Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

EU chyba nie ma jakichś wielkich wymagań. Jak się pojawiłą jedynka i dwójka, to każdemu działała. Pamiętam, jak gość niedaleko mnie miał sklepik rowerowy, zawsze jak przechodziłem to grał na leciwej stacjonarce w EU. Za każdym razem, przez kilka lat, dopóki sklep nie upadł. Musiał spędzić z tym tytułem setki jeśli nie tysiące godzin.

Odnośnik do komentarza

a co cam 480p zmienia fabule, aktorow, art style? film zmienia sie z kupowatego na dobry w 1080p? xD

 

ojciec chrzestny na laptopie to taki sam film jak w kinie 

 

mythwalrus_2.jpg

Mam ekstremalnie wysoką tolerancję wobec słabych tekstur. Także low mi starczyło.

 

To tak jakbyś odjął od Uncharted grafike to co wtedy ci zostaje z tej gry?

Odnośnik do komentarza

Mnie bawi niesamowicie, to jedna z moich ulubionych gier pecetowych obok herosów i diablo. Przydałby mi się stan pośredni, czyli taki civ z dodatkowymi opcjami. No i żeby był lepiej zoptymalizowany, bo jak jest kilku graczy komputerowych to tury ładują się w nieskończoność. Dla totalnego odprężenia gram sobie czasem w tropico.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam ekstremalnie wysoką tolerancję wobec słabych tekstur. Także low mi starczyło.

 

To tak jakbyś odjął od Uncharted grafike to co wtedy ci zostaje z tej gry?

 

 

 

<patrzy czy wszedł do poprawnego tematu>

 

 

Nie no, ale tak serio granie w taki duży tytuł, którego głownym zadaniem było pokazanie mocy konsoli i ocenianie go przez pryzmat przejscia tego na laptopie w rozdzielczosci 800x600 to jest trochę beka. To jakby obejrzeć Avatara na telefonie i mówić, że no gó.wno obesrane.

Odnośnik do komentarza

Mnie bawi niesamowicie, to jedna z moich ulubionych gier pecetowych obok herosów i diablo. Przydałby mi się stan pośredni, czyli taki civ z dodatkowymi opcjami. No i żeby był lepiej zoptymalizowany, bo jak jest kilku graczy komputerowych to tury ładują się w nieskończoność. Dla totalnego odprężenia gram sobie czasem w tropico.

 

Eee...jakie tury w nieskonczonosc? Gralem w CiV IV ze wszystkimi dodatkami + RoM na max ilosc komputerow (20+ chyba) na duzej mapce i mi sie tury zawsze szybko ladowaly. To samo Civ V. Moze kwestia kompa?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mam ekstremalnie wysoką tolerancję wobec słabych tekstur. Także low mi starczyło.

 

To tak jakbyś odjął od Uncharted grafike to co wtedy ci zostaje z tej gry?

 

 

 

<patrzy czy wszedł do poprawnego tematu>

 

 

Nie no, ale tak serio granie w taki duży tytuł, którego głownym zadaniem było pokazanie mocy konsoli i ocenianie go przez pryzmat przejscia tego na laptopie w rozdzielczosci 800x600 to jest trochę beka. To jakby obejrzeć Avatara na telefonie i mówić, że no gó.wno obesrane.

 

 

Ale ja w to zagrałem w 2014 roku. Myślę że wtedy nawet high nie zrobiłoby na mnie wrażenia.

 

Chyba wolę oceniać ten tytuł przez pryzmat gameplayu, a nie chuyowej grafiki na chuyowym silniku.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie bawi niesamowicie, to jedna z moich ulubionych gier pecetowych obok herosów i diablo. Przydałby mi się stan pośredni, czyli taki civ z dodatkowymi opcjami. No i żeby był lepiej zoptymalizowany, bo jak jest kilku graczy komputerowych to tury ładują się w nieskończoność. Dla totalnego odprężenia gram sobie czasem w tropico.

 

Eee...jakie tury w nieskonczonosc? Gralem w CiV IV ze wszystkimi dodatkami + RoM na max ilosc komputerow (20+ chyba) na duzej mapce i mi sie tury zawsze szybko ladowaly. To samo Civ V. Moze kwestia kompa?

Myślę, że to piąta część tak działa, bo nie tylko ja się z tym spotkałem, a gry o wyższych wymaganiach chodzą mi bardzo dobrze. Może sobie czwórkę zaintstaluję ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra. To który EU pójdzie na słabym laptopie? Takim który jednak potrafił odpalić Girsy na Low.

 

EU3 z wszystkimi dodatkami (a bez nich nie warto grać), ma relatywnie wysokie wymagania sprzętowe, bo gra choć nie renderuje skomplikowanej grafiki, to musi bardzo dużo liczyć, choć tak gdzieś do growego XVIII wieku nie powinno być problemów, w ostatnich 100 latach gry, gra ma o wiele więcej do liczenia i ewentualnie wtedy mogą być jakieś problemy. Dlatego polecam EUIII z wszystkimi dodatkami aż do divine wind.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę zapeszać ale możliwe że w tym tygodniu wciągnę PS2 w kartonie, stan jak nówka, (użyta kiła razy ) za 150 zł.

 

No pipka. Ziom chyba wyczuł pismo nosem i powiedział, że za 190 zł odda ale fakt widziałem ją. Jak nówka ze sklepu. Chyba się opłaca za tyle ? Slim nieprzerobiona, pad jak nówka, kable, memorka, karton w git stanie.

Co najlepsze to znalazłem jeszcze w wiosce obok mnie na tablicy Panią co gry na PS2 sprzedawała, dość duża kolekcja, po 7 zł. Patrzę ale same stare fify itp. giereczki od EA nagle patrzę The Getaway i nagle i nagle  GTA Vice City premierówka. Dzwonię do Pani a on mi mówi, że pierwsza jest ale coś tam Vice w weekend się sprzedało  :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...