Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze ja mam troche wiecej czasu niz zwykly smiertelnik na granie ale jak przechodzilem tomba to zawsze jednak znajdowalem tę godzinke w tygodniu zeby pyknąć i wpisac sie na liste w Dc. No po prostu głupio sie bym czul ze deklarowałem sie szanownemu organizatorowi ze bede grał a olewam sprawe. 

 

Jeszcze dla wiedzmina bym zrozumial ale dla tego gów.na NFS? :/

Odnośnik do komentarza

A wiesz ile godzin spedzilem przy NFS u2 - masakrycznie duzo. Lubie taki klimat. A co Rywalizacji to nie mow mi ze godzinka styknie, jak startowlismy to potrafilem po 3-4 godziny dziennie siedziec na jednej trasie przez tydzien.

Przyszedl taki moment ze mi sie przejadlo i wiem z doswiadczenie, ze jak odpoczniesz od gry z jakis miesiac to wracajac FUN tez wroci i znow bedzie kolorowo :-)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

DC to złodziej czasu jak żadna inna gra.

Siadam aby pobawic się w jakieś wyzwanie przejade kilka razy i zanim się obejrzę minęła godzina albo i więcej.

Gra dla mających mało obowiązków a duzo czasu na gre :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest ewenement że Driveclub jako gra wyścigowa tak długo przy sobie trzymała. Poprzednio chyba tylko Gran Turismo 5 grałem każdego dnia po kilka godzin, przez trzy miesiące bez przerwy ale do momentu jak wbiłem platyne i nie włączyłem jej już nigdy więcej.

 

Driveclub skonstruowali zupełnie inaczej przez co nawet jak się zrobi przerwę to tego nie czuć, no może skill nieco spada ale wraca się ze świeżym oddechem i podwyższonym apetytem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W nowym NFSie zdążysz zrobić platyne a jeszcze styknie czasu w tygodniu na jazdę w DC, ta gra jest taka krótka. Moim zdaniem NFS ma mocno zje.bany model jazdy, przy pierwszym kontakcie z grą wrażenie jest wręcz dramatyczne, po przyzwyczajeniu się jest oczywiście nieco lepiej, mimo wszystko czuję że coś nie gra. Niemniej powrót po tym do DC to uczucie jakbym pierwszy raz za cycka złapał, cieszę się że wziąłem cebulową wersję z allegro, bo szpil na bank nie jest warty pełnej ceny 

Odnośnik do komentarza

W nowym NFSie zdążysz zrobić platyne a jeszcze styknie czasu w tygodniu na jazdę w DC, ta gra jest taka krótka. Moim zdaniem NFS ma mocno zje.bany model jazdy, przy pierwszym kontakcie z grą wrażenie jest wręcz dramatyczne, po przyzwyczajeniu się jest oczywiście nieco lepiej, mimo wszystko czuję że coś nie gra. Niemniej powrót po tym do DC to uczucie jakbym pierwszy raz za cycka złapał, cieszę się że wziąłem cebulową wersję z allegro, bo szpil na bank nie jest warty pełnej ceny 

 

haha dokładnie. Ja byłem akurat w trakcie ogrywania touru gdy wyszedł nowy nfs. Pierwsza jazda w nim to był taki strzał z liscia ze szok xD 

 

Potem powrót do dc i odczucia temu towarzyszące, relaks, uspokojenie, radosc :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...