Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

idę sprzedawać dyskietkę z grą na allegro

 

W rimejku bardzo podobają mi się logi w stylu trylogii Prime. Pozwalają zapoznać się ze SROLEM uniwersum, przy okazji będąc kompletne nie nachalnymi, bo nie trzeba ich czytać.

 

I tak się właśnie robi dobre gry video.

Odnośnik do komentarza

Dziwi Was to? każda większa firma w momencie w którym ktoś wydaje niejako plagiat autorskiego dzieła natychmiastowo ściąga to z sieci, niewiażne jak wspaniałe i dobre by to dla nas było. Tak czy inaczej, nintendo samo powinno wydać ten tytuł na 3DSa, zbiliby na tym ogromne kokosy i może by zauwazykli ze jest zapotrzebowanie na nowego 2D (i ogólnie dowolnego) Metroida. 

Odnośnik do komentarza

Które Metroidy ograłeś? Super, AM2R i co? Zero Mission/Fusion czy innego?

 

A wiecie, że ja w sumie nie przeszedłem żadnego metroida? sam nie wiem czemu, ale zaczałem grać w teog AM2R i Super od nowa na Wii U i jest sztosik jakich mało :banderas: MP Trilogy mam na Wii U od bardzo dawna już i też czeka

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Które Metroidy ograłeś? Super, AM2R i co? Zero Mission/Fusion czy innego?

 

A wiecie, że ja w sumie nie przeszedłem żadnego metroida? sam nie wiem czemu, ale zaczałem grać w teog AM2R i Super od nowa na Wii U i jest sztosik jakich mało :banderas: MP Trilogy mam na Wii U od bardzo dawna już i też czeka

Strasznie dziwny z ciebie fan nintendo.

Odnośnik do komentarza

Byłem pewnie ostatnia osoba która jeszcze liczyła na ocknięcie się Capcomu, ale to oficjalnie koniec - HD remastery priorytetem:
 

 

 

Q. Capcom is using downloads to sell remastered and other versions of catalogue titles. What is the relationship between package and digital download sales? Isn’t there a risk of competition between these two channels?
A. HD remasters of our catalogue hit titles will be one of our key business activities. Overseas, it is becoming difficult to sell these lower-priced and re-mastered titles at stores because of the declining number of stores and sales area limitations. Therefore, we started aggressive digital download sales activities. These activities created new demand for these titles. For example, overseas download sales of "Resident Evil" (HD Remastered) in the past fiscal year were far higher than we expected. It is not a risk but rather the growth of the download sales channel gives users more options. We regard this as growth in opportunities to have allow access for more people to enjoy our games.

Także na pierwszy strzał pójdzie na pewno DD oraz Onimusha w HD. No nic, szkoda. Remaster DR tez podobno na jedno kopyto, tyle szczescie, że w 60 klatkach.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dragon's Dogmę mają już na kompie więc roboty przy odświeżaniu zero tylko przerzucą wersję pc na kąsole. Akurat tej gierce port na kompa dał dużo bo w końcu stała się grywalna i chodzi tak jak powinna, a nie te slide show co było na PS3. No i nie prezentuje się jak rozlane po ekranie góvno. Warto było się wstrzymać z ogrywaniem.

 

Do tego pewnie po raz kolejny wrzucą DMC kolekcja i może Lost Planet.

Ale jak się już mają bawić w te kotlety to niech walną remastera Shadow of the Rome. Jak już to zrobią to mogą zamykać interes bo od dawna nie wydali niczego sensownego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...