Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

A no za.(pipi)ista, ciesze się że żyje w 2015 roku, i pady nie mają kabla, a zasilacz w PS4 wbudowany, bo żona nie raz by mnie kablem udusiła albo wyj.ebała zasilaczem w łeb od ilości godzin spędzonych w grze i ku.rw wyrzuconych.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Cosmos - najlepiej poprawiać swoje błedy na duchach innych, zobacz na pierwszym zakrecie w którym momencie tracisz na duchu i zobacz jaka jest różnica na takim przejezdzie, to sporo uczy pokonywania kolejnych zakrętów, na pisku opon też sie troche traci, na 2 wyzwaniu forumkowym na takiej analizie udało mi sie coś około 3 sekund poprawić przejazd :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma takiego wyboru. Widzisz zawsze 3 duchy. 

  • Pierwszy czas w leaderboards, 
  • Gościa który jest przed tobą w leaderboards
  • Twój najlepszy przejazd. 

W opcjach można ustawić stopień nasycenia Ghostów, ja ustawiam na 0 i mam tylko kropki na mapie bo nie chce żeby mi coś zasłaniało trasę. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Nie ma takiego wyboru. Widzisz zawsze 3 duchy. 

 

  • Pierwszy czas w leaderboards, 
  • Gościa który jest przed tobą w leaderboards
  • Twój najlepszy przejazd. 
W opcjach można ustawić stopień nasycenia Ghostów, ja ustawiam na 0 i mam tylko kropki na mapie bo nie chce żeby mi coś zasłaniało trasę.

Ja mam

 

Pierwszego w leaderboards

Moj najlepszy przejazd

Moj poprzedni przejazd

Odnośnik do komentarza

Ja dzis na spokojnie usiadłem i poprawiłem się o 3 sec ale i tak to tylko 13 miejsce. Mam jeszcze zapas na jakieś 1.5sec ale ze to mi da tylko jedna pozycję to wole pada całego mieć i nie rzucać nim:)

Jako ze znowu nie wygram mam prosbe do tego kto będzie wyznaczal następny event żeby jakiś hot hatch byl

Co do ghostow to ja widzę tylko najlepszy przejazd i mój najlepszy przejazd. Chetnie bym właśnie widział przejazd poprzedzającego mnie w tabeli ale nie wiem jak to włączyć. Tzn jak ja ustawie sobie time trial to mi coraz lepszych pokazuje ale w wyzwaniach tylko najlepszego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...