Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja mozne bede mial gre 12/13 to wam napisze jak gra sie F.A.N.Giem ;f

 

Ogolnie strasznie irytujace jest to jak bardzo ta gra jest uproszczona z drugiej strony powaznie TRZEBA zainwestowac w Frame Date zeby nie dac sie zabic na bloku i karac sporo rzeczy bardzo mocno.

 

Chun-Li i Karin najbardziej mnie poniewieraja pierwsza ma bardzo dobry pressing druga swietne footsies Birdie tez wydaje sie za silny ale moze to faktycznie przez to ze gra i postacie sa nowe i nie ma sie wyrobionych nawykow i pewnych rzeczy sie jeszcze po porostu nie widzi

Odnośnik do komentarza

Raczej nie wybór, a pieniądze Capcomu żeby nie przyćmić SFV który jednak na starcie jest uboższy i oferuje mniej zawartości, a i mogłoby się okazać, że USFIV jest po prostu ciekawszy do oglądania ( a na dzień dzisiejszy niestety tak jest)

 

Ale Pokken wygląda na spoko grę i zbalansowaną wyniki jakiegoś turnieju w japonii w nawiasie postać:

 

 

 

1. ささふね (Gengar)
2. イカリのデス・オンシ (Machamp)
3. ルイス (Gengar)
4. タムタム (Gengar)

250px-094Gengar.png

Dedykowany kontroler też pro:

pkcontroller.png

Odnośnik do komentarza

@devilbot

 

Nie wiem co by mu mieli znerfic bo już go w porównaniu z druga beta znerfili

 

Claw HS,HS nie można już kontynuować w VSkill na bloku tylko na Hit

 

2HS i HK nie są najlepszymi AA

 

Jedyny cross up to jLK

 

Słaby pressing z pazurem

 

Clawless Jest lepiej ale

 

Command Throw bez zasięgu

 

Barcelona jest ok ale trafia się nią głównie nieogarow i np Ryu może to przebić nawet cLP

 

Jeden OH i tylko 1 cross up z jLK z beznadziejnym damage

 

Z rzeczy uniwersalnych to sytuacyjny VTrigger

 

Ogólnie nie jest najlepiej. W porównaniu do Chun Nasha Birdiego Ryu Necaliego czy Fanga to wręcz bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza

@devilbot przez swojego czasu masz na myśli przed ostatnia beta?

 

Jeżeli tak to w okolicach drugiej bety Vega był lepszy teraz polepszyli inne postacie pogroszyli Vege zdziwię się jak Claw będzie w pierwszej ósemce.

 

IMHO Chun Birdie Nash Ryu Karin są najlepsze F.A.N.Ga nikt nie ogral ale po tym co pokazali wydwal się zepsuty xD

 

Bonus nie granie samemu i sugerowanie się amerykańskimi forami xD Nigga Plz

Odnośnik do komentarza

@wet_willy

A ograłeś może dyktatora da radę coś nim ugrać czy mocno odstaje?

 

Co do sugerowania się amerykańskimi forami to niestety ale na polskich nikt nie opisuje wrażeń z gry poszczególnymi postaciami. Gry jak pisałem na razie nie mam, w sumie specjalnie dla tego SF zmodernizowałem pieca bo niewiem czy się wciągnę na tyle by kupować kombo ps4 + stick za tysiaka, a na piecu będzie działał stary stick bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Bisonem nie pogralem tyle ile bym chciał ale jest postacią bij albo bądź bitym.

 

cHP świetne AA

MP cMP MK cMK dalej świetne poke

Knee Press dalej jest chargowanym ciosem

V-Trigger jest kosmiczny a z 2/3 paskami supera morduje BnB jHP,cMP,KP,Trigger,cMP,EX KP,EX Fala,EX Head Press to jest cholernie mocne

jMP,MP dalej świetne i ma kontynuacje

 

Crossup z jMK dalej w grze 2 overheady

 

Ogólnie świetny pressing ale zero reversala

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zainstalowałem tę betę offline czyli w sumie tryb practice ze wszystkimi postaciami.

Grafika jest beznadziejna wszystko ustawione na maksa, a tła to jakaś porażka. Tła i postacie są z różnych gier. 

USAFIV wygląda ciut lepiej na kompie. Pewnie zjechali te tła żeby PS4 się nie przegrzały. 

Do tego polska wersja jest jakaś dziwna - google translate zrobiłby to lepiej.

 

123.jpg

 

Strasznie mało postaci szkoda, że Capcom wyciął aż 6. Na bank kolejna wersja to bedzie jakiś A-ISM.

Gra się w to jak w kolejnego street fightera i tyle mi styka.

 

 

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście ze nie ma ultra combosów i ułatwiaczy dla przegrywajacych runde, nic mnie tak nie wku*wia jak nadzianie sie na takie pomagajki drugiej szansy przy ofensywnej grze. NIe po to pracuje sie cała runde zeby pozniej łyknac ultrasa na wakeupie, supera trzeba samemu naładowac a nie dostawać wpie*dol i liczyć na farta :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...