Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

ja jeden sektor przejechalem 1,5sekundy lepiej niz moj aktualny rekord okrazenia wiec teoretycznie czas moge jeszcze o tyle co najmniej poprawic ale w praktyce po prostu nie potrafie zaliczyc pelnego okrazenia bez jakiegos sporego bledu czy baczka - juz sam poczatek przy pierwszym moscie linowym spedza mi sen z powiek, a by miec sensowny czas trzeba go przejechac na pelnym gazie

 

cieszcie sie ze jednak dalem bez burzy sniegowej ten event :P to co pierwotnie chcial cwieri to bylaby abstrakcja dla wiekszosci :D

Odnośnik do komentarza

hahaha wiedzialem ze bedziecie narzekac :) i tak serduczko moje rosnie bo to ja przeforsowalem by jednak nie bylo jazdy w czasie sniezycy, wtedy to dopiero byl ultra hardcore 

 

ja powoli pasuje z tym wyzwaniem , spokojnie z mojego wyniku moge zejsc grubo ponad sekunde ale no (pipi)a nie potrafie zlepic 3 dobrych sektorow w jednym okrazeniu - ile ja juz razy resetowalem okrazenie po pierwszym sektorze to glowa mala

Odnośnik do komentarza

Dziś na 21 prób 2 razy dojechałem do mety, z zaliczeniem dwóch band. 8 razy przejazd kończył się na 2 zakręcie, 5 razy na moście i reszta w dalszej części trasy :D masakra, ale ta gra tak uzależnie, że muszę próbować dalej. Niby ostatni raz,a kończy się na 10 próbach :) jest potencjał w tej trasie i aucie,ale potrzeba dużo cierpliwości 

Odnośnik do komentarza

Najprostsze dwa błędy jakie można popełnić na tej trasie to:

1) Nie opanowanie auta na pierwszym moście (jak ta fura lubi rzucać tyłkiem na nim to się w głowie nie mieści)

2) Zbyt mocne zahamowanie i nie ścięcie dwóch zakrętów tuż po w/w moście (tak, można ścinać drugi zakręt przed tym dużym mostem).

Odnośnik do komentarza

Ech, jak zjadę poniżej 1:50 to będzie dobrze...no ale gram od wczoraj, mam nadzieję, że się wszystkiego nauczę. 

 

sorry za pytanie nooba, ale te punkty sławy w wyzwaniu biorą się z driftu? Trzeba w ogóle gdzieś go zastosować aby szybciej wejść w zakręt ?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

dobra, 1;44;235 chyba wykrecilem i dam sobie juz spokoj na dzisiaj, ale dalej nie rozumiem dlaczego juz na starcie prowadzacy szymek wyprzedza mnie gdzies o dlugosc auta. jestem tam wolniejszy bo gram na automacie? wiadomo ze pozniej mi odjezdza bo to inna polka skillowa ale sam start? jest przeciez w ruchu, kazdy ma taka sama predkosc a on mi juz ucieka po pierwszej sekundzie gdzie nie ma zadnego zakretu ani nic tylko prosta zwyczajna droga na ktorej nie ma chyba nic do kombinowania :(

 

gre mam od wczoraj i jak jest faktycznie taka roznica miedzy manualem a automatem to lepiej sie chyba przestawic juz na poczatku xd

Odnośnik do komentarza

dobra, 1;44;235 chyba wykrecilem i dam sobie juz spokoj na dzisiaj, ale dalej nie rozumiem dlaczego juz na starcie prowadzacy szymek wyprzedza mnie gdzies o dlugosc auta. jestem tam wolniejszy bo gram na automacie? wiadomo ze pozniej mi odjezdza bo to inna polka skillowa ale sam start? jest przeciez w ruchu, kazdy ma taka sama predkosc a on mi juz ucieka po pierwszej sekundzie gdzie nie ma zadnego zakretu ani nic tylko prosta zwyczajna droga na ktorej nie ma chyba nic do kombinowania :(

 

gre mam od wczoraj i jak jest faktycznie taka roznica miedzy manualem a automatem to lepiej sie chyba przestawic juz na poczatku xd

Pewnie wykręcił swój czas na kolejnym okrążeniu bez resetowania. Sam jak się rozpędzasz od początku prostej masz większą prędkość na jej końcu, niż komputer przy starcie lotnym.

 

@Szymek, tak czułem, że wieczorem jak sprawdzę tabelę to i tak będę za Tobą :P 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...