Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zamowilem zestawik New 3DS XL Blue + Zelda: Majora's Mask + Skullkid w sklepie GameStop.  :banderas:

Poza tym w innym sklepie zamowilem jeszcze ladowarke do konsoli, musze porozgladac sie za jakims futeralem - mam nadzieje, ze taki od zwyklego 3DS XL bedzie pasowal..

 

 

 

W Zelde: Majora's Mask nie gralem pomimo tego, ze mialem konsole Nintendo 64, wiec sie ciesze tym bardziej, poza tym w domu czeka juz 6 innych gier na 3DS.

 

Ile Cię wszystko wyniesie?

Ja zamówiłem new xla z ładowarką za 900zł i do tego zwykła edycja zeldy za 149. Wszystko w jednym sklepie do tego obiecali że będę miał przed premierą

 

PS Majora to tez część w którą będę grał po raz pierwszy. Czekałem na taka możliwość. Druga gałka ma sterować kamerą, mogliby dodać tę funkcję do okaryny bo samo wciskanie L aby ustawic kamere za linkiem jest w sumie wygodne ale z gałka byłoby bardziej

Odnośnik do komentarza

New 3DS XL + Zelda: Majora's Mask 3D + figurka Skullkid'a kosztuje w GameStopie 229€, wiec cena super bo sama gra jest tu za 45€, a konsola po 199€. Ladowarka do konsoli kosztuje 7.99€.

 

Mam nadzieje, ze dotrze na premiere, ale zalezy kiedy wysla - jednak na granie na niej bede musial troche zaczekac bo dostane ja dopiero za jakis czas, to prezent urodzinowy. :P

 

Fajnie byloby gdyby Nintendo zrobilo jakies promo dla graczy, ktorzy kupili konsole + Majore typu - zarejestruj gre, a otrzymasz jakas wybrana gre cyfrowa gratis - cos takiego bylo juz jakis czas temu z okazji rejestracji konsoli i innej gry, ale nie pamietam jaka to byla.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Gdzieś w Polsce można dostać taki zestaw? Bo z figurką i grą na kartridżu ja widzę tylko zwykłe New 3DSy, nie XL :(

 

To jakis "ich" zestaw, ktory sami zrobili - zastanawiam sie czy figurka bedzie w osobnym, oryginalnaym pudelku czy jak - gdy juz dostane ten zestaw to dam znac co i jak.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zapytalem GameStop kiedy wysylaja - odpowiedzieli, ze tak zeby konsola byla u mnie w dniu premiery, czyli jutro powinni wyslac, ale pisali, ze dostane potwierdzenie nadania przesylki.

 

Update:
wlasnie dostalem maila od sklepu z informacja, ze zamowienie zostalo juz wyslane.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

D&D Gaming prezentuje:

 

Obiecywaliśmy ekskluzywne materiał kiedy się tylko da ! I oto jest - pierwszy w POLSCE Unboxing limitowanej
edycji konsoli NEW 3DS XL !
 
UNBOXING przerpowadzony na szybko, aczkolwiek materiał będzie miał swoją kontynuacje w postaci OGÓLNYCH WRAŻEŃ
Z UŻYTKOWANIA :)
 
Zapraszamy:
Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moj zestawik New 3DS XL + Zelda: Majora's Mask + Skullkid czeka juz na poczcie na odbior. :P
Pewnie i tak dopiero jutro bede mogl go odebrac bo zwykle tego samego dnia sie nie da, ale nie spieszy mi sie bo i tak dostane go dopiero za jakis czas.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Zazdroszcze wam Pany, ja sie wciaz gryze czy kupowac ta Zelde konsolke czy nie. Z jednej strony, nie wyglada zle...z drugiej strony nie wyglada tez jakos mega specjalnie. Jest to wersja PAL, a ja 95% gier mam NTSC i wole z usa zamowic...ale z usa nie ma limitki...ale limitka w sumie 1000zl a ja tyle teraz nie mam, wiec moze kupie pozniej...ale czy pozniej beda?

 

 

Dylematy gracza :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...