Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, XM. napisał:

Jak to pobrac? Trzeba włożyć płytkę i zacznie sama zaciągać?

Ktoś coś spierdolił i na chwilę obecną dodatek można ściągnąć tylko jak ma się wersję cyfrową (na PS4, nie wiem jak gdzie indziej).

 

A teraz odnośnie poziomów OP. Chyba kogoś tam w GBX popierdoliło. Wbiłem 73 lvl i cały sprzęt na OP8 zamienił się w OP7 :blink: wychodzi na to, że po osiągnięciu poziomu 80, będzie trzeba wszystko na nowo farmić aby mieć sprzęt na OP.

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem wcześniej, nie bardzo jestem zadowolony z dodania nowych poziomów dla postaci, bo znowu trzeba farmić sprzęt i to w zasadzie dwa razy aby powbijać OP. No trochę słabo to wymyślili, to co było na OP powinno się skalować razem z postacią.

Co do dodatku to nie złapał mnie za serce, ogólnie bardzo przyjemnie się grało i fajnie, że był za darmo, ale nie ma startu do Claptastic Voyage czy TTAoDK. Niby miał być pomostem pomiędzy BL3 a trójką, ale równie dobrze mogłoby go nie być i efekt byłby taki sam. Większość nowego sprzętu Effervescent, to zmodyfikowane bronie, które znamy z BL2 i TPS, ale znajdzie się kilka fajnych kombinacji i efektów, które niestety ograniczają się do jednej lokacji. Nowe skiny dla postaci trzymają wysoki poziom, ale jest tylko po jednym zestawie dla każdej. Zawsze coś.

Bardzo podoba mi się walka z Raid Bossem, fajna arena i jeszcze lepsza muza. Co prawda wczoraj trzy razy mnie pokonał, ale dzisiaj już tak łatwo nie odpuszczę :D Potem już farma do 80 poziomu i może spróbuję nowe OP.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Teraz jest 10 poziomów OP. Jeżeli miałeś jakieś OP odblokowane wcześniej to trzeba wbić 80 level aby móc sobie zwiększyć poziom.

Ogólnie największy kwas jest w tym, że jeżeli miałeś wcześniej broń na OP8, to po wbiciu każdego kolejnego levelu (73-80) OP spada i ostatecznie ta broń zamieni się w broń na 80 poziomie. Czyli na koniec zostaniesz ze sprzętem na 80 poziomie i odblokowanym OP8. Aby przejść do OP 9, trzeba przejść Peak na OP8, ale nie masz żadnego sprzętu na ten level, czyli trzeba farmić albo męczyć się ze sprzętem na 80lvl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym spadaniem lvli OP przy wbiciu 73 zauważyłem wczoraj, początkowo myślałem że to jakiś bug może. NO nie fajnie to zrobili, Bee i harolda się szybko wyfarmi ale cała reszta to chyba loot midgety z doctor's orders i liczenie na farta że powypada to co trzeba. Tak samo (pipi)ać się na nowo z dlc Scarlett po nowe sandhawki też słabo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najłatwiej będzie chyba farmić Uranusa, resp jest w zasadzie obok, a sam boss jest sporo łatwiejszy niż Saturn, bo ma crity. Rzuca sporo legend z podstawki, perły jak i nowe Effervescent. Jest nowe miejsce do farmienia LLM, ale trzeba mieć aktywną misję z dodatku, aby się zrespił, dokładnie na tej samej zasadzie co Doctor's Order. Najgorzej to tak jak wspomniałeś z unikatami za misje.

W tym momencie przydałby się Grinder z TPS.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...