Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to w sumie miałbym to w tyłku, czy ktoś RQ bo na początku i tak chodzi o to żeby nauczyć się grać - więc zaliczenie wina ma małe znaczenie, boli tylko to że nie dostaje się nic kaski. W sumie to świadomość, że ktoś musi zadać sobie trud z wyciąganiem kabla i prawdopodobnie rage'uje gdzieś jak szalony dodaje smaczku wygranej.

Tak jak Zetta pisze - winą są w dużej mierze gówniane trofea sieciowe. Ten Ken grał słabo, prawdopodobnie cisnął po trofeum. No ale zapowiedzieli już że to naprawią, więc whatever.

 

Mi po kilku dniach walki z Chun wysiadł lewy kciuk, trzeba się na chwilę przesiąść na kogoś innego :)

Odnośnik do komentarza

Na początku, przez pierwsze dni bardzo ładnie się grało. Teraz to już jakas plaga!

 

ps GGs dla PolishMomochi. Nie wiem kto to. Szkoda, że potwierdziły się moje bóle nt crossplatform bo w trzeciej walce postaci zaczęły korzystać z specjalnych zdolnosci jak teleport :/ Nie wiem czy tylko ja tak mam ale często w ten sposób kończą się dla mnie połączenia z ludźmi grającymi na PC

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

GGs Ornit Nashem nieźle wymiatasz. Muszę więcej grać. Miałem przerwę długą i dopiero wyczuwam o co chodzi w nowych SF. Ale ogólnie giera in plus. Nie jest zbyt skomplikowana dla mnie wcześniej przysiadałem do GGXrd jak wyszło na PC i totalnie nie dałem rady.

 

Tez mi sie podoba jego nash. Tylko brakuje dobrego oklepu na counter crush po szorjukenach i ogolnie QCF+k - za dobre zeby nie uzywac, kombo na hicie, bezstratne na bloku, mixupy, exowy to juz wogole sztos 

 

Na krasza siedzi oczywiscie HP cancel QCF+LK, LP MP i specjal do wyboru 

Odnośnik do komentarza

Cześć. Jak komuś się nie chce odblokowywać kolorków na hard itp bo to głupie, znalazłem trainer do wersji PC. Uruchamiamy trainer z pliku. Potem grę i po prostu wciskamy jakiś klawisz np 0 = one hit kill i farmimy póki działa. Mój upload bezpieczny.

 

Więcej w tym video - https://www.youtube.com/watch?v=1b6gbOs8Viw

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że potwierdziły się moje bóle nt crossplatform bo w trzeciej walce postaci zaczęły korzystać z specjalnych zdolnosci jak teleport :/ Nie wiem czy tylko ja tak mam ale często w ten sposób kończą się dla mnie połączenia z ludźmi grającymi na PC

 

Na PC wystarczy alttabnąć, żeby spowodowac desync i dragonbola. Co lepsze, u blaszaka cała walka w dalszym ciągu wygląda normalnie, tylko klapers wtedy cierpi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...