Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@milan

 

Spoiler

Valkyria wczoraj pokonana - bardzo schematyczna - przynajmniej ta pierwsza. Nie da się ostatniego ataku skrzydłami zablokować. Przed skrzydłami ogólnie uciekałem rollami albo bieganiem po arenie xD. Jak się ładuje to 2x iks i walisz na maksa. Plus młodym cały czas spamowanie kwadratem. Słabo rage na nią działa ale za 3 podejściem padła. Ogólnie to dwa ataki na krzyż miała. Gram na Wyzwaniu :lapka:

Ale fakt - pasek energii schodził jak krew z nosa.

 

Sry za edity - literówki.

 

Odnośnik do komentarza

Wróciłem na hard.

Ale rozumiem że przeszedłeś te miejscówki?

Bo zdecydowanie odniosłem  wrażenie że trafiłem  w miesjca do których nie powinienem trafić w tym momencie, pokonałem na początku straznika skarbu co miał fioletowy pasek, pokonałem tych poyebów na tych platformach wokół jeziora, ale te dwa momenty zdecydowanie są poza moim  zasiegiem obecnie.

No i nie jestem orłem.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie odstają. A propos duchów wczoraj zaliczyłem wszystkie zadania i skompletowałem zbroję ale Kratos wygląda teraz w tym jak czołg :/

Nie mam niestety nic lepszego. Jeszcze trochę miejscówek mi zostało z jeziora do zaliczenia.

Odnośnik do komentarza

Jak szukacie wyzwania to polecam wracać sobie w odwiedzane już miejscówki na jeziorku, za każdym razem spawnują się tam coraz mocniejsze mobki, raz sobie wpadłem to dwa wilkołaki 3 lvl wyższe  taki gangbang mi zrobiły że mało się nie popłakałem :cool:

@milan @Kyo co do

Spoiler

Valkyrii to na razie ubiłem dwie i to z tych łatwiejszych pierwsza przy ciele giganta była najłatwiejsza, druga w drodze na górę już miała inny zestaw ciosów i tu już się trochę napociłem , walczyłem jeszcze z inną ale jak zaczęła przyzywać inne mobki to sobie darowałem :yao:  a tych qurew jest chyba 9 tak?! :reggie: level prawie 6 krejtosa

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

Jak szukacie wyzwania to polecam wracać sobie w odwiedzane już miejscówki na jeziorku, za każdym razem spawnują się tam coraz mocniejsze mobki, raz sobie wpadłem to dwa wilkołaki 3 lvl wyższe  taki gangbang mi zrobiły że mało się nie popłakałem :cool:

@milan @Kyo co do

  Ukryj zawartość

Valkyrii to na razie ubiłem dwie i to z tych łatwiejszych pierwsza przy ciele giganta była najłatwiejsza, druga w drodze na górę już miała inny zestaw ciosów i tu już się trochę napociłem , walczyłem jeszcze z inną ale jak zaczęła przyzywać inne mobki to sobie darowałem :yao:  a tych qurew jest chyba 9 tak?! :reggie: level prawie 6 krejtosa

 

Te dwa wilkołaki spotkałes po  drugiej  stronie platformy przy jeziorze? ;D

No tez ich  miałem, ogólnie najbardziej agresywne gnpj,ki jak mi sie japa cieszyła jak po kolei ładowałem w nich wszystkich co mam i  padli. Ogólnie w tej grze mozna zrobic taką rzeź przeciwnikowi ze pare minut nie ma nic do powiedzenia, prawie jak w ... god of warach ;]

Odnośnik do komentarza

@milan

Spoiler

To była miejscówka po którymś z duchów, to co Ty piszesz to są chyba te wilkołaki z "portalu"

 

1 minutę temu, Faka napisał:

Tutaj Atreus, jak go wykoksisz to jest totalnie OP i niech nikt mi nie wmawia, że nic nie robi, bo robi jeszcze większy rozpierdziel łukiem niż sam Kratos, a dzięki niemu jeszcze szybko mu stackujesz triggery to pyk R3 i po zabawie ze szmatami :)

No nie do końca bo np z 

Spoiler

Valkiriami, Wędrowcami 

już taki op wcale nie jest

Odnośnik do komentarza

 Z tego co widze dalej mam 1 lvl(juz podchodzi pod drugi) , choc ulepszylem Leviatana na dwojke, wykonalem ulepszenia pancerza, kupilem kilka umiejętności i mam pierwsze wydłużenie paska zdrowia. 

To levelowanie tak wolno wchodzi czy ja tego nie ogarniam? 

 

 

zrobilem przyslugi dla tych duchów i otworzylem wrota. Tam pokrętłem opuscilem wodę. obok byla ostatnia kapliczka żeby uwolnić smoka co zrobilem, wrocilem i dalej są kolejne drzwi, których pilnuje dwóch z tarczami i jeszcze jakiś stwór.

 


Kolo smoka jest łańcuch, do niego mozna sie teraz dostac, czy dopiero potem sie go zrzuca tworząc skrot?

 

 

Do tych drzwi powinienem sie udać? bo innej drogi nie widze. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kyo napisał:
6 godzin temu, Figuś napisał:

raz sobie wpadłem to dwa wilkołaki 3 lvl wyższe  taki gangbang mi zrobiły że mało się nie popłakałem :cool:

Też na nie trafiłem :D Było tylko:

2hd0ajb.gif

O w dupę. Miał tak jak z ciekawości otworzyłem jedną wyrwę. Nawet nie zdążyłem się przyjrzeć kto i co mnie trafiło :obama: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...