jeszcze raz zdarzył mi się po raz pierwszy w serii ;) Ale cóż, fakt, że parch 1.11 wychodzi w momencie premiery o czymś świadczy :P Na delikatny minus muszę też zapisać walki powozami, bo wyglądało to nieco komicznie i jakoś tak ociężale, ale na razie miałem taką sekwencję tylko raz, więc może jeszcze zmienię zdanie.

 

Na plus oczywiście miasto i wiktoriański klimat, rodzeństwo Frey i ogólnie fabuła zapowiada się nieźle. Protagonistów rozwijamy oddzielnie, więc można jednego rozwinąć w kierunku walki wręcz, a drugiego w kierunku cichszego działania, a potem się między nimi swobodnie przełączać w zależności od potrzeby, bo doświadczenie i kasa i tak idą na wspólne konto. Spadków animacji też nie zauważyłem, ale akurat w tym aspekcie jakiegoś super wyczulonego oka nie mam, więc nie wykluczam, że jakieś małe wystąpiły, ale ogólnie jest płynnie (gram na PS4).

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też pograłem chwilkę wczoraj i mimo mojego mocnego hejtu w kierunku tej odsłony muszę przyznać, że gra się w to dużo lepiej niż w Unity, już nie chodzi o bugi bo te w AC są nieuniknione. AC U mnie strasznie odrzuciło, wszystko było na nie, mało tego to był najbardziej zbugowany AC ever i ogólnie miał dużo głupich rozwiązań po takim ACB wręcz bym powiedział był krokiem wstecznym. Tu zaś wszystkie póki co jest zrobione jak trzeba wspina się tam gdzie chce łapie się tego czego chce, gwizdnięcie wróciło, tryb skradania to dobry pomysł tak samo jak rozwój naszego bohatera (wiele dobrych pomysłów na skille, takich jak kill = ograbienie zwłok) Przeciwnicy wreszcie atakują a nie czekają na cud, dobrze, że możemy zmieniać bohatera bo tą laską grać mi się nie chce, przerywniki zrobione z ikrą i jajem czuć w nich podejście genialnego AC II. To kolejny assassins który nie wnosi nic nadzwyczajnego,grafika OK ładniejsze to od ACU, 900p widoczne gołym okiem, płynność OK, tą serię albo się lubi albo kocha albo nienawidzi. Osobiście parę odsłon przeszedłem nie przy każdej się dobrze bawiłem, ale jakaś magię mimo wszystko ten tytuł w sobie ma raz na jakiś czas zagrać można, tu po 2 godzinach widzę, że ma to sens, po filmikach można raczej rzecz, że gniot, gra mnie nie kosztowała nawet 1 PLN dla tego postanowiłem ją sprawdzić i zobaczyć jak się sprawy mają, ogólnie pochwalić też można animację wykończeń w walce jak i samych zabójstw. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Daje mówię to po 2h, trójka był nędzna więc nie dziwota, że ludzie się zniechęcili, ACB bardzo udany AC w zasadzie to ostatni dobry AC, zobaczymy jak tu póki co jest OK. Mam nadzieje, że przyszły AC odbędzie się w końcu w feudalna Japonia i że robić go będą ludzie odpowiedzialni za  II i IV :)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Sterowanie takie jak w Unity i AC3? press X to awesome? Soul napisał, że wspina się lepiej ale dalej tylko gała w przód? Jak skakanie? r1 i wio? Czy X trzeba dorzucić?

 

(pipi)a co się dzieje z tymi grami.

 

Ogólnie post blantmana popieram, jakby czytał mi w myślach. Do teraz mam wszystkie częsci do ac3. Kolekcjonerki, komiksy, encyklopedie... co z ta serią.

Odnośnik do komentarza

Grafika ładniejsza

 

Grasz czy piszesz to na podstawie YouTube? Bo pasuje to do tego drugiego.

 

Pierwsze co rzuca się w oczy to niewątpliwie gorsza grafika w porównaniu do Unity. Wszystko ma takie mdłe kolory i bardziej rozmazane tekstury.

 

Niestety póki co Londyn też nie przebija Paryża. Może rozmiarami ale w moim prywatnym rankingu to stolica Francji jest dalej najlepszym miastem w historii serii. Nie znaczy to, że tutaj jest źle. Nie ma jednak takiej ilości detali, choć niewątpliwie klimatu odmówić nie można i zapuszczając się w biedną dzielnicę, której w tamtych czasach w tym mieście było pełno, widząc te dzieciaki nasuwa się od razu na myśl Olivier Twist :)

Odnośnik do komentarza

Jestem pozytywnie zaskoczony nowym Assassynem, pograłem dobrych kilka godzin i musze przyznać, że jest to jedna z najładniej wyglądających gier tej generacji. Londyn wygląda obłędnie. Gameplay to dopieszczone Unity, ale jak dla mnie samo obcowanie ze światem gry to miód. Walki na plus w stosunku do poprzednich części, reszta popreawiona, muzyka daje rade. Klimat na plus. Dickensowska aura, dzieci slumsów, wyzysk biedoty, brutalny świat. Fajnie sie w to gra. Myślałem, że pomysł z bliżniakami i dwoma bohaterami będzie słaby, ale zmieniam i upgraduje ich w zależności od misji i jest to fajnie przemyślane fabularnie i daje rade. Jakbym nie wiedział o takiej serii jak assassyn i odpalił tą gre jako osobną nową produkcje to bym był oczarowany. I w sumie troche jestem. Bugi czasem są, ale co tam. Rzadko. Londons Calling

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...