Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Voytec napisał:

Na pewno? Bo chce zacząć od nowa po zapoznaniu się z grą na najwyższym poziomie, bo Hard jest już ciężki, ale czuje, że chce wycisnąć z tego przejścia maks ile mogę. A jak coś pominę w danej lokacji to będę chciał tam wrócić.

Według recenzji tak jest, ale też nie daje głowy :usmiech: 

Teraz, messer88 napisał:

można jakoś dostosować sobie hud, powyłączać niechciane elementy typu wskaźnik celu itp?

oczywiscie, jest tryb immersyjny

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to spidersweb ale był wywiad

 

Cytat

Jak już przejdę grę… macie jakiś New Game+?

Nie mamy czegoś takiego jak New Game+, ale jeżeli ukończysz główny wątek fabularny, to wciąż będziesz miał wiele rzeczy do zrobienia. Postaraliśmy się, aby na graczy czekała zawartość nawet po przejściu gry. Nie chcę jednak zdradzać, co to takiego dokładnie. Mogę za to zapewnić ciebie oraz twoich czytelników, iż to nie tak, że zobaczysz napisy końcowe i odkładasz God of War na półkę. Zadbaliśmy, żeby tak nie było.

https://www.spidersweb.pl/2018/03/god-of-war-derek-daniels-wywiad.html

Odnośnik do komentarza

W najnowszym wywiadzie dla Gamespot Barlog zdradzaił, że na początku Sony nie chciało się zgodzić na Atreusa. Ich zdaniem, wprowadzenie takiej postaci w takiej firmie, byłoby zbyt czasochłonne i drogie. Gdyby Barlogowi nie udało się przekonać władzy, to gameplay wyglądałby zupełnie inaczej, niż to co otrzymaliśmy w finalny produkcje.

Cała reszta
https://www.gamespot.com/articles/god-of-war-ps4-almost-didnt-have-one-of-its-best-m/1100-6458294/

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, kanabis napisał:

Trofea wpadaja od razu, z tym ze nie mozemy ich obejrzec :D

Ja podejrzałem. Jak wpadło pierwsze trofeum to mogłem zobaczyć listę ale tylko offline. Teraz już nie mogę tam wrócić do momentu aż nie wpadnie kolejne trofeum. :) Nie było tam trofeum za poziom trudności, a w ukrytych go raczej nie dali.

 

e8e0b61288e74.jpg

 

I jak nie kochać Sony za takie perły? Brakuje tam jeszcze w prawym dolnym rogu Spider-Mana ;)

Odnośnik do komentarza

Odchodząc od dywagacji o gameplayu, to przyszedł czas na coś bardziej przyziemnego - kącik kolekcjonera. :D Jeśli kogoś interesuje jak wygląda limitka (bo teoretycznie powinno się ją jeszcze dać dostać gdzieś w piątek, nawet jeśli będzie to 1-2 sztuki na sklep), to na YT można zobaczyć już pierwsze unboxingi. Poniżej przykładowy (co prawda wydanie helmuckie, ale nasze polskie będzie praktycznie identyczne):

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Frantik napisał:

Pojawiła się apka towarzysząca na iOS i Androida

http://www.pssite.com/news/62938/znikad-pojawilo-sie-mobilne-god-of-war.html

Pomaga poznać L-O-R-E

Wlasnie sciagnalem. Narazie szalu nie robi. Zwykla mapa 3D, w rzucie izometrycznym. Przyblizasz i oddalasz. I tyle :) Po co to, na co to komu, nie wiem. I jeszcze chwala sie ze za free. Lol

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Voytec napisał:

Kurde, przepraszam :)

 

d70f477974e89.jpg


Bloodborne masz na chooyowej stronie okładki (i jeszcze wersja z bundle'a), a na zdjęciu brakuje The Last Guardian i Shadow of the Colossus (o remasterach z PS3 nie wspomnę, bo niech będzie, że tam było ich miejsce). W każdym razie strasznie zazdroszczę Ci tej okładki GoWa - wymieniamy się? Tobie i tak nie zależy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...