Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Szkoda, że potwierdziły się moje bóle nt crossplatform bo w trzeciej walce postaci zaczęły korzystać z specjalnych zdolnosci jak teleport :/ Nie wiem czy tylko ja tak mam ale często w ten sposób kończą się dla mnie połączenia z ludźmi grającymi na PC

 

Na PC wystarczy alttabnąć, żeby spowodowac desync i dragonbola. Co lepsze, u blaszaka cała walka w dalszym ciągu wygląda normalnie, tylko klapers wtedy cierpi.

 

Dla tego jedyna opcja, to wyszukiwania ludzi tylko grających na PS4, niech cziterzy grają we własnym gronie.

 

Pierwszy odcinek Excellent Adventures z SFV.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mecze szuka w minutę, lągów nie ma/raz na 8 meczy się zdarzy.

 

To ja rozumiem.

 

(pipi).

 

A że właśnie wygrałem 5 ranked pod rząd karajac 3 ryu/kenów to juz w ogóle gra 10/10.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ten stick podobno nadaje się tylko do rozkręcenia i wyjęcia PCB. Co do padów, ja czekam aż dotrze do mnie Hori Fighting Commander 4. Tu masz jego recenzję:

https://www.youtube.com/watch?v=aX0m(pipi)lU5A

Chyba się zastanowię nad tym padem, chociażby z tego względu, że będę grał późnym wieczorem, jak rodzinka już śpi. Przy tym aspekcie pad wydaje się sensowniejszym rozwiązaniem
Odnośnik do komentarza

Mam tego pada. Gram nim w MKX, działa świetnie. Największym plusem są większe przyciski, lepszy krzyżak i możliwość jego regulacji. Co do SFV, to nie wiem czy się spisze, bo tam jednak jest sporo ćwiartek, połówek itd.

Btw. Pada zamawiałem na ebayu z USA. Całość wyszła mi za 70 dolarów (koszty przesyłki, cło), czyli trochę ponad 280 pln.

Edytowane przez raf1ki
Odnośnik do komentarza

Duży plus za możliwość podłączenia Dual Shocka 3 i Arcade Sticków z PS3, czemu PS4 natywnie nie jest kompatybilne z padami z trójki jest dla mnie niezrozumiałe

 

Udało Ci się podłączyć DS3? Do tej pory słyszałem tylko o przypadkach, kiedy to DS3 nie działał.

 

Co do sticków, to niestety nie licząc Mad Catzów działają tylko wybrane - do tego stopnia, że niektóre modele działają zależnie od roku produkcji.

Odnośnik do komentarza

Lista kompatybilności starych kontrolerów: http://forums.shoryuken.com/discussion/207547/sfv-ps4-legacy-controller-compatible-sticks-pcbs-see-first-post/p1

 

Pograłem wczoraj trochę na tym padzie Hori i jak na razie jego krzyżak odpowiada mi chyba najbardziej ze wszystkich, na jakich do tej pory grałem (może na równi z białym DS1, ale to zupełnie różne krzyżaki). Nie miałem większych problemów w cancelowaniu c.MP Zangiefa w CA (720P). Na minus niestety górne przyciski.

Odnośnik do komentarza

A może miał ktoś styczność z tym padem? http://allegro.pl/hori-fighting-commander-v-joypad-ps4-ps3-pc-nowosc-i5964869485.html

Ciężko znaleźć jakieś testy i opinie.

 

Biorąc go do ręki ma się wrażenie, że nie powinien kosztować więcej jak 30 zł. plastik badziewny, nic nie waży, pierwsze moje wrażenie "ale tandeta". Całe szczęście po podłączeniu już widać, że producenci nie pomylili się z jego przeznaczeniem. Półokręgi i ćwiartki wchodzą lepiej niż na oryginalnym padzie PS4, przyciski są większe, w miarę wygodne, boli trochę L1 i L2 bo musza być tam gdzie w standardowym padzie i nie ma dobrej opcji by je zamienić. Nie da się tym padem włączyć konsoli, musimy odpalić padem od PS4 i dopiero wtedy logujemy się na hori. Normalnie powiedział bym, że cena jest chora za takiego pada ale biorąc pod uwagę kwoty arcade sticków to nie jest tak żle. Hori przyznaje sie do tego pada tylko na japońskiej stronie, na innych go nie mogłem znaleźć.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...