Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Też myślę, że 6k powinno spokojnie wpaść. Dokładam filmik z driftu na którym widać, że sporo można poprawić szczególnie na pierwszym zakręcie (ponad 2k pkt. dało się zrobić). Co do TT filmiku nie zapisałem bo byłem pewien, że przejazd jest za słaby (1 sektor miałem lepszy o ponad 0,500 w niektórych próbach). https://www.youtube.com/watch?v=Ynp2dOfja44

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że zawody w drifcie  są słabe bo wszystko zależy od 1 zakrętu (w większości wypadków) wygrywa ten co umie wykorzystać jakiś bug. Dla przykładu dzisiaj podczas jednej próby miałem 3,5k pkt. na 2 drifcie co jadąc normalnie mam połowę z tego(nie wyszedł mi niestety w tym przejeździe zakręt o którym piszesz). W zeszłym tygodniu była fajna próba bo tam nie szło nic zrobić trza było po prostu mieć ,,idealny" tor a na tej mapie to nie działa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie, ja rowniez na tym drugim zakręcie miałem 3,200. Mysle ze normalna punktacja jest w granicach 2k-2,200. takze przez bug mozna nabic sobie az 1000 punktów.  Tak samo w zakręcie ktory ci nie wyszedł, przez bug mozna wycisnąc ponad 4k tam co nie jest mozliwe przy idealnym drifcie bez bugu. Fakt ze bug tez trzeba umiec wykorzystac ale nie zmienia to faktu ze to troche tak srednio no 

Odnośnik do komentarza

Słaba mapka ogólnie a ostatni zakręt jedź na 2 razy znaczy robisz drift prostujesz napędzasz się i zaczynasz 2-gi tuż przed metą tym sposobem szybciej punkty biją,+ 500 pkt masz w sekundę :) zresztą zobaczę czy to zapisałem jak mam na konsoli to zaraz wam wkleje ten przejazd.

 

Nie jest to ten mój ostatni przejazd ale masz tu pokazane jak zrobić prawie 2k na ostatnim zakręcie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=z_neaQLqI04

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale jak zrobisz pierwszy z resetem? :D

 

Serio pogubilem sie i nie jestem pewien czy o tym samym zakręcie rozmawiamy ;)

 

U mnie to wychodzi mniej wiecej tak

 

1 drift 2,900

2 drift z bugiem 3,200

3 drift (na dwa razy) 3,200

4 drift (nie łapie buga ) 3000

5 drift (na dwa razy) 2000

 

A w 4 drifcie Fakir ma ponad 4k , ja nie potrafie tego zakretu wyczuc i on mi wszystko je.bie :/

 

A jak to wyglada u ciebie? Bow  sumie mamy podobny wynik (przynajmniej jak wylaczalem konsole) i ciekawi mnie w ktorym nadrabiałes drifcie czy w 2 czy w 4, bo duch jest tylko fakira

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

To zalezy od rundy. Dwie poprzednie były bez bugów. Mysle ze nastepnym razem nalezy unikac po prostu zakrętów gdzie jest sporo pobocza, bo i w pierwszym po aktualizacji bylo to samo. Jak jest dużo pobocza tak dobre ponad 2 metry do bandy to wtedy jest pole do cheatowania

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Nie no z resetem to wiem ze sie da , sam miałem 4,2k ;) Nie czuje tego zakrętu i po prostu juz mi zabrakło cierpliwosci na poprawianie i liczenie na resa ;) Dlatego pisałem ze przy zrobieniu w drugim 3k i w przedostatnim ponad 4k idzie miec nawet 19k ogolnie ;) Tyle ze zalezy tez od farta a ile to mozna hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...