Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że twórcy chcieli uczynić grę nieco bardziej przyjazną szerszemu gronu graczy, bez irytowania oddanych fanów. Po pierwsze nowe trasy w Rio ewidentnie są ukłonem w stronę wyścigów w stylu PGR czy Driveclub: bardzo szybkie i z niezwykle urokliwym i kolorowym otoczeniem. Po drugie serie wyścigów w trybie kariery ograniczają wybór samochodów do kilku modeli, które gra z automatu serwuje zmodyfikowane do podobnego poziomu. Czyli jak nie chcesz kombinować, to bierzesz co preferujesz z niewielkiej grupy, wybierasz kolor i jazda. Po trzecie, ale tutaj niech ktoś potwierdzi, mam wrażenie, że nawet w trybie symulacji trudniej jest uszkodzić kluczowe podzespoły podczas przepychanek na torze, niewielkich stłuczek i obcierek ścian. Komuś z już grających wydaje się podobnie?

Odnośnik do komentarza

trzymają się terminów więc wątpię. wysyłkę, nawet do odbioru w punkcie, i tak mają w zwyczaju nadawać w dzień premiery więc odbiór +1/2 dni. chyba że masz kogoś znajomego to zapytaj i może na miejscu coś ugrasz ale nie sądzę.

 

wczoraj jak odpaliłem grę o 15 to wyłączyłem o 3 w nocy. jest za(pipi)iście. jazda po mokrym to poezja, nocne wyścigi mają klimat. jestem w 3 tomie i śmigam już mocnymi autami, zaraz będą GT3/WTCC więc będzie jeszcze przyjemniej. w techniczne aspekty nie będę się zagłębiał bo mam je gdzieś ale jeżeli o samą przyjemność z jazdy i grania to jest po prostu olbrzymia.

Odnośnik do komentarza

orientujecie sie czy w empiku cena 219 bedzie takze po premierze? bo niby jest 269,99 - żeby nie było wałka że po premierze podniosą cene

 

Gears of War Ultimate podnieśli z 99,99 zł na 140,99 zł. Możliwe że cena podskoczy. Zamów przez neta póki cena dobra. Na odbiór zamówienia masz 14 dni.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

orientujecie sie czy w empiku cena 219 bedzie takze po premierze? bo niby jest 269,99 - żeby nie było wałka że po premierze podniosą cene

 

Gears of War Ultimate podnieśli z 99,99 zł na 140,99 zł. Możliwe że cena podskoczy. Zamów przez neta póki cena dobra. Na odbiór zamówienia masz 14 dni.

 

Bzdura, jeszcze w tym tygodniu kupowałem za 99zł w empiku w SCC. Na stronie też dalej było 99zł.

Poza tym w empiku rozmawiałem z gościem z obsługi i on powiedział, że forza powinna być w takiej samej cenie (219zł) po premierze. Oczywiście jeśli tak sobie po prostu nie palnął na odwal się.

Odnośnik do komentarza

 

 

orientujecie sie czy w empiku cena 219 bedzie takze po premierze? bo niby jest 269,99 - żeby nie było wałka że po premierze podniosą cene

 

Gears of War Ultimate podnieśli z 99,99 zł na 140,99 zł. Możliwe że cena podskoczy. Zamów przez neta póki cena dobra. Na odbiór zamówienia masz 14 dni.

 

Bzdura, jeszcze w tym tygodniu kupowałem za 99zł w empiku w SCC. Na stronie też dalej było 99zł.

Poza tym w empiku rozmawiałem z gościem z obsługi i on powiedział, że forza powinna być w takiej samej cenie (219zł) po premierze. Oczywiście jeśli tak sobie po prostu nie palnął na odwal się.

 

http://www.empik.com/gears-of-war-ultimate-edition-epic-games,p1112364475,multimedia-p

Nie wiem jak Ty, ale ja tam widzę cenę 140,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie, sprawdziłem status zamówienia na empik.com i jest "wysłane", czyli pewnie w poniedziałek bez problemu odbiorę ze sklepu :D (oby, bo w poniedziałek mam wolne :))

 

Empik powoli wyrasta na najlepszy sklep z grami na Xone w Polsce :P

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ktoś pytał o endurance. No więc są, np. 483km na Sebringu. Ogólnie od 100 do 300 mil.

 

Przejechałem 200km Lamborgiem na Nurburze, fajnie level nabija. Paliwa jest na około 80-90km, opony po 2 okrążeniach około 25% zużycia.

Edytowane przez Wieslaw
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do samej gry, nie jestem w ogóle przekonany do modów czy tam modyfikatorów. Niepotrzebny dodatek, do którego używania usilnie zachęcają osiągnięciami. Przez większość kariery w ogóle odpuściłem temat, ale teraz czyszczę listę osiągnięć i chciałem się z tym uporać. W tej chwili brakuje mi dwóch konkretnych kart pozwalających na wbicie dwóch, oczywiście banalnych samych w sobie osiągnięć, a na paczki wydałem już kilka milionów. Zamiast się ścigać i budować kolekcję aut, to człowiek kupuje jakieś paczki jak w Fifie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś pytał o endurance. No więc są, np. 483km na Sebringu. Ogólnie od 100 do 300 mil.

Przejechałem 200km Lamborgiem na Nurburze, fajnie level nabija. Paliwa jest na około 80-90km, opony po 2 okrążeniach około 25% zużycia.

Dzięki. Ile to jest na Sebringu? 100 kółek? Ok 4h jazdy? Dobrze, że konsola ma tryb uśpienia bo jednorazowo by było trudno. Pamiętam, że w F1 można było save zrobić. Przy wyścigu 100 % długości bardzo się przydawało.

Jak długa jest kariera? Pamiętam, że od FM 3 nie chciało mi się robić solid gold, bo eventów było za dużo.

Odnośnik do komentarza

wczoraj 26 kółek na bathurst - 1h. sebring, lmp, deszcz - 82 kółka :obama: odblokowałem też indianapolis i 100 okrążeń. 

kariera jest dość długa ale wydaje mi się że krótsza niż w FM5. tutaj mamy 5 tomów (czyli klasy aut np sportowe, wyścigowe, ultra wyścigowe itd), tom składa się z 3 etapów. w każdym etapie jest 6 grup aut (np GT3, stare GT, turystyczne, formuła E itd) a wyścigów 4-6 póki co czyli 15 wyścigów na tom. jest trochę jeżdżenia i zajmie sporo wymaksowanie kariery + showcase + endurance itp ale kurna po to własnie jest ta gra by było co jeździć a nie weekend i na allegro :P jak tak policzyłem na szybko to jest 450 wyścigów w samej karierze chyba że gdzieś się machnąłem to sorry ale po 5h snu nie chcę mi się myśleć.

Odnośnik do komentarza

jak tak patrze ilościowo + to że kończę 4 tom i ile czasu mi to zajęło to wydaje mi się że tak ale może to być złudne :dunno: ogólnie kariera jest znacznie ciekawsza jak w FM5 ale i wydaje się być nieco krótsza. przejechanie wszystkiego tak czy siak zajmie w pip czasu :ohboy:

 

TOM

etap 1       etap 2       etap 3

puchar 1   puchar 1   puchar 1

puchar 2   puchar 2   puchar 2

puchar 3   puchar 3   puchar 3

puchar 4   puchar 4   puchar 4

puchar 5   puchar 5   puchar 5

puchar 6   puchar 6   puchar 6

 

i tak 5 razy. tak to mniej więcej wygląda choć łopatologicznie na szybko rozpisałem. jest 5 takich tomów. puchary można miksować albo przejechać wszystkie 3 etapy jedną kategorią. pisząc puchar mam na myśli na przykład puchar modern rally, puchar oldschool rally, puchar JDM itd. lubię sobie miksować. w 4 tomie jeden puchar pojechałem 458 GT3, drugi S60 STCC a trzeci jadę teraz Formułą E.

Odnośnik do komentarza

Panowie, sprawdziłem status zamówienia na empik.com i jest "wysłane", czyli pewnie w poniedziałek bez problemu odbiorę ze sklepu :D (oby, bo w poniedziałek mam wolne :))

 

Empik powoli wyrasta na najlepszy sklep z grami na Xone w Polsce :P

 

Nie zapominajmy o niskich cenach w EuroRTVAGD :D To złoty rok dla Xbox'a One :banderas:

Odnośnik do komentarza

Teraz kariera ma rozsądną długość i logiczny postęp, od wolniejszych (ale nie bardzo wolnych), do coraz szybszych aut. Po drodze zaliczenie wszystkich torów i zawsze pewna dowolność wyboru z racji pozostawienia sześciu grup. Czyli wyjdzie gdzieś tak dziesięć do kilkunastu godzin zwykłych wyścigów przeplatanych krótkimi filmikami, po których wpadnie parę osiągnięć i poniekąd ma się świadomość "przejścia gry". Żeby zaliczyć wszystkie wyścigi dla osiągnięcia czy kasy potrzeba 5x tyle czasu, bo wszytko trzeba przejechać pozostałymi pięcioma grupami aut. Czyli powiedzmy z 50-60 godzin na wyścigi, ale potem zostaje mnóstwo tych Showcase'ów, czyli wyścigów specjalnych z wyprzedzaniem, 1 na 1, chyba kręgle itd., które nie liczą się do kariery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...