Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, kończę na dziś, choć chętnie posiedziałbym jeszcze. Dawno żadna gra nie wywoływała we mnie tak przemożnej chęci pójścia na L4, ale nie będę świnia i ziomkom z roboty tego nie zrobię :)
Przed chwilą oddałem kolejną przysługę jednemu z duchów na jeziorze i na zakończenie tego questa miałem zayebistego banana na mordzie :banana:
Wyraźna inspiracja Wiedźminem w tej sytuacji i genialny dialog młodego z Kratosem po wszystkim - cudo.
Chwilę później poleciałem za wątkiem głównym (zleceniodawca tego side-questa był po drodze) i popłynąłem na bardziej mroźne wody - to co tam zobaczyłem... :banderas:
Bosz... jak ta gra się skończy to będę płakał chyba - dawno takiego sztosa (pod praktycznie każdym względem) nie ogrywałem.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Koniec na razie, o północy miałem przyjemnośc dowiedzieć się co było ukryte pod podłogą i drugi raz gra mnie rozyebała, do 4 odwiedzałem plaze wokół jeziorka, niestet nigdzie nie znalazłem wiaderka.

Polecam dojść do tego momentu jak komuś się odechciało, gra ciągle zaskakuje.

Jestem zachwycony dialogami i scenkami, z niecierpliwością czekam na każdy szczątek fabuły, która jest swietna. Wielkie podziekowania że pewnych tematów nie ciagneli do konca gry jak w telenoweli, chodzi o

Spoiler

 

powiedzenie synowi prawdy o sobie

 

 

Odnośnik do komentarza

ciekawi mnie jedno - czy celem gry będzie wejście na górę czy jednak to będzie dopiero tzw dojscie do meksyku?

 

gram na normalu i jest idealnie - nie za latwo i nie za trudno

 

moj biedafat jak przeżyje ta gierke i nie odleci mi przez okno to będę szanował mocno, szumi jakby aktywował dual pipe dx13

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, YETI napisał:

Wredny, co do zadania z 4 duchami. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Ostatni wspomniał o swoim kapitanie, aby go odszukać, znajdę go w tej samej lokacji co te 4 duchy?

 

 

 

Tak, tylko musisz poczekać, aż woda jeszcze bardziej opadnie - odsłonią się nowe miejscówki i na jednej z plaż znajdziesz kapitana, dla którego też można wykonać przysługę.

 

6 godzin temu, Lukas_AT napisał:

 

Wam tez to zadanie po duchach sie nie pojawilo w przyslugach?

 

Też tak miałem, kij wie, czy to błąd, czy celowe, w każdym razie napatoczyłem się na nie podczas eksploracji.

Odnośnik do komentarza

kermit, ja niby wchodzę już na górę, a przecież nad jęziorem jest ciągle ta zamknięta brama, więc na bank się jeszcze cofa. Gra jest cholernie długa, a przy tym się nie nudzi. Nie wiem kto to przejdzie w ciągu 20h. 40h jak nic na hardzie, jeśli dokładnie się bada miejscówki.  Nic dziwnego, że powstawała 5 lat. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie, 20h to początek gry. Jest bardzo długa. Nie wiem co za bzdury pisali że 20h przejście / 40h masterowanie.

 

Jaram się bo dzisiaj sobie pogram z 7 godzin na spokojnie. Rozmyślałem o grze siedząc wczoraj w robocie. To jest poważny kandydat na GOTY. Pięknie tu wszystko ze sobą współgra i to na jednym ujęciu bez widocznych loadingów.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, kakus napisał:

Żadna gra mnie tak dawno nie wciągneła. Widzę jeden feler - PS4 Pro mało że nie zacznie wydawać komunikatu : Houston mamy problem !!!, bo dzwięk wiatrakow jest taki jak przy starcie rakiety w kosmos.

To akurat kwestia optymalizacji, u mnie na zwykłym PS4 też jest sajgon. Tak głośno to jeszcze nie chodziła, a wyższe obroty załączały się tylko podczas ładowania multi w U4.

Odnośnik do komentarza

Nie no masakra - wchodzę na YT, a tam po kolei kogo Kratos gdzie spotka i jaki jest finalny boss :/ Pierwsze odruchowo doczytałem, od drugiego udało mi się odwrócić wzrok. Najgorsze jest to, że ja żadnych materiałów o GoW nie szukałem przez ostatnie miesiące, nawet nie wiem czy pierwszy trailer widziałem w całości, a tu mi na pierwszej stronie wszystko wyrzuciło...

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...