Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki trzeciego zestawu. Jak dobrze pójdzie, to jutro wrzucę podsumowanie. Gdyby nie Cukier w drifcie, to miałbym komplet za ten tydzień, ale i tak jestem mega zadowolony z czasu wykręconego autem.

Szkoda, że w jednośladach tak mało osób bierze udział. W biegłości to w zasadzie z Dzejem tylko rywalizuje.

 

Car TT

V6sPk94.jpg

 

Drift

zSYLN1f.jpg

 

Bike TT

49ekbut.jpg

 

Biegłość

rDQZWc0.jpg

 

Od kilku godzin jest dostępny ostatni zestaw lutego. Po ciężkich warunkach pogodowych w tygodniu trzecim, teraz bez opadów, a do tego w dzień :)

Odnośnik do komentarza

Wyniki ostatnich wyzwań lutego poniżej.

Podsumowanie zmagań z całego miesiąca wrzucę później.

 

Car TT - wrócił Czaku i pokazał jak się jeździ :)

R0vVqG6.jpg

 

Drift - Cukier ponownie odstawił konkurencje

Tuanwot.jpg

 

Bike TT - mało graczy :/

Gevq38r.jpg

 

Biegłość - mniejsza rywalizacja niż poprzednim razem :/

cNrKZGe.jpg

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Były cztery komplety, ale jak zapewne pamiętasz nie mamy wyników z pierwszego zestawu :/

Aktualnie w "wygasłych" wyświetla się ostatnich pięć wyzwań. Teraz już robię screeny od razu po zakończeniu dla bezpieczeństwa.

 

Wyniki pozostałych kategorii.

W pierwszym zestawie w Bike TT byłeś pierwszy, więc można uznać remis, ale w Biegłości zostaje niepokonany na razie :banderas:

 

Ng28xXL.png

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wrzucałem, ale tylko z biegłości. Screen zrobiłem po zakończeniu drugiego zestawu, kiedy pierwszy już się nie wyświetlał w całości.

Na Rywalizacji zawsze jadę raz, ale następnym razem porobię gorszę wyniki na tym koncie :) W TT jest wspomaganie hamowania włączone. Gdyby było więcej chętnych to by pewnie było niżej.

Odnośnik do komentarza

Kilka szybkich osób opuściło luty. Czaku i prezes pojechali raz w TT, wełna nie startował, u55r chyba odpuścił itd.

W drifcie Cukier będzie raczej niepokonany. Na jednosladach przydało by się więcej zawodników. Sporo osób się nie przykłada do tych wyzwań i w zasadzie walczę z Dzejem.

Zobaczymy w marcu jak będzie z frekwencją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...