Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

38 minut temu, smoo napisał:

Nie wiem jak na PSN, ale na steamie poobnizali tez znaczaco ceny season passow 1 i 2. Np sezon 2 z ponad 100pln teraz jest 63pln a sezon 1 za 42pln, tak wiec calkiem niezle. Do tego jeszcze pewnie jakis sale sie trafi predzej czy pozniej.

No. Ja kupiłem season pass 2 na steama chyba za 55zł w mueve. Pierwsze 6 postaci miałem bez problemu kupione za FM. Także te 55zł raz na 2 lata to mimo wszystko dobry deal.

 

17 minut temu, Soban napisał:

Czyli w tym AE są tylko 2 season passy na postacie bez plansz? 

 Zgadza się. Bez plansz.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie te nowe tryby w ogóle nie są ciekawe. Nie wiem jak na PC ale loadingi na konsoli to żart i porażka. Równie dobrze w tym czasie mogę sobie zapolować na mendy w łoniakach. Tyle czasu zajmuje załadowanie walki. Nie wiem, dla mnie kwintesencją tej gry to nadal tryb online. Walki specjalne są zupełnie zbędne bo oprócz tych kilku marnych EXpów dostajemy tytuł, który możemy normalnie wyfarmić walcząc w trybie walk rankingowych. Jedyną ciekawą opcją jest zaliczanie tych zadań do stroju specjalnego i to akurat uważam za fajne. Reszta, zaorać (chyba, że ktoś bardzo chce odblokować sobie wszystkie możliwe grafiki w galerii. Ale robi się to raz i się o tym zapomina).

 

Ktoś wie, czy sezon 3 jest do kupienia w europejskim Ps storze?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ornit napisał:

Dla mnie te nowe tryby w ogóle nie są ciekawe. Nie wiem jak na PC ale loadingi na konsoli to żart i porażka. Równie dobrze w tym czasie mogę sobie zapolować na mendy w łoniakach. Tyle czasu zajmuje załadowanie walki. Nie wiem, dla mnie kwintesencją tej gry to nadal tryb online. Walki specjalne są zupełnie zbędne bo oprócz tych kilku marnych EXpów dostajemy tytuł, który możemy normalnie wyfarmić walcząc w trybie walk rankingowych. Jedyną ciekawą opcją jest zaliczanie tych zadań do stroju specjalnego i to akurat uważam za fajne. Reszta, zaorać (chyba, że ktoś bardzo chce odblokować sobie wszystkie możliwe grafiki w galerii. Ale robi się to raz i się o tym zapomina).

 

Ktoś wie, czy sezon 3 jest do kupienia w europejskim Ps storze?

NA PC (SSD) vs loading jest szybszy (oczywista oczywistość) biały ekran przed walką jest zdecydowanie krótszy. Również zmiana areny/postaci jest błyskawiczna w przeciwieństwie do PS4 (wlecze się okrutnie), podobnie jest z powrotem do głównego menu. Również logowanie się na serwer jest znacznie szybsze na PC. No niestety to UE4 i Capcom tego do końca nie ogarnia (Namco zresztą też). Taki vs loading na USFIV na PS4 jest błyskawiczny, grafika owszem gorsza, ale nie ma mowy o jakiejś "przepaści". No ale tam był silnik Capcomu, a nie "obcy" UE4 z którym do końca sobie nie radzą.

 

Dziwne że na eu PSS nie można kupić S3, a na $team tak. No chyba że źle większość szuka :)

 

Dla mnie Arcade to miły dodatek, nic specjalnego. Z offline oprócz vs z człowiekiem :) fajny jest vs z CPU, no ale to dodali jakoś kilka tyg po premierze.

 

Tę "animację"(reflektory)/"filmik" z datą (na cholerę to???) można skipować, zarówno PC jak i PS4 (options ds4).  Parę sekund się zaoszczędzi.

 

Gdyby wszystko wczytywało się na PS4 jak na PC to byłoby w miarę ok. W sumie nawet na PC SSD szału nie ma. Zresztą być może przez cross-platform play, vs loading na PC nie może być zbyt szybki :) 

Edytowane przez Popa
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał:

Bo są chciwi. Wiadomo, że teraz każdy nowy gracz jakby kupił AE to spokojnie nazbierałby też FM na kolejne postacie z 3 sezonu więc Capcom okroiło zdobywanie kasy.

 

Zauważyłem, że te V-Trigger 2 są łatwiejsze w użyciu dla prawie każdej postaci niż oryginalne v-triggery.

Stroje 30th anniversary nadal są darmowe, więc to nie był "bląd" na pss.  :D  Trzeba będzie zobaczyć czy za lv. up nadal jest 1000...

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem Season passa bo chcę wydać zarabiane FM na plansze, stroje, misje. Przy obecnej polityce C byłoby niemożliwe to wszystko ze sobą pogodzić grając godzinę dziennie. Oczywiście, spokojnie można sobie zarobić tą kasę na nowe postaci, jednak nie starczy już na nic innego. Jeśli ktoś chce wykarmić FMy to teraz głównie  casual/rankedy i levelowanie każdej postaci po kolei.

 

Ps survival dalej daje EXpy co skutkuje FM na niskolevelowych postaciach. Tak samo triale, character stories. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, ornit napisał:

Ja kupiłem Season passa bo chcę wydać zarabiane FM na plansze, stroje, misje. Przy obecnej polityce C byłoby niemożliwe to wszystko ze sobą pogodzić grając godzinę dziennie. Oczywiście, spokojnie można sobie zarobić tą kasę na nowe postaci, jednak nie starczy już na nic innego. Jeśli ktoś chce wykarmić FMy to teraz głównie  casual/rankedy i levelowanie każdej postaci po kolei.

 

Ps survival dalej daje EXpy co skutkuje FM na niskolevelowych postaciach. Tak samo triale, character stories. 

Przed chwilą awansowałem (Dhalsim).  1000FM :) więc przynajmniej tutaj Capcom nic nie "uciął". Mam nadzieję że w walce specjalnej będziemy dostawać kasę (np 10000) zamiast doświadczenia/tytuł. Pomarzyć zawsze można :) Szkoda że za Arcade nie dostaje się kasy/exp :/ 

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Ta misja z kostiumem VJ dla Rashida to robimy raz na tydzień i dostajemy 1 przedmiot, a potrzeba 4? Wyczuwam chamski podstęp. Pierwsze 3 będą banalnie proste, a czwarty na bank będzie kosmicznie trudny - no ale jak już straciliśmy na to 7500k FM to będziemy cisnąć xD. Spryciarze z Capcomu, przejrzałem ich i czekam na nowy trainer.

Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś interesowało to na PC jest już działający trainer. Leży na gamescopyworld w wersji 3.002 ale działa z najnowszą wersją 3.003.

Działa nawet w tych extra battle z shin akumą itp. włączamy "infinite health" i "one hit kill" i lecimy. Przydaje się też do farmienia FM przez wbijanie leveli na postaciach.

 

Żeby nie było, że tylko zachęcam do cheatowania tu filmik jak łatwo przejść ShinAkume:

 

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę :yao: To jeszcze bardziej uzmysławia mi jaki ten cały cross-platform Crapcomu to fail, i że filtracja wykluczająca grających na PC to jedyne właściwe wyjście :sir:

 

Nie to, że miałbym coś do grania na PC. Nie oszukujmy się, tam gra jest STABILNA, działająca TAK JAK POWINNA działać (w całych 60fpsach a nie jak na tym gównie PS4) ale dopuszczanie środowisk modowskich to kodu zawsze musi kończyć się w ten sposób. Osobiście nie chcę grać z oszustami (oczywiście bez generalizowania).

Odnośnik do komentarza

Raczej nikt nie używa go w multi chociaż działa bez problemu bo sprawdzałem. Używając tego online capcom wyczyści ci konto z puntów za rankedy i FM bo już były przypadki, że ludzie wysyłali takie replaye do capcomu i tak się to kończyło. Prawie nikt nie filtruje graczy PC w 90% zawsze gram z graczami z PS4. Nawet jakby nie było crossplaya to i tak na pc jest średnio 4 tyś ludzi online. Przypuszczam że na PS4 gra z 5 razy tyle po częstotliwości spotykania graczy PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...