Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba bedzie kupić DLC za $ a znajdujące się w nim postaci będą za "darmo" bo będziemy je odblokowywać za kasę zdobywaną w grze :D Mowię wam!

 

Każde DLC z SF połknę jak flegmę, którą po głośnym harchnięciu wypluje Capcom. Po tym jeszcze się uśmiechnę i powiem dziękuję. Niektórzy tak mają z Falloutem 4, ja z SF.

Odnośnik do komentarza

 

Street Fighter V (PS4) w momencie premiery będzie oferował graczom 16 zawodników. Po debiucie Capcom planuje wprowadzenie kolejnych 6 postaci w pewnych odstępach czasu. Po nowej szóstce Japończycy zamierzają dodać kolejnych wojowników.

W czasie rozmowy z portalem GameSpot podczas PGW 2015 producent gry - Yoshinori Ono - oraz dyrektor marki - Matt Dahlgren - mówili o popremierowym wsparciu dla Street Fighter V (PS4). Dahlgren zdradził, że nowy zawodnik będzie pojawiać się co każde dwa miesiące. Pierwszej postaci możemy zatem spodziewać się już w kwietniu 2016 roku.

Dahlgren potwierdził także, że po pierwszej szóstce pojawi się kolejna fala nowych zawodników. Dyrektor wyznał, że Capcom ma bardzo ambitne plany związane z piątą odsłoną Ulicznego Wojownika, rozłożone na kolejne lata. Mimo wszystko o dalszym wspieraniu gry będzie świadczył komercyjny sukces.

W rozmowie padło pytanie o różnego rodzaju aktualizacje. Dahlgren odpowiedział, że po raz pierwszy w historii serii wszelkie poprawki balansujące rozgrywkę będą dostępne za darmo.

Zapytany o to czy Street Fighter V (PS4) będzie jedyną odsłoną serii w tej generacji Dahlgren wyjaśnił, że płyta (lub pliki z PS Store) będzie jedyną rzeczą jaką trzeba będzie posiadać. Zapewnił, że gracze nigdy nie zostaną zmuszeni do kupowania jakikolwiek ulepszeń. Jeśli w przyszłości pojawią się różne zestawy każdy posiadacz poprzedniego wydania będzie mógł bez problemu zdobyć nową zawartość za walutę w grze lub za prawdziwe pieniądze.

http://www.pssite.com/news/45959/capcom-zapowiada-kolejnych-zawodnikow-do-street-fighter-v.html

Odnośnik do komentarza

Z tego samego kanału.

 

Gdyby ktoś szukał sticka, w ultimie można składać preordery na Hori Pro 4 Kai, premiera w 1.12, cena 569zł.

http://www.ultima.pl/ct/playstation-4/sprzet/kontrolery/real-arcade-pro-4-kai

Heh, szkoda że nie ma pewności że ten sprzęt będzie supportowany także na następnej generacji...

Może bym kupił, ale to raczej z sentymentu do automatów, bo szczerze mówiąc siły i czasu jakoś mniej na masterowanie kombosów.

 

Pewnie dlatego pozostanę przy padzie, zresztą co do zakupu sfV na premierę też jeszcze nie jestem przekonany, chyba starzeje się ;)

Edytowane przez raf1ki
Odnośnik do komentarza

Przez skok na kasę miałem na myśli pozorną możliwość odblokowywania wszystkich zawodników itp.
Wiesz, 250pln za 16tu zawodników i możliwość odblokowania kiedyś nowych, albo zakupienia ich, to mi śmierdzi trochę przekrętem i dojeniem ludzi, bo może się okazać że tylko najwięksi hardcorowcy będą w stanie odblokować resztę contentu za free.

 

Ale zobaczymy, nie chcę być złym prorokiem, po prostu poczekam i zobaczę jak się będą sprawy miały;)

O gameplay się nie martwię, wiem że będzie dawał dużo funu, SF raczej nigdy nie zawodzi na tym polu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...