Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy miesiąc był zawsze liczony osobno i przy takiej rotacji zawodników musi raczej tak zostać. Gdyby ekipa była bardziej stała to wtedy można zrobić np kwartalne/roczne podsumowania, a tak to chyba tylko jako ciekawostka. Po marcu możemy sprawdzić jak będzie wyglądać po kumulacji.

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną tylko zawodnik miesiąca jest przewidziany do tego osobno w każdej kategorii.

Gdybyś np chciał Kabi być fundatorem jakiejś nagrody to wtedy możemy zrobić kilkumiesięczne zawody :)

 

Dodatkowo jeżeli ktoś chciałby zapodać swoje wyzwanie to proszę o podesłanie wytycznych do soboty. Wtedy puszczę na takich warunkach.

Odnośnik do komentarza

Poprzednie miesiące wyglądały właśnie tak, że nowy miesiąc nowa generalka. Jak były nagrody fundowane przez forumowiczów to też automatycznie było więcej chętnych.

Jedyne większe zawody jakie miały miejsce to ten turniej zorganizowany przez u55r'a z PSV jako nagrodą za pierwsze miejsce. Nie brałem wtedy udziału, ale było to chyba dwanaście zawodów TT.

Odnośnik do komentarza

Była wolna Alfa w pierwszym zestawie marca :)

Jako, że nikt nie podsyła swoich propozycji to dawałem te auta w których miałem niskie poziomy wyróżnień za kilometry. A aktualny Venom to powrót do Venom Hot Lap z podstawowego Tour.

No i podwójne punkty na Hiper teraz są jak wspomniał Kabi. Chciałem dać Rimaca w Kanadzie, ale zmienili drifty, a tak pięknie by się punkty wbijało (150-200k za przejazd).

Odnośnik do komentarza

Można by było jakieś party w multi zrobić. Wydaję mi się że niestety nastąpiło  zmęczenie materiału choć i tak dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła. 1 rok ogrywania cały czas tych samych tras po kilka (może tysięcy :o ) razy robi swoje. Nadal marzę sobie o Nürburgring'u i bugatti veyronie (chiron też mile widziany :usmiech:)

Edytowane przez Dymek
Odnośnik do komentarza

Wyniki trzeciego zestawu marca w spoilerze, trochę niższa frekwencja niż poprzednio jeżeli chodzi o samochody. Z racji małej ilości graczy na motocyklach w kwietniu chyba je odpuścimy.

Car TT
mHsHfsq.jpg

 

Drift
9AHECva.jpg

 

Bike TT
tsDBP6v.jpg

 

Biegłość
UL3LJLR.jpg


Jako, że przez cały tydzień nikt nie podesłał swoich propozycji, to ostatni zestaw marca dałem ponownie wg swojego widzimisię.

 

Tabela po zsumowaniu trzech wyzwań.

 

erzFsCq.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...