Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciągnie żeby kupić, jara mnie w tej grze klimat Londynu, tylko ze ostatni Assasins którego skoczyłem to dwójka i w sumie wypadało by skończyć 3 i black flag :/

Nie ma sensu bo i tak fabuła nie ma znaczenia w tych grach. W trójce konczy sie historia współczensa desmonda i można olac w ogole, IV jest tak samo schematyczna tylko ponoc niektórym podobał się motyw z statkami. Generalnie poświeciłem się i zagrałem w każdą grę z tej serii do unity żeby wam odradzać, nie warto tracić na to czasu, graj lepiej w ALBW na 3dsie :*

Odnośnik do komentarza

Mnie ciągnie żeby kupić, jara mnie w tej grze klimat Londynu, tylko ze ostatni Assasins którego skoczyłem to dwójka i w sumie wypadało by skończyć 3 i black flag :/

Ale klimacik Londynu jest naprawdę spoko. Na znajomość poprzednich części nie ma co patrzeć. Assasini walczą z templariuszami i tyle trzeba wiedzieć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok wczoraj skończyłem i ... lepsze od unity. To jedyny komplement jaki otrzyma. Nie napotkałem ani jednego buga, 0 problemów z fps czy grafą. Nawet patch jakiś mały :D . Za to historia miałka bez polotu. Za dużo identycznych zadań. Nawet mi się nie chciało kończyć quest chainów darwina czy kogoś tam jeszcze. Zrobiłem główny wątek i dickensa oraz marksa. Reszte olałem. Black Flag to nadal mój numer 1 wśród assasynów i ostatni naprawdę dobry ac.  Gra warta ogrania za cene poniżej 100 zł tylko przez fanów uniwersum. Cała reszta niech czeka aż będzie w plusie czy goldzie albo niech czeka na przecenę do poziomu 40 zł. Więcej nie radzę za to dawać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Również podobał mi się bardziej, niż Unity, a to w głównej mierze zasługa linki. Świetnie ten patent sprawdza się tutaj, nie trzeba mozolnie wspinać się na dachy, a po samych dachach można poruszać się bezpośrednio. Punkty na mapie jakoś mniej przytłaczają. Odbiłem wszystkie dzielnice i zrobiłem wszystkie poboczne questy, lekkie znużenie pojawiło się dopiero pod sam koniec gry. Ludzi na ulicach jest sporo, powozem jeździ się przyjemnie, a sam Londyn skąpany w ostrym słońcu wygląda świetnie. Klimat jest fajnie odwzorowany. Przechodząc powoli uliczką czuć, że miasto żyje. Na niebie można zobaczyć klucz gęsi, a skacząc na łódkę, na której ktoś stoi powodujemy, że ten wpada do wody. Pierdoły, a cieszą. Dużo czytania, mnie się odechciało po czasie. Walka po staremu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem w 4 sekwencji. Jak na razie jest to najlepszy asasyn od dwójki.

Londyn jest jeszcze piękniejszy i żywszy niż Paryż a do tego uwielbiam ten klimat epoki wiktoriańskiej a ten wręcz wylewa się z telewizora w każdej chwili gry. Misje z tego co widzę nadal będą miałkie, ale przynajmniej bohaterowie będą bardziej charakterystyczni i ciekawski niż w Unity.

Gra się bardzo przyjemnie, jest sporo nowych ruchów, fajne są nowe bronie i system walki "bez mieczy" a  na laski i kastety, co jest małą rewolucją w serii. No i siostra Jacoba jest pierwszą grywalną postacią żeńską która mnie nie irytuje  (po Larze Croft z nowego Tomb raidera). System skradania jest trochę poprawiony, jeżdżenie powozami jest ok.

Muzyka jest zupełnym novum w serii jak i w grach chyba w ogóle- opiera się praktcznie tylko na smyczkach - skrzypce plus wiolonczela - dla mnie super.

Ciekawie zapowiada się również werbowanie członków gangu i rozwój ich umiejętności- jak i budowanie gangsterskiej pajęczyny w LOndynie. 

Gram dalej. Jeśli nie będzie zabijania randomowych postaci w fabule - to ocena ode mnie może być bardzo wysoka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

odpalilem dzisiaj, pogralem chwile i kurde klimacik mnie oczarowal

ale najwiekszy zdziw mialem, jak... wylaczylem huda

wiedziałem, że to poprawi wrazenia z gry, ale rożnica przynajmniej w moim przypadku jest kolosalna
jak gra nie napieprza cie zalewem syfiastych informacji i zamiast tego ogladasz grafike, ktora niezasmiecona sprawia jeszcze lepsze wrazenie, to kurde najzwyczajniej w swiecie lepiej sie w to gra... 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Po zakupie kilka miesiecy temu, dopiero wczoraj pierwszy raz odpalilem. Koncze 3 sekwencje i jest bardzo dobrze. Rozbudowa gangow, postaci, przelaczanie sie miedzy bohaterami, jazda powozami, Londyn. Prawie same plusy. Mam nadzieje, ze nie zacznie nużyć blizej konca.

 

Mam tylko 1 problem a wlasciwie pytanie. W Ubisoft Clubie odblokowalem kredyty Helixa 200+200 i... Ich nie mam. Gdy wchodze w e-sklep zeby wymienic je sobie na funciaki albo jakies materialy to pokazuje mi 0. Wiecie moze czy to jakis blad czy jakos inaczej moge je odblokowac?

Odnośnik do komentarza

Po zakupie kilka miesiecy temu, dopiero wczoraj pierwszy raz odpalilem. Koncze 3 sekwencje i jest bardzo dobrze. Rozbudowa gangow, postaci, przelaczanie sie miedzy bohaterami, jazda powozami, Londyn. Prawie same plusy. Mam nadzieje, ze nie zacznie nużyć blizej konca.

 

Mam tylko 1 problem a wlasciwie pytanie. W Ubisoft Clubie odblokowalem kredyty Helixa 200+200 i... Ich nie mam. Gdy wchodze w e-sklep zeby wymienic je sobie na funciaki albo jakies materialy to pokazuje mi 0. Wiecie moze czy to jakis blad czy jakos inaczej moge je odblokowac?

 

Same Ci wpadną po pewnym czasie - ja miałem podobnie, wszystkie kredyty, które zdobyłem wpadały dopiero po kilku godzinach, losowo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Informacyjnie dla robiących platyne.

Mapę znajdziek kupujcie u handlarzy. Ta za Hellix'y jest niekompletna i nie wiadomo czemu ma służyć.

Nie wprowadzaj zamieszania. Większość map z oznaczonymi znajdźkami faktycznie można zakupić u handlarzy za pieniądze zdobyte w grze ale nie wliczają się w to mapy z położeniem helix'ów i sekretów Londynu - te można kupić tylko i wyłącznie za helix'y. Inna sprawa, że sekretów Londynu jest bardzo niewiele i łatwiej po prostu wstukać w przeglądarce grafiki i znaleźć, podobnie można zrobić z położeniem helix'ów - tyle, że jak dotychczas czyściłeś je losowo to możesz teraz mieć problem tzn. podwójną robotę.

 

Druga sprawa - podczas eksploracji mapy kiedy jesteśmy w pobliżu danej znajdźki (dotyczy to również helix'ów i sekretów Londynu) one samoczynnie pojawiają się na mapie, samoczynnie się oznaczają nawet jeżeli w danym momencie ich nie bierzemy.

Odnośnik do komentarza

Ładnie wszystko opisałeś. Tyle, że jak wspomniałem mapa kupiona "za" Hellix'y pokazuje tylko część znajdziek (butelki, ilustracje itp). Mapy od handlarzy - wszystkie.

 

Nie wprowadzam zamieszania jeśli czyta się ze zrozumieniem.

Dokończę Twoje zdanie w inny sposób. Mapy od handlarzy - wszystkie pozostałe.

 

Nie jesteś w stanie kupić u handlarza mapy z położeniem sekretów Londynu oraz mapy z położeniem "Helix'ów".

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiemy się :) gra oferuje mapę tajemnic Londynu do dostania za owe Hellixy. Ale ona jest wybiórcza. Pokazuje tylko część butelek, ilustracji, kwiatków i listów. Natomiast mapy od handlarzy za 5000 od sztuki pokazują wszystko ;) - chyba za wyjątkiem właśnie skrzynek i o to mi chodziło ;) ale tu można jak wspomniałeś posiłkować się Google czy YT więc nie ma sensu zbierać Hellixów ;)

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...