Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc fair chodziło mi oto że nie każdy z top wchodzi w zakręt poślizgiem, niektórzy właśnie tak przeciągają zakręt robiąc bączki przez co zlicza więcej punktów. 

 

  • Sprint 
  • Time Trial
  • Single Race

To są tryby bardziej nastawione na fair play. Sam nie wiem, może po prostu nie znoszę Driftu w tej grze i ogólnie. 

Odnośnik do komentarza

Była już o tym mowa ale widocznie nie do każdego nooba to dotarło żeby Driftów nie umieszczać w Rywalizacji. 

 

Drift odbywa się na kawałku trasy która podzielona jest na sekcje, Speed i Drift. W sekcji Drifft jest albo jeden zakręt albo sekwencja zakrętów. Wystarczy nie wyjeżdżać z czerwonej sekcji Drift i powtarzać jeden zakręt. Punkty są wówczas naliczanie bez limitu. 

Odnośnik do komentarza

O czym Ty piszesz? Nie da się powtarzać ciągle jednego zakrętu, bo gra resetuje pojazd, musisz jechać do przodu. Jak wspomniał Cukier, można jedynie przeciągać drift, ale na większości tras jest to nie opłacalne. Ta ma akurat taką sekcję na końcu. To tak jakby ktoś narzekał na to, że niektórzy jeżdżą na manualu.

Co do rywalizacji, to przecież to jest for fun. Zrozumiał bym jeszcze twoje narzekania, gdybyś zrobił bardzo dobry wynik a mimo to czołówka by była nie do przeskoczenia. Jest jedna kategoria, źle bo mało zawodników, wypaliło się. Jest więcej kategorii, żeby każdy mógł pokazać w czym jest dobry, też źle, bo ktoś nie potrafi zrobić dobrego wyniku.

Powtarzam, dopóki nie znajdzie się sponsor i nie da kryteriów, że sumujemy kategorie to nikt Wam nie karze robić Driftów.

Zostały dodane motorki (TT i Biegłość), zapraszam do pokazywania umiejętności.

Dawanie wyścigu jest bez sensu, bo i tak robi się z tego czasówka.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 A za wszystkim stoi Iluminati... Podaj jakieś nierealne wyniki i najlepiej swój przejazd żeby można było zobaczyć co robisz żle lub co możesz zrobić lepiej. Chętnie pomogę i wytłumaczę.

 Śmieszy mnie fakt że gdy ktoś zobaczy nierealny wynik to nie zapyta "Kurcze jak to zrobić" tylko z grubej rury że oszustwo, tak być nie powinno. Owszem, zgodzę się że na niektórych odcinkach ludzie mocno kombinują coby tylko podbić swoje ego nazywając się królami driftu itd itd. (Znam taki przypadek w DC) No ale nie rozpisując się czekam na jakieś konkretne przykłady. Swoją drogą to niestety drift jest słabo zaprojektowany ale jak widać twórcą to nie przeszkadza skoro tak długo nic nie zmieniają to może tak to ma wyglądać.

Edytowane przez Dymek
Odnośnik do komentarza

Trzaskam praktycznie wszystkie wyzwania driftowe jakie są dostępne i z tym kręceniem kółek spotkałem się tylko raz, większość raczej rozpędza autko ile się da i zaczyna jak najwcześniej driftować aby już po wjechaniu w pole liczyło kilka razy szybciej, są oczywiście miejsca gdzie drift zaczyna się w jednym polu a kończy w drugim

Odnośnik do komentarza

Zawsze wyświetlało się kilkanaście ostatnich wyzwań w sekcji "wygasłe", a widocznie coś zmienili, bo na RywalizacjiDC jest ostatnie pięć. Z pierwszego zestawu mam tylko Biegłość.

Jeżeli nikt nie ma screenów, to podliczone będzie za trzy tygodnie tylko.

 

W sensie ze z pierwszego nie bedzie? Dobrze. Akurat grałem wtedy w tomb raider i nie mogłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...