Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda tylko "ok" a to przecież gameplay z e3 więc pewnie będzie downgorad. Project Cars starczy jak narazie, napewno tnowa Forza system sellerem nie zostanie.

Od poczatku mowilem, ze bedzie bardzo trudno przebic CARSy i mam podobne odczucia do Oriona po prezentacji E3. Gra w nocy i podczas deszczu prezentuje sie slabo, wiellka szkoda, ze warunki pogodowe nie sa dynamiczne, bo nie ma nic lepszego jak zmieniajaca sie pogdoa podczas dluzszego wyscigu, samochody i kolory sa jeszcze bardziej cukierkowe niz w 5tce.

Fakt, ze CARS na dzien dzisiejszy na Xie podobno chodza zenujaco, ale obilo mi sie o uszy, ze z najblizsza aktualizacja wiele rzeczy ma zostac poprawionych i jezeli ktos jest naprawde fanem symulacji, to zdecydowanie polecam mu je sprawdzic.

 

PS. Piszecie, ze tras w Forza jest zdecydowanie mniej - jest juz informacja ile ich zobaczymy w 6tce ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

PCars mi nie podeszło zbytnio, głownie ze względu na karierę, która tylko przez kilka pierwszych wyścigów jest ciekawa. Na pewno lepiej bawię się przy FM5 - więc szóstkę będę brał na premierę lub zaraz po. Póki co to co zobaczyłem w zapowiedziach FM 6 w zupełności mi odpowiada i pozytywnie nastawia na grę.

Wiem, że to pierdoła i raczej się nie spełni, ale marzy mi się w menu muzyka z czwórki, która na kinie domowym z odpowiednim basem okrutnie gniecie. :banderas:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

easy w hejterskim amoku wymysla niestworzone rzeczy jak 4x więcej tras w pcars i cukiergowa grafikę...

Ty wymyslasz niestworzone posty.

https://youtu.be/0rUdXnI3tuM?t=53s

Do arcadowego Horizon pasuje jak ulal, ale porownując nawet do tego wyglada bardzo cukierkowo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

gra zarzadzi ale kazdy kolejny obejrzany gameplay utwierdza mnie tylko w przekonananiu, ze jesli chodzi o oswietlenie to studio jeszcze musi sie wiele nauczyc

 

autka wykonanie porzadnie, trasy tez z tego co widze bogate w detale ale co z tego jak na serio miejscami to wyglada jak jakas kreskowka, musza przebudowac ten engine pod przyszle czesci, nie wspominajac juz o KONIECZNOSCI wprowadzenia realtimowego cyklu dnia i zmiennych warunkow pogodowych, tym bardziej ze wrzucaja (i niektorzy tu sie tym jaraja) endurance

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...