Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, powstrzymuje mnie brak tv w domu i brak stalego lacza gdzie nie ma takiego czegos ze po sciagnietych 10gb zaczyna sie sciagenie z predkoscia guvna i sciagniecie takiego patcha zajeloby mi chyba tydzien, srednio wygodne takie latanie z konsola i telewizorem z domu i do pracy codziennie.

 

No ale misiaczki siedzacy wygodnie na kanapie moga dalej pier.dolic ze mi sie nie chce albo cos. Zlewam.

 

Przejezdzilem w dobrym towarzystwie jedna czy dwie edycje wiec skoncz pieprzyc koles, jezdzikem tez do samego konca gdzie sie scigalo chyba z 5 osob ktore najbardziej szanuje a nie lebkow ktorzy pojezdza dwa tygodnie a pote, znikaja, z tego wzgledu tez nie zamierzam sie meczyc, je.bac sie z patchem i sciaganiem zeby podjarani ja usze poscigali sie dwa tygodnie a potem olali sprawe jak w poprzedniej edycji.

 

Pozdro i koniec offtopa

Odnośnik do komentarza

Dlugo sie juz scigacie? Jest jakas tabelka?

 

W sumie za tydzien jak mi sie pacz sciagnie jednak bym z checia pojezdzil jak sobie przypomne te driftowe pojedynki w zeszlej edycji xd

Byly dwa wyzwania..tabelek nikt nie prowadzi bo nikt nie ma takiej potrzeby a i pewnie nikt chetny sie nie znajdzie a nie mozna wymagac od Grzesia wszystkiego..dobrze jest jak jest bo kazdy chyba podchodzi do tego na luzie i bez spiny

Zdarzy sie jeszcse od czasu do czasu ze ganiamy sie na nowych mapkach..bekowo jest chociaz mogliby czesciej grac albo poprostu mnie nie zapraszajom :-P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

A propos nowego wyzwania, za dobrze ci wyszedł ten przedostatni zakręt, całą przewagę wtedy tracę i ląduję 0.5-0.6 sekundy za :v

Przedostatni to pikus.. Dla mnie najgorszy jest ostatni zakret...wejsc i wyjsc z niego bez poslizgu i boksowania jest dosyc ciezko ;-) ogolnie to mocno techniczne sa te wszystkie lewe zakrety ;-)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...