Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ten nowy asasyn, choć brak (póki co) w nim wyraźnego efektu "łał". Problemem jest skostniała do bólu mechanika oraz odtwórczość. Taki Far Kraj 4 niezbyt od poprzednika się różni, ale po raz drugi nam takie coś przedstawiono, a premiery obu części szmat czasu dzielił. Walka zabójców z templariuszami razi częstotliwością, ale przecież przymusu grania nie ma.

Mroczniejszy niż w 4 i Unity klimat, jest miła odskocznią. Podoba mi się również ścieżka dźwiękowa. Grafika robi wrażenie. To poziom zbliżony do tego co Paryż oferował. Bardzo dobrze wykonane postaci, miłe dla oka efekty, tekstury. Tła również nie sposób oczerniać. Problemem jest animacja. Ta bowiem zatrzymała się w erze Braterstwa i o ile lata temu można było napawać nia oczy, to teraz jest nieporozumieniem. Przecież wyprowadzane ataki są znacznie gorzej animowane, niż w takim God of War z PS Dwa, bądź pierwszym Uncharted. Mimo wszytko warto się skusić, choć sympatyków serii namawiać nie trzeba.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

AC poza solidnym gameplayem powinien miec dobra fabule, ktora Nas wciagnie od poczatku do konca. Jesli fabula to jedna ze slabszych o ile nie najslabsza cecha Syndicate to wiadomo jak to sie konczy. Szkoda, bo liczylem na mocna historie. Mimo wszystko na pewno dorwe i przejde, jak poprzednie bodajze 3 czesci jak juz cena zejdzie do stówki.

Odnośnik do komentarza

 

 

Lekko przesadzona ta recenzja (np. w przypadku linki, która jest dobrze wprowadzona i sprawdza się w użyciu). Ale spostrzeżenia odnośnie fabuły trafne, choć to nic odkrywczego, bo fabuła w AC od 3 części jest już wciskana na siłę. Resztę wrażeń pozwolę sobie skopiować z komentarza do recenzji na jednym z portali.

 

Ja w tej części bawiłem się wyjątkowo dobrze. Zrobiłem 80% całej synchronizacji (zostały tylko znajdźki). A w mało którym sandboxie robię komplet misji pobocznych. Tutaj doskonale napędzają je postacie historyczne. Same przejmowanie dzielnic owszem jest nużące, ale jeszcze do wytrzymania (nie to co w Mad Maxie). Sama fabuła nie rzuca na kolana, ale daje radę. Przynajmniej osadzona jest w klimacie asasynów i templariuszy, a nie wciskana na siłę w uniwersum jak Black Flag. Ogromnym plusem była dla mnie sekwencja z I wojny światowej. Muszę przyznać, że wcześniej nie wyobrażałem sobie AC w takich czasach, ale wypadło to nad wyraz dobrze.
Moim zdaniem gra jest poprowadzona dobrze, misje odbywają się po kolei w dzielnicach z wyższym poziomem i robiąc w okolicy misje poboczne ładnie się to zazębia.
Co do minusów to niestety w pełni zgadzam się z fragmentem dotyczącym miasta. Londyn to spory krok wstecz w porównaniu do Paryża. Miasto jest wyludnione, budynki w większości zamknięte, nawet tych powozów nie jest tak dużo. Jest ciemniej, ogólnie brzydziej. Błędów kilka się trafiło, ale poważne (wczytanie od nowa wspomnienia) było raptem jedno. Co na przejście 80% gry nie jest tragedią.
Odnośnik do komentarza

No dla mnie właśnie siłą black flag było że olali troszkę ten konflikt asasyni i templariusze. Był ale jakby obok najważniejsze byly karaiby i stateczek. Uważam że ac będzie lepszą grą jak przestaną skupiać się na assasynach i templariuszach. Nie będzie wstawek w teraźniejszości a będzie po prosty ciekawa historia w ciekawym settingu historycznym.

Odnośnik do komentarza

Kiedy embargo mija? Chętnie się pośmieje z recenzji. Przeczytałem relacje z grania w nowym cd action i nie napawa optymizmem. Ogólnie Unity tyle że w nowym settingu.

 

 

Cholera kiedyś byłem fanbojem tej serii. Do Black Flag wszystkie kupowałem na premierę i to nawet kolekcjonerki czasami. Pierwszy zawód to oczywiście AC 3 ale Black Flag mnie skusiło tym co w AC 3 było najlepsze. Nie zawiodłem się goty gra która kupiłem wpierw na pc a potem na ps4 przeszedłem jeszcze raz bo z konsolą dostałem. Unity chciałem kupić na premierę ale im bliżej do niej tym gorsze opinie więc kupiłem 7 miesięcy po premierze za grosze i mnie gra znudziła. Gdzie ta iskierka jak za dawnych lat. Historia może nigdy nie była mocną stroną ale jednak była na wyższym poziomie a taki Ezio to był bohater.

 

Teraz podobno znowu są bezpłciowi bohaterowie. Bohaterowie bo ma być rodzeństwo. Dodatkowo nic nowego nie wprowadzili i nawet call of duty ma więcej nowości w każdej części :) Kurde Ubisoft mi obrzydził tych assassynów. Tylko recenzje na poziomie 9/10 na metacritic by mnie zachęciły do kupna obecnie :)

 

 

P.S. Podobno największą nowością jest linka jak w batmanie :>

 

W zasadzie cokolwiek chciałbym powiedzieć, to powieliłbym Ciebie. Nic dodać, nic ująć. Bardzo trafnie wszystko ująłeś.

Aczkolwiek smutne to, bo do dziś jaram się starymi AC. Do 3. Nie sądziłem, że ta seria zrobi się taka.... Byle jaka. Choć BF i Rogue dały trochę funu.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Bardzo prosze kolegow grajacych w Syndicate na PS4 z polskiej dystrybucji, aby cos dla mnie sprawdzili. Prosze mianowicie o ustawienie na moment dasha na jezyk francuski i odpalenie gry. Gra sie uruchamia po żabojadzku czy nie?

Pytam, bo cena w jowiszu calkiem atrakcyjna (160 zeta) i gdyby odpowiedz na moje pytanie bylaby twierdząca to kupilbym zamieszkalemu we Francji chrzesniakowi na prezent gwiazdkowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...