Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ten system walki xD nie to żeby to był poziom NG czy DMC4 ale serio nie pamiętam od jak dawna musiałem podczas walki używać wszytskich przycisków na padzie co chwile, non stop trzeba coś nowego robić, ogarniać młodego - tu strzela młody, tu blok, tu kombinacja z wprowadzeniem juggla gdzie jednego przeciwnika stunujemy, drugiego podbijamy a już trzeciego w tle widzimy i szykujemy topór, rzut, podbiegniecie i salwa przy użyciu tarczy,... podczas walki pod mostem czułem się w pewnym momencie jak podczas robienia 6 challengea w vanquishu, Paluchy latały po całym padzie. 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja przed zakupami u krasnala ogrodowego musze najpierw sprawdzić te 5-10 kryształów które zdobyłem, biustonosze i bransoletki, i dopiero wtedy kłade sprzet na stół. Duzo tego jest.  Ale jakoś zaczynam ogarniać. Najgorsze ze na początku mozna było nakupowac dużo ciosów, miał osię duzo kamieni  i człowiek nie chciał tego czytac tylko łupac czaszki. Ale jakoś to powoli się ogarnia. I sam fakt ze działa się w walce coraz płynniej jest bardzo satysfakcjonujace. Mam nadzieje ze w koncu  zapomne  o  kw,kw,tr.

Teraz, Figuś napisał:

Musicie mieć "ubrania" z gniazdem na zaklęcia i je tam umiejscowić.

W której części niby?

Odnośnik do komentarza

Jak wczoraj zacząłem pod wieczór tak skończyłem sesje o 3 nad ranem, a dzisiaj ledwo co wstałem i już myślę co tam dalej mnie czeka w tej przygodzie i jak pokonać przeciwników na których wczoraj się zatrzymałem. Zacząłem na give me god of war, ale po przejściu pierwszej walki za jakimś 15 razem i dostaniu batów kilka razy od wilków w następnej stwierdziłem że nie chce aż tak hardkorowego wyzwania za pierwszym razem i zacząłem jeszcze raz na hardzie. Nadal jest wyzywanie (wyłączyłem sobie te strzałki powiadamiające o ataku przeciwnika bo i tak Atreus wiele razy krzyczy że nas zachodzą od tyłu), nadal ginę często, ale wszystko jest do ogarnięcia, trzeba tylko obrać odpowiednią taktykę, grać z głową ostrożnie, tak jak już tu wielu mówiło taktyka na rambo nie ma racji bytu. Do tego walka jest tak satysfakcjonująca że nawet jak sie ginie te 10 razy pod rząd to nie ma żadnej frustracji tylko motywacja by próbować dalej. Co tam jeszcze, walka z drugim bossem to wiadomo :banderas:, idealny narazie balans między eksploracją (chce się zwiedzać każdy zaułek) a walką, proste ale fajne zagadki, intrygująca fabuła. Na zwykłym ps4 wygląda super, choć jak przyjrzałem się w pewnym miejscu spadającej wodzie to wyglądało to na wczesne ps3. Ale to taka rzecz która w żaden sposób nie wpływa na za(pipi)istość całości.

Odnośnik do komentarza

Walka jest cudna. Niby tylko jeden toporek a tyle zastosowań:

  •  można nim ciąć i jugglowac,
  • rzucać i przywoływać, jak Scorpion linkę, Thor młot,
  • albo zamrażać przeciwników i walczyć w tym czasie na pieści, czasem pomagając sobie tarcza.

Do tego dochodzą parry, uniki, obrona - mieszając te techniki czuje sie, jak młody Bóg. 

 

I tak, jak mówiłem gram na najtrudniejszym juz poziomie. Satysfakcja gwarantowana. 

 

reedycja..

Ja wczoraj cos tam dodawałem na biodra, ramie, ale może to było z kodu dlc. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Mam pyatnie co to za ustawienie ziarna w opcjach graficznych? Bo albo ślepy jestem albo nie widzę różnicy z ziarnem i bez:D

 

Btw ja ramki nie miałem na amatorze nie wiem o co z tą ramką biega. Dzisiaj rano uruchomiłem na chwilkę. Piękna gra z hdr na amatorze. Fajna druga walka z bossem wtedy poczułem że to god of war bo wcześniej troszkę przynudzali. Wracam do y6 ale będzie grane. 

Odnośnik do komentarza

Pokonałem za pierwszym razem trzeciego bossa na hardzie i najlepsza walka jak dla mnie do tej pory. Nie tak efektowna jak drugi boss, ale plansza na której się toczyła dała spory plus. Ten system walki to poezja. Prawie nic nie odblokowane, a już trzeba kombinować i dostosować taktykę do przeciwników. W innych grach jakoś nie mam musu chodzenia po każdym zakamarku,  tu tylko szukam gdzie tu można się jeszcze dostać i wydaję mi się to naturalne, bo szkoda by biegać po głównej ścieżce tylko do celu.

 

Sprawdziłem jak wygląda GoW na zwykłym Ps4 plus nowy telewizor 55' i dużo lepiej to się prezentuje niz na moim starym FHD. Szkoda, że nie mam Pro. Dla tej gierki pewnie sporo osób poleci po zestaw TV plus pro, jak nie ma jeszcze konsoli:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...