Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Cwieri w zastepstwie wybral event, jednak boje sie go wpuszczac w eter bo mam obawy czy zaraz nie bedzie lawina komentarzy ze jest za hardcorowo - mamy noc, mamy burze, mamy snieg, mamy niewdzieczne autko, wg mnie jest sporo gorzej niz ta trasa w norwegii z drugiego wyzwania, a juz duzo wtedy narzekalo ze sie nie da jezdzic :P czekam na was odzew czy robic czy jednak troche spasowac :)

 

trasa: Skjolden Norway
pora dnia: 23:00
kompresja czasu: 15
pogoda: burza
wilgotność: lekkie opady
auto: Mercedes AMG GT S 

Odnośnik do komentarza

tylko ze wtedy robi sie z tego eventu zabawa dla garski a chyba nie o to w zamysle chodzilo - nie chce byc zlym prorokiem ale z 80% dotychczasowych uczestnikow oleje ten event po pierwszym przejezdzie :P

 

ja jestem za opcja by go odpalac ale bez opadow by jednak kazdy mial jakis fun z zabawy ale zrobie jak chcecie :) - dajmy na to ze podlicze glosy w tym temacie za rowna godzine - na razie remis bo za zmiana jest Kymel, przeciw zmianie Emtebe

Odnośnik do komentarza

Jako ze czasu na dodatkowe forumkowe zabawy malo, co było widać u mnie po braku udziału w rundzie drugiej, podpowiadam wam tylko moje robaczki aby kompresje czasu ustawiać zawsze na 1x, przy x15 wystarczy gre zostawić uruchomiona na 2godziny by ścigać sie za dnia z 50% większymi szansami na dobry czas.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

auta wybieramy z niskich leveli,z darmowego dlc z listopada lub z darmowych aut jakie wpadaja co miesiac -  nie kazdy ma czas by nabijac prawie maksymalne levele bo jakis zwyciezca sobie zazyczyl jechac jakims cudakiem jego event - tego na pewno nie zmienie

 

kompresja czasu x1 - to tez swietna uwaga, za szybko by sie wtedy jasno robilo a to w takim evencie diametralnie by zmienilo sytuacje

 

ja dalej jestem za puszczeniem tego eventu bez sniegu - niech kazdy ma fun z zabawy, a nie tylko najlepsi

 

eventy 24h to zdecydowanie na krotko

Odnośnik do komentarza

Mam dwa wyzwania od ciebie,Ficuś.

faktycznie sa dwa - a powinno byc jedno bo przy wysylaniu drugiego byl blad, w kazdym badz razie widze ze kazdy bierze udzial w tym prawidlowym wiec moze nawet do tego drugiego nie da sie dolaczyc, w kazdym badz razie jakby ktos mial podobna sytuacje to brac udzial w tym co juz sa uczestnicy (na chwile obecna 10)

 

btw ale dziwka z tego mercedesa amg - puszcza sie na lewo i prawo na kazdym zakrecie, nawet jak sie krzywo wjedzie na ten pierwszy most (jeszcze przed tym linowym ladnie podswietlonym) to autem moze konkretnie zarzucic - tu wychodzi w sumie kolejna rewelacyjna cecha gry - nierownosci asfaltu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...