Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka tez była spoko. Ja ogrywalem je na Amidze. W ogóle pierwszego PC dość późno miałem i był to 486 dx4 120 mhz , 4 mega ram, hdd 640 MB, bez napędu CD. Pierwsza gra na tego potwora to Princes of Persia 2. Po zakupie CD męczyłem gry-filmy czyli Rebel Assult 1 i 2, Mad Doga, Delta Force i Westland . Potem jeszcze NBA Live 95 i 96 , Warcraft 2 i Stonekeep (dla mnie najlepsze rpg w życiu). To były ostatnie gry na blachoszrocie i wróciłem na łono konsolowej tęczy, a dokładnie zacząłem piękne czasy z PSX!

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ostatnio jarają mnie klimaty gry o tron. 

 

Wlasnie skonczylem dragon age 2. 

 

Pytanko, czy warto grac w jedynke? Ogolnie nie mam zastrzezen duzych do dwójki ale róznorodnosc miejscówek a raczej ich brak troche psuł zabawe. 

Czy w jedynce tez zapier.dalasz 90% gry po jednej duzej lokacji?

Odnośnik do komentarza

W jedynce masz punkty na mapie, które są niekiedy całkiem otwartymi miastami lub całkiem liniowymi questami o pseudoswobodzie.

 

Tak się akurat składa, że właśnie ściągam Origins (na PC). Na konsoli nie da się w to grać.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jarają mnie klimaty gry o tron. 

 

Wlasnie skonczylem dragon age 2. 

 

Pytanko, czy warto grac w jedynke? Ogolnie nie mam zastrzezen duzych do dwójki ale róznorodnosc miejscówek a raczej ich brak troche psuł zabawe. 

Czy w jedynce tez zapier.dalasz 90% gry po jednej duzej lokacji?

 

:mog:

 

jak dałeś radę skonczyc DA 2 to ja nawet nie xD bierz jedynke zdecydowanie, wiedzmina 2 ograłeś? Ta gra rpg na licencji GoT jest całkiem przyzwoita takie 6/10, ale gra sie ok. No i pierwszy Risen jest przyzwoity.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja wczoraj dałem szansę jedynce DA, bo było na originie za darmo kiedyś i wytrzymałem z gra 10 minut. Czułem się jakbym się cofnął do roku 2002 jak wychodziło NN tylko, że NN jest tak miliard razy lepsze. 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam Divinity II The dragon knight saga. BARDZO nie doceniona gra, bawilem sie przy niej swietnie i jest to jeden z moich ulubionych rpgów na PC. Swietny dynamiczny system walki, ciekawe umiejetnosci, fajna eksploracja, niezla fabula. 100+h przegralem i napewno jeszcze kiedys do niej wroce.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze wieśka ograłem. 

 

No czaje sie na tego rpga na licencji ale sporo osób mowi ze to crap a na xboxa nie moge znalesc taniej uzywki zeby sprawdzic. 

 

Czyli DA1 sporo lepszy od dwójki ta?

 

A jest jeszcze gierka dungeon siege 3, risen 3 ? Dobre to czy olać?

mi sie dungeon siege 3 podobal, ale ja to lykam kazde h&s, teraz lata za smiesznie male pieniadze wiec imo warto sprawdzic

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie w mieście 10 kwietnia w filharmonii koncert symfoniczny muzyki z filmów i gier. Oczywiście się przejdę, bilety też śmieszne pieniądze jak na filharmonię. Muzyka z gier to m.in. Angry Birds, Super Mario Bros, Halo / Civilization IV / Bounty Hunter / Kingdom Hearts/Final Fantasy VII / Exile, Toy Story, LEGO Batman, LEGO Indiana Jones, LEGO Harry Potter... i inne.

 

http://www.filharmoniagorzowska.pl/pl/calendar/event/2015-04-10/19:00

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Panowie gram sobie teraz w HM2: Wrong Number i chyba odkryłem cechę, która niebywałe podoba mi sie w grach z przemiocą. Reakcja na ataki gracza. Otóż bardzo nie lubię gier w których po strzale czy tez uderzeniu bronią nasz przeciwnik nie reaguje a tylko schodzi mu hp. Kiedy nie czuć mocy mojego ataku czuje sie bezwartościowo :( Ostatnio np. grałem w Star Wars: Republice Comando. Koszmar, blasterki nie robią na przeciwnikach żadnego wrażenia, tylko paseczek tarczy im skracał.

Odnośnik do komentarza

No przeciez kilka lat temu japonczyki przyjechaly grac koncerty z Final Fantasy a ja sie nie zalapalem z biletem :frog:

Gdzie przyjechały? U mnie na lubelszczyźnie chyba w zasadzie nic się nie dzieje. Laski tańczące w kinectowych eventach centrów handlowych to max, co można oczekiwać w temacie branży gier.

Odnośnik do komentarza

Okej, ale to sie jakoś sejwuje czy jest tak że jak zje.bie koncowy chapter to i tak musze robic misje od poczatku? 

 

Gram sobie tez teraz w divinity 2 , velius chyba polecał, fakt całkiem przyjemna gierka, nawet fajniejsza od dragoin age 2 bym rzekł :)


Aha i wstyd sie przyznac ale dopiero co skonczylem skyrima. Potężny tytuł jak dla mnie jedna z gier generacji.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...