Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, milan napisał:

Bluber, wchodzisz, krzyczysz,  rzucasz iksdekami, piszesz ze wszyscy się napinają, ja się pytam grzecznie dlaczego uważasz ze ja  sie napinam i o jakiego fake newsa Ci chodzi. A ty do mnie ze nie jestem  pępkiem swiata i bym ochłonął. To nie ma sensu,

No odnosiłem się do tego, że ostatnie dwie strony to 'fake info' na temat 40h gry na 100% nie rozumiem po co to przeżywać skoro logiczne, ze jak ktoś kto pracuje nad grą przez 5 lat to zrobienie jej na 100% w takim czasie chyba nie jest jakimś wyczynem. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

No odnosiłem się do tego, że ostatnie dwie strony to 'fake info' na temat 40h gry na 100% nie rozumiem po co to przeżywać skoro logiczne, ze jak ktoś kto pracuje nad grą przez 5 lat to zrobienie jej na 100% w takim czasie chyba nie jest jakimś wyczynem. 

 

Czytaj ze zrozumieniem. Fake info równie dobrze mógł ktoś napisać,  żeby podkreślić wielkość gry. A nie dlatego, że twierdzi, że ktoś ze studia kłamał. Robisz z igły widły.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

18 minut temu, _Be_ napisał:

No nikt nie precyzował o co chodzilo, padło info, że ktoś z teamu, ktory pracował nad grą zrobił ją w 40h na 100% co oznacza, że gra jest przeogromna jak takiego Wiedzmina 3 podczas testów QA ludzie przechodzili ~20+ godzin co normalnym trybem grania zajmowało 3 razy więcej. 

 

Nie wiem na ch,uj się tutaj każdy napina i pisze o jakimś "fake info" xD Typ zna grę przeszedł, pewnie nie czytał już notatek bo je znał ale czas jest czasem a tutaj cuda na kiju i mongolskie teorie. 

No dokladnie o to mi chodzilo, chcialem podkreslic wielkosc tej gry tak jak pisze wariat,  ktos na poprzdnich stronach tez napisal, ze jest na koncu i calosc zamie mu wlasnie tyle, no i zgadzam sie, jak ominie polowe aktywnosci, bo na samych probach Helhaim, jak ktos nie gra na najnizszym poziomie trudnosci to zejdzie sie dobre pare godzin, a gdzie cala reszta aktywnosci, misje poboczne, smoki, walkirie, przyslugi, znajdzki, powroty do wcześniejszych lokacji, by otworzyc inne przejscia...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dobra - napisze inaczej - jak nie jesteś twórca gry i nie znasz gry na pamieć to za ch(pipi)a za pierwszym przejściem nie zrobisz 100% w 40H.

Sam zacząłem tydzień przed premiera, gram tylko w Boga Wojny, staram się robić wszystko i z tego co piszecie samej fabuly zostało 30%, ale nie ma czasu, bo ide po ostatnia walkirie i wyświadczam przysługę w Niflheim!

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dobra zm juz wszyscy z ta jalowa gadka :lapka: 

 

Wczoraj mialem troche wiecej czasu po pracy to usiadlem do gry i 4h ciagiem zrobilem, z czego moze 30min fabuly na samym koncu.

 

Oderwac sie od tego nie idzie. Ulepszylem sobie troche ekwipunek (build pod runic/cooldown :fsg: ) i poszedlem rozyebac troche dodatkowych mobkow, z ktorymi wczesniej sobie nie dalem rady. Bardzo mi sie podoba, ze nie tylko od tego jak mocna wala przeciwnicy i jak mocno obrywaja zalezy poziom trudnosci, tylko w duzej mierze tez od ich move setow i naszego pozycjonowania. Dzieki temu sa wyzwaniem nawet po podkapowaniu Kratosa a satysfakcja po pokonaniu ich jest spora. Czasami jak wszystko ladnie wejdzie i skorzysta sie z calego arsenalu to (uwaga kontrowersyjna opinia) mam wrazenie, ze to jeden z najlepszych systemow walki w gierkach. 

 

Do tego skonczylem kilka sidequestow, poeksplorowalem, znalazlem kilka ukrytych skarbow i posluchalem fenomenalnych historii opowiadanych przez jedna z postaci.

 

No jest kozak. Ale te animacje schodzenia z lancucha czy brak mozliwosci przewijania dluzszych list przedmiotow kierunkami w prawo i lewo wkurzaja.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

Bo nie odnoze sie do jego slow - na na HLTB tez ludzi pisali ze 40h im zajęło ukończenie na 100% wszystkiego.

Chyba z poradnikiem, odpalonym YT na kolanach, bez cofania się i poziomem easy.

No widziałem 17,5h niby żeby skończyć story główne, też ciężko uwierzyć, ale jest tutaj koleś na forum co przeszedł grę w weekend i wystawił na PT więc wiesz :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Kinoji napisał:

Czasami jak wszystko ladnie wejdzie i skorzysta sie z calego arsenalu to (uwaga kontrowersyjna opinia) mam wrazenie, ze to jeden z najlepszych systemow walki w gierkach

Pelna zgoda. Jest efektowny i w miarę przystępny ale można chyba działać cuda jak ma się dobrego manuala. Idealny miks między casul a czymś dla hardkorowych wymiataczy. Wiadomo, że to nie poziom japońskich slasherów ale i tak wjeżdzam w to jak dzik w agrest. 

 

A boli mnie to jak wykonany jest World Serpent, trochę biednie tam w oddali wygląda i lokacje z roślinnością czasem odstają jakością o tych kamiennych gdzie tekstury są 10/10

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, XM. napisał:

Czyli co blubi jednak gierka zaczyna siadać jak horizon po 6h?

Chyba w ogole nie stękalem w temacie, że nie siada. Początek był mocno usypiający ale im dalej w las tym lepiej. Tylko czasami zwykłe ciosy pod R1 mają słaby feeling, nie siadają tak fajnie na przeciwniku jak np w Niohu. No i boli brak trochę ludzi do bicia, w tym prototypie fajnie wygladali takie bandy zbojów jeszcze nie przemienionych, ale ogólnie jest sztos.

19 minut temu, easye napisał:

U Blubera to moze byc roznie, chlop czasem potrzebuje 50h, by stwierdzic ze cos jest przereklamowanym smieciem! xD

Nie no lepiej zagrać 6h i napisać, że gra to gów.no. Logiczne. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...