Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Super. Z chęcią sprawdzę. Arcade Edition posiadam, być może kupię kiedyś i tę wersję. SF4 to moje 10/10.:yahoo: Nie jestem pocieszony formą jaką prezentuje się graczom SFV, ale doceniam rozwój. Choć liczę po cichu, że przy SF VI, nie będą się patyczkować i otrzymamy na dzień dobry sutą zawartość i świetną grę. Później mogą sobie ją rozwijać, ale niechaj bliżej temu będzie do premiery i ulepszeń SF4 i kolejnych wersji, aniżeli V.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
16 hours ago, Alastor84 said:

No niestety logowanie na serwer trwa cholernie długo + długie wczytywanie walk. UE4 + HDD5400 = długie czekanie :/ Ogólnie jest to problem większości bijatyk tej generacji. Mam nadzieje że będą jakieś łatki/wydanie na PS5 które sprawi że SFV będzie wczytywał się błyskawicznie. 

Ja własnie z powodu długiego wczytywania wszstkiegoolewam i kupię na PC jak będę miał szybki dysk.

Odnośnik do komentarza

Mam też wersję na PC i gram na SSD i jest znośnie/ok (ale szału nie ma). Widać że Capcom nie ogarnia UE4, zresztą Namco też. Na szczęście za ponad 2 miesiące pojawią się konsole nowej generacji i już nie będzie wymówek typu "wolny dysk/słaby procesor" itp. Gry z otwartym/dużym światem mają podobno wczytywać się bardzo szybko, więc bijatyka powinna w sekundę/max 3 :)

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Pograłem pierwszy raz od premiery w 2016 i jakoś nie mam ochoty na więcej. Po genialnej 4 czuć, że tutaj zabrakło kasy i gra jest technicznym potworkiem z trylionem loadingów, brzydką i nudną oprawą oraz słabym net codem. Szkoda, bo sam system jest ciekawy i przyjazny uczeniu się.

 

Gra niestety wyszła w 2016 roku, a capcom wtedy tak średnio stał jakościowo z grami i z hajsem. Teraz się odbili mocno na residentach, dmc i sprzedajacym sie jak po(pipi)any monster hunterze.

 

Mam nadzieję, że 6 będzie powrotem do formy, a nie wykastrowaną na premierę wydmuszką skrojoną pod garstkę esportowcow.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Zdaje sobie z tego sprawę i jeśli coś takiego będzie miało za(pipi)isty net code, matchmaking, szybciutkie ładowania z responsywnym menu to jestem na tak.

Mogliby tylko ogarnąć art style, bo 5 jest generyczną grą na unreal engine. Z drugiej strony ta seria zawsze była trochę zagubiona artystycznie, bo każda kolejna część była diametralnie inna od poprzedniej.

 

Sam plan rozwoju SF5 był i jest moim zdaniem fajny, bo nadal można kupić podstawkę i się bawić z innymi, a nie jak IV z brakiem kompatybilności online.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę w wersję za free z ps plus. Fajnie się grało nawet takiemu noobowi jak ja. Polecam nawet tym, co w bijatyki nie grają, bo może się spodobać i nawet chyba każdy jest w stanie coś tam wygrać na najniższych rangach. 

 

Warto też pamiętać, że niezależnie od umiejętności, to wygrywa się około 50% walk, bo tak gra nam dobiera przeciwników.


Jak ktoś chce pograć z polakiem, to ja jestem chętny PSN: C1REX-PL. Ostrzega tylko, że noobem jestem w brązowych rangach. W tekkena i w Soula lepiej chyba gram.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.