Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay z Gamersyde

 

http://www.gamersyde.com/hqstream_assassin_s_creed_syndicate_gc_walktrough_stfr_-35290_en.html

 

Wszystko jest spoko, w zasadzie Unity w Londynie z dwójką bohaterów, ale jedna rzecz mnie tu zirytowała - kameleon. WHAT THE FUCK is this shit?! Naprawdę do tego stopnia trzeba ułatwiać i tak nieskomplikowany stealth w AC i wprowadzać niewidzialność? Już wiem jakiej umiejętności nie odblokuje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Choćby nie wiem jak dobry był ten tytuł po ograniu 6 części chce mi sie wymiotować na sam widok kolejnego wspinania się na jakieś budynki. A i tak na tym materiale video wygląda jak guwno za mgłą.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Serwis PushSquare otrzymał możliwość zagrania w Assassin's Creed: Syndicate (PS4) na PlayStation 4. Z opinii Roberta Ramseya wynika, że w trakcie gry nie napotkał większych problemów z płynnością gry, ogrywając tytuł w przyjemnych dla oka 30 klatkach na sekundę.

 

Problem polega na tym, że w ciągu trwającego dwadzieścia minut dema, napotkał naprawdę brzydkie błędy. Przykładowo postać kilkukrotnie wpadła w tekstury, podobnie zresztą jak Bohaterowie Niezależni. Zawieszanie się animacji czy chodzenie postaci po ścianach również się zdarzyło.

 

 

http://www.pssite.com/news-44682-assassin_s_creed__syndicate_dziala_w_plynnych_30_fps_ach_na_ps4__problem_w_tym__ze_jest_najezone_bledami.html

 

 

także ten  :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Oglądam jakieś nowe gameplay z myślą a zobaczę co oni tym razem wymyślili i co ? (pipi)nia z grzybnią, mam nadzieje, że znajdą ten tytuł na maksa w recenzjach, szykuje się padaka na poziomie AC III / Unity, zaorać!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...