Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czym sie rozni ng3 na takiego ps3 od razor edge?

W razors edge jest stary system walki, w zwyklym ng3 to nawet nie wiem co to jest. Jakies casualowe nieporozumienie, tak jakbys nie mial 100% kontroli nad ruchami ryu.

 

 

W RE  jest lepiej ale dalej to nie jest to, co w moim osobistym rankingu stawia NG3 RE na szarym końcu później mamy zacną dwójeczkę a oczywiście nr1 jest Black, jak ktoś ma stare numer Neo Plusa to sobie może przeczytać mój opis w kąciku bijatyk do tego cudeńka 

 

Nie rozumiem, przeciez pad od ixa jest lepszy niz ps3 

 

 

Potwierdzam :)

 

561532_20030724_screen008_zps0d63d21e.jp

 

Oj tak alma ten boss zostanie w mojej pamięci do końca życia:)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Soul pewnie napiszę że jest łatwiejsza - można używać potionów podczas ataków, można counterowac berserkerów (serio ktoś tego używa?) czy używać łuku podczas jumpa. Ok, ale są te pozmieniane encountery, inne czasówki i więcej przeciwników. Do tego przejście gry na MN w NGS jest o wiele trudniejsze niż w NGB przez same pierwsze chaptery, a zwłaszcza CH1 gdzie nie ma się nic prócz DS, a na xie jest jeszcze nun i lunar który mocno ułatwia zabawę. Ogólnie pier.dolenie że któraś wersja jest trudniejsza/łatwiejsza można sobie wsadzić bo jak ograłeś NGB przez 1000 godzin to jak może Cie NGS zaskoczyć, i odwrotnie? Wszystko rozchodzi się w którą część grało się jako pierwszą, dla mnie NGS jest trudniejszy niż Black bo grałem w takiej kolejności, a dla Soula zrozumiałe że NGB > NGS, to samo rozchodzi się o to którą się woli.
Jedyne w czym mogę się zgodzić ze Black jest lepszy niż wersja na PS3 jest taki, że w wersji na xboxa nie ma zje.banych misji Rachel. :Coolface:

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale dlaczego? Serio jestem ciekaw.

 

Nie które lokacje nieco przemodelowali, wkradło się przez to parę nowych bugów/rozwiązań przez co nie które encountery traciły swój dawny blask, nie było wszystkich strojów (jak dobrze pamiętam) przemodelowali to gdzie i jaki przeciwnik występuje. Oczywiście pod kątem technicznym była to lepsza gra, lecz gameplay IMO już nie to samo. 

 

No i ta Rachel....

 

 

moje wypociny 6 lat temu 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

O, tu też widzę rządzi Xbox i ten hardcorowy Ninja. Mam pytanie o wersję Black, czy ona w PALu jest tylko w edycji Classics?

 

Przeniesione z Zakupów growych:

 

 

Ok, Nindżę trochę znam, głównie dwójkę. Genialna seria, chociaż dla mnie zbyt hardcorowa :) A znasz jakieś mniej znane gierki warte ogrania? Jakieś hidden gemy, coś? Ty chyba byłeś baronem pierwszego Xboxa?

 

 

Pozwolisz że zasugeruję?

 

Midtown Madness 3. Spodoba Ci się.

 

 

Dzięki wielkie, ale znam :) Super gierka. A kojarzysz taką nietypową strzelankę o typie chyba z amnejzą? Ponoć niezła fabuła. I nie chodzi o XIII. Czytałem o tej strzelance i chcę kupić, ale zapomniałem tytułu.

Odnośnik do komentarza

Aux pisałem tutaj jakiś czas temu posta dla Veliusa o gierkach na pierwszego xbox znajde go jutro to przekleje, ale tak na szybko to z tego co pamietam nie grasz w gry na PC więc jesli ominęły cię takie spoko gierki jak

 

-Fable

-Jade Empire

-KOTOR

-Panzer Dragon Orta

-Doom 3

-Jet Set Radio Future

-Phantom Dust

-Otogi

-Star Wars Republic Commando

-Thief Deadly Shadows 

 

to proponuje na nie zapolować ;>


O, tu też widzę rządzi Xbox i ten hardcorowy Ninja. Mam pytanie o wersję Black, czy ona w PALu jest tylko w edycji Classics?

 

Przeniesione z Zakupów growych:

 

 

Ok, Nindżę trochę znam, głównie dwójkę. Genialna seria, chociaż dla mnie zbyt hardcorowa :) A znasz jakieś mniej znane gierki warte ogrania? Jakieś hidden gemy, coś? Ty chyba byłeś baronem pierwszego Xboxa?

 

 

Pozwolisz że zasugeruję?

 

Midtown Madness 3. Spodoba Ci się.

 

 

Dzięki wielkie, ale znam :) Super gierka. A kojarzysz taką nietypową strzelankę o typie chyba z amnejzą? Ponoć niezła fabuła. I nie chodzi o XIII. Czytałem o tej strzelance i chcę kupić, ale zapomniałem tytułu.

 

Hmm z amezją to mi się jeszcze kojarzy Second Sight i PsiOps ale chyba obie były też na ps2.

Odnośnik do komentarza

Metal Wolf Chaos bardzo dobra produkcja szkoda ze teraz lata w takich cenach ;/ niestety nigdy jej u siebie nie posiadalem tylko ogrywalem u kolegi

Conker wiadomo klasa sama w sobie 

Breakdown dosc irytujacy ale zalozenia mial calkiem przyjemne

Otogi gralem tylko w jedynke

 

sprawdz sobie jeszcze 

 

Crimson Skies: High Road to Revenge

RalliSport Challenge 2 - moj pierwszy oryginal na xboxa <3

Amped 2

Panzer Dragon 

D&D Heroes 

Hunter The Reckoning 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...