Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy kod na specjalny skin/head dla Mayi ukryty był na tym arcie z okładki.

 

5B3BJ-XZWFW-T3KRZ-JBJTB-6WST9

Cytat

Cover Art Hidden SHiFT Code!

APRIL 3, 2019

CONGRATULATIONS MINION! You spotted the hidden code within our cover art! Your keen eyes might just help prevent you from becoming Skag food after all! As a reward, take this prized Maya Community Day skin and 5 Golden Keys!

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie pytanie mam do Was.

Spoiler

Pograłem trochę, parę misji z dodatku załatwione ale teraz trafiłem na misję Raiders of the last boss i niestety nie mogę się dostać do miejsca wskazanego na mapie, co prawda oglądałem na jakimś filmiku gdzie jest przejście ale nie mogę go w żaden sposób odblokować żeby pójść dalej, żadnych dostępnych misji już nie mam poza jakimiś pojedynczymi ale nieodkrytymi i nie wiem jak ruszyć do przodu.

 

Odnośnik do komentarza

Tylko kilka strojów jest dostępnych poprzez SHIFT codes, dotyczy to strojów sezonowych jak np na Święta czy Halloween. Cała reszta jest odblokowywana w grze, czy to jako drop z konkretnego przeciwnika, zakup w sklepie, czy za wykonanie jakiegoś wyzwanie albo nawet jako nagroda w jednorękim bandycie.

Co do złotej skrzyni to zależy ile masz kluczy. Fioletowy ekwipunek jest gwarantowany przy każdym wykorzystaniu klucza, jeżeli chodzi o pierwsze przejście gry to myślę, że spokojnie można użyć kilka sztuk co kilka leveli np 5 jeżeli aktualny sprzęt niedomaga. Na pewno nie opłaca się trzymać kluczy na max lvl, bo wtedy z reguły ma się lepsze legendarne pukawki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Square a powiedz mi jedną rzecz bo widzę, że w temacie Borderlandsa jesteś ekspertem.
Jest możliwość legendarne bronie wyhaczyć na normalu czy tylko na wyższych poziomach trudności bo ja skończyłem na normalu i żadna mi się nie przytrafiła.

Co do kluczy to oni dość sporo ich wrzucają na fejsa mam ich chyba 75szt i faktycznie im wyższy level tym lepszy loot daje skrzynia.

 

Skończyłem wątek główny zostały mi 2 misje (przynajmniej tak myślałem) ta ze smokami od Tiny bo trochę mnie leją i jakaś od Moxxi na 50lvl, ale dla mnie pewne rzeczy są bardzo nieczytelne np myślałem, że wszystkie misje ukończyłem a tu mi ziomek wczoraj pisze, że mam nie ruszone misje z dodatków od Scarlett i Hammerlocka. I one mi się nie pojawiły dopiero doczytałem na forum, że muszę odwiedzić lokacje żeby się pojawiły ale ja w Oasis byłem wcześniej i nie pokazały mi się. I teraz trochę lipa z tymi misjami bo historie fajne jak zero funu z ich robienia bo wszyscy przeciwnicy po 1-2 strzałach klękają i wpada mi 1-2 exp za zabicie takich delikwentów. Jak można w takim wypadku podbić lvl bo podbicie lvl o 1-2 zajmie wieczność przy takich wartościach expa za zabijanie wrogów.

Odnośnik do komentarza

Legendarny sprzęt może wypaść na dowolnym poziomie trudności i levelu. Pierwszą legende w BL2 (Hornet) można zdobyć już na samym początku gry oznaczoną poziomem 1 a nawet 0 :)

Tak jak pisałem wcześniej, misje z dodatków odpalają się dopiero jak się udamy do konkretnej startowej lokacji. Jeżeli przeszedłeś grę na Normal i nie chcesz przechodzić jej drugi raz to dodatki najlepiej odpalić na TVHM, bo inaczej będziesz miał taką sytuację jak teraz.

Misje ze smokami czy ta na lvl 50 od Moxxi to są Raid Bossy, w dodatku Scarlett i innych też są takie starcia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tego mi właśnie brakuje, powinno być takie skalowanie misji w zależności od poziomu bohatera, bo na prawdę  w B2 misji głównych i pobocznych jest pierdyliard i fajnie by było jakby one wszystkie jakieś wyzwanie stanowiły bo jak nam lvl w górę podskoczy to później ani wyzwania nie ma, ani expa za te misje.

 

Ale chyba kolejne podejście za jakiś czas bo teraz spędziłem kilkadziesiąt intensywnych godzin przy B2 jak bym miał przejść tą samą postacią na wyższym poziomie to bym miał chyba przesyt :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Athena to moja ulubiona postać ze wszystkich gier. Jeżeli chodzi o przechodzenie Pre-Sequela to polecam skończyć grę na Normal (można porobić misje jakieś poboczne). W okolicach 30-31 poziomu zacząć dodatek Claptastic Voyage na Normalu. Po jego skończeniu powinno się mieć 35-36 poziom i wtedy można zacząć zwykłą grę na TVHM, gdzie pierwsze dwie misje mogą się wydawać łatwe, bo będziemy mieli większy poziom, ale szybko się to wyrówna.

Warto pamiętać, aby nie zaczynać dodatku Clapa na TVHM zanim nie skończy się podstawki na tym poziomie i nie wbije 50 levelu, bo wtedy dodatek nam się nie przeskaluje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawie się zaczyna grę od nowa. Przed chwilą borderlands 2 dużo energii, dobry loot, sporo $, a teraz energii 126 punktów, zbieram po 2 dolary ze skrzynek i broń ma 20 dmg:D

 

Trochę niemrawo się rozkręca pre-sequel i faktycznie trzeba się przestawić do grawitacji innej bo częściej spadłem w przepaść po nieudanym skoku niż mnie zabili.

 

Ciekawie u Ateny wygląda drzewko Ceraunic Storm więc w nie zaczynam inwestować.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...