Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

teraz wiadomo przed kim kabel odłączać

 

lol, właśnie się dowiedziałem, że Nash nie jest chargem, a mógłbym się zakładać, że jest tak jak Guile. ciekawa postać, chyba się nią zainteresuję.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

http://www.capcom-unity.com/haunts/blog/2016/02/26/sfv-post-launch-status-update-vol-5

 

Disconnecting Players (aka Rage Quitters)

Yes, we are well aware of the problem of players disconnecting before the match ends to retain their League Points and their win streaks. Thanks to all of the players who have brought this to our attention.

We are working on a permanent solution to this problem, though we don’t have an exact date to share with you at the moment. That said, we are going to take direct action starting next week to punish those players who are abusing the system.

This punishment will be severe for the worst offenders, but we will need the community’s help with this. We will follow up with more details next week, but over the weekend, please record every instance of rage quitting you encounter. The best way to do this is to use the SHARE function on the PlayStation 4 after the match has concluded, though any video evidence will suffice (Twitch archives, local recordings etc.).

Zaraz...to my mamy odwalać za nich robotę? Wystarczy na yt wpisać hasło "SFV Rage Quit" i zostaje się zaspanym przez lawinę filmików z pizdeczkami w roli głównej. Dobrze jednak, że o tym myslą. Mam nadzieję, że oprócz zapobiegania RQ, ukarzą osoby, które JUŻ się tego dopusciły. To taki mój mokry sen prawdziwego Polaka :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzis zobaczylem w sklepie osprzet do SFV i sie nie moglem powstrzymac przed kupnem dedykowanego pada.

Po przetestowaniu sam pad jest bardzo solidnie i estetycznie wykonany aczkolwiek dla wielu problemem moze stac sie krzyzak a raczej jego brak. Do tego kolka trzeba sie przyzwyczaic co mi zajelo okolo 10min ale wiem ze znajda sie osoby ktore poprostu z krzyzaka na kolko przesiadce moga miec o wiele wieksze problemy. Wiec jezeli chodzi o tego jakby nie bylo solidnego pada od Mad Catza polecam do jego zakupy podejsc z ostroznoscia.

45f168024fc24e757a7d831a1b0a71ca.jpg

773665e367e7c479218c923ae364afef.jpg

e99a62c36c3f23a2927ad91d6b0c9d74.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak już nienawidzimy Madcatza to dorzucę swoje kilka groszy nt zakupionego przeze mnie sticka

madcatz-fightstick-for-ps4-chunli-other-

To designerski fail. Osoba, która go projektowała musiała być pijana albo na ostrych tabsach. Tak samo szefostwo, które zgodziło się to wypuscić do obiegu. Otóż jak już kiedys napisałem przyciski nie przyciskają warstwy ochronnej plexi. Jest ona za to wycięta wokół przycisków. A co za tym idzie - syf dostaje się między obrazek a warstwę ochronną!!!

iWKad22.jpg?fb

Czym to grozi? Tym, że prędzej czy później dostanie się do wnętrza drążka i trzeba będzie to jakos czyscić.

Double-Facepalm-Picard-01.jpg

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

i wczoraj mi mecze długo szukało!!!

 

 

głupie pytanie - jak zaprosić gracza do walki? mam parę osób w ulubionych, ale nic tam nie widzę. żadnych zaproszeń czy coś

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...