Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

nie wspominajac juz o KONIECZNOSCI wprowadzenia realtimowego cyklu dnia i zmiennych warunkow pogodowych, tym bardziej ze wrzucaja (i niektorzy tu sie tym jaraja) endurance

 

Fajnie by było, lecz moim zdaniem nie ma takiej opcji przy założeniach jakie przyjęli, 1080p i betonowe 60fps. Patrząc na to jak zachowuje się pCARS na klocku, sprzęt jest za słaby aby uciągnąć takie efekty.

Odnośnik do komentarza

 

Patrząc na to jak zachowuje się pCARS na klocku, sprzęt jest za słaby aby uciągnąć takie efekty.

 

Po ostatnim patchu gra działa bardzo dobrze, spadki już nie są tak zauważalne, ale fakt że nadal działa w 900p. No i jeszcze czasami widoczny tearing.

 

 

"Most, but not all, of Forza 6's iconic tracks will support rain; Giese said some tracks like Abu Dhabi's Yas Marina would not have rain as an option because it doesn't rain very often in the desert."

http://www.theverge.com/2015/6/18/8800523/forza-6-preview-e3-2015

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

do mnie dalej to wyglada gorzej niz carsy i ogolnie dalej jesli chodzi o oprawe i brak zmiennej pogody i pory dnia jestem mocno zawiedziony

 

nie wiem ile tu winy deva, winy silnika (dalej jada na tym samym), a moze tego, ze uparli sie na 1080p, o ile zawsze chyle czola, ze ta firma celuje w betonowe 60fps to dalej sie zastanawiam czy nie lepiej byloby wydac ten tytul w 900p kosztem lepszej oprawy, a byc moze i zmiennej pogody

 

roznica w jakosci obrazu miedzy 900p, a 1080p nie jest wielka, a w ilosci pikseli do przerzucenia juz ogromna (przypomne, bo wielu zawsze zapomina i twierdzi ze roznica 180p jest minimalna, 900p - 1600x900=1440000, 1080p-1920x1080=2073600 to jest prawie 50% wiecej pikseli panowie do przerzucenia przez konsole), 900p w przypadku gierek na xone dotychczas swietnie tuszowalo slabsza wydajnosc sprzetu, tu tez mogli to zastosowac

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Karton gifów:

 

l41lTPiyHK9quhhTi.gif

 

l41m6k1bLqpR7QOIw.gif

 

GJ8PutS.gif

 

xTiTnDQVFIOczm5CDu.gif

 

 

PS. Ficek, trochę bekowe jest jak piszesz, że jesteś zawiedziony, biorąc pod uwagę, że nigdy nie będziesz grał w FM6, a sam pisałeś wiele razy, że simy Cię nie interesują. Jak możesz więc być zawiedziony grą w którą nigdy nie chciałeś grać? :P

 

A to czy wygląda gorzej niż CARS'y to się przekonamy po premierze. A po tym co widziałem w direct feed to szczerze w to wątpię.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jest zdecydowanie lepiej mam nadzieje że FH3 zaoferuje ten sam poziom deszczu :)

 

Biorąc pod uwagę, że T10 dało radę między FM5 a FM6 wyraźnie usprawnić AA, dodać bardzo dobrze wyglądający deszcz i wyścigi nocne, usprawniając oświetlenie dodając jednocześnie dodatkowe 8 aut na trasie, to myślę, że w FH3 zobaczymy nawet wyraźniejsze usprawnienia - na pewno najwięcej do zrobienia jest w zakresie ograniczenia popup'u, polepszenia jakości cieni otoczenia czy ulepszenia odbić na autach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

to ze najpewniej nie zagram nie znaczy ze nie moge sie wypowiadac o tym co widze na obrazkach i o warstwie technicznej bo ta mnie zawodzi, wielbiciele simow pewnie beda zawodowoleni, a gra sama bedzie super - tez to wielokrotnie podkreslalem, wybiorczo i blednie interpretujesz moej posty Don ale juz przywyklem

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

to ze najpewniej nie zagram nie znaczy ze nie moge sie wypowiadac o tym co widze na obrazkach i o warstwie technicznej bo ta mnie zawodzi, wielbiciele simow pewnie beda zawodowoleni, a gra sama bedzie super - tez to wielokrotnie podkreslalem, wybiorczo i blednie interpretujesz moej posty Don ale juz przywyklem

 

Dobra dobra. Taki kit to kolegom na PSN możesz wciskać. Fakt pozostaje faktem, nie można być zawiedzionym grą w którą nigdy nie miało się zamiaru grać. To tak jakbym w temacie o MGS5 pisał, że gra mnie pod jakimś względem zawodzi pomimo tego, że seria mi powiewa i przez to nigdy nie byłem nią zainteresowany. No byłby to z moje strony kompletny idiotyzm.

Odnośnik do komentarza

ale ja pisze o oprawie, a nie o tym czy gra bedzie fajna (bo pewnie bedzie) xD

 

aha czyli wyczuwam spiete poslady - w tematach growych maja wypowiadac sie tylko osoby, ktore w gre NA PEWNO zagraja, nie wolno tez miec cos do zarzucenia oprawie graficznej(jeszcze staram sie byc obiektywny i rzeczowy by znowu ktos nie podciagnal to pod CW poza CW)

 

xD xD xD wy serio zastanowcie sie nad soba, oczywiscie pewnie jakby to byla multiplatforma to by bez echa moj post przeszedl, ale oczywiscie to ex wiec jak kij w mrowisko...

Dobra dobra. Taki kit to kolegom na PSN możesz wciskać. Fakt pozostaje faktem, nie można być zawiedzionym grą w którą nigdy nie miało się zamiaru grać. To tak jakbym w temacie o MGS5 pisał, że gra mnie pod jakimś względem zawodzi pomimo tego, że seria mi powiewa i przez to nigdy nie byłem nią zainteresowany. No byłby to z moje strony kompletny idiotyzm.

no ale ja tylko o technikaliach pisze, MGS5 ci powiewa jak mi F6 ale przeciez o oprawie graficznej mozna dyskutowac na podstawie przedstawionych materialow xD

 

i kolejny podjazd o kicie i PSN xD wy serio w kazdym temacie robicie CW, zrobcie sobie dzialy na hasla albo na gamertagi

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

ficek, ogarnij bajerę bo to już nie pierwszy temat gdzie biegasz jak kot z pęcherzem. 

jesteś zawiedziony grą, w którą nie będziesz grał na podstawie kilku gifów i filmików :yao:

 

napiszę coś co pisałem kiedyś w temacie driveclub - kto będzie grał to niech sobie dyskutuje. kto nie niech wypieprza i nie robi burdelu. także 

f6cc7e40_KNJYk.gif

 

chyba nie chcecie dawać mi powodów do sprzątania? :problem:

Odnośnik do komentarza

to ze najpewniej nie zagram nie znaczy ze nie moge sie wypowiadac o tym co widze na obrazkach i o warstwie technicznej bo ta mnie zawodzi, wielbiciele simow pewnie beda zawodowoleni, a gra sama bedzie super - tez to wielokrotnie podkreslalem, wybiorczo i blednie interpretujesz moej posty Don ale juz przywyklem

Jak możesz się wypowiadać o warstwie technicznej po streamach z YT. Byleś na E3? Grałeś na standzie w FM6? Nie. Dopieprzasz się tylko po to,  żeby się dopieprzyć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...