Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Ryo-San napisał:

Handsomy będą w czerwcowym plusie. W końcu pierwszy kontakt z tą serią! Mam nadzieje że giereczka mnie wciągnie i przed trójeczką będzie jak znalazł.

to samo u mnie, czekałem na promo a tutaj taka miła niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Mario pisał o Kolekcji Borderlands, bo po tyle chodziła w przecenach, teraz będzie w PS+. Remaster jedynki najtaniej był na początku maja za 79 PLN.

 

W sumie pisałem już w temacie PS+, ale tutaj też warto. Jak ktoś nie ogrywał BL2, to niech najpierw odpali dwójkę z Kolekcji, a nie TPS.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja prawdę mówiąc również już mniej mam ciąg na platynki. Generalnie starałem się platynować tylko te gry, które rzeczywiście mi siadały a nie jak leciało ;) bo wyciskanie 100% z czegoś co jest poprostu "grą" nie ma sensu... Ale tutaj rzeczywiście mnie kusi ;] no bo gra bardzo nietuzinkowa i autentycznie pachnąca genialnym klimatem ;]

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Square napisał:

Jak nie grałeś to warto jeżeli masz ochotę sprawdzić jak to się zaczęło. Szczególnie jeżeli będzie w promocji.

a myslalem ze tam jest jedynka i dwojka z podciagnieta grafika a to jakis pomost miedzy jedynka a dwojka. Sorry ale zielony jestem w serii :D

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Szymek_PL_ napisał:

a myslalem ze tam jest jedynka i dwojka z podciagnieta grafika a to jakis pomost miedzy jedynka a dwojka. Sorry ale zielony jestem w serii :D

No niestety Kolekcja zawiera tylko BL2 i TPS. Pre-Sequel ogólnie dzieje się pomiędzy 1 a 2, ale powinno się go ogrywać po dwójce, bo historia jest przedstawiona w taki sposób, że za dużo zdradza z dwójki.

Jeżeli jesteś zielony to rejestruj się do SHIFT i programu VIP https://borderlands.com/en-US/vip/?_cts_=aBRocAIE (moje zaproszenie jakby co :)), tymbardziej jeżeli ktoś planuje brać BL3, to można nazbierać sporo punktów na bonusowe rzeczy.

 

27 minut temu, RaiD napisał:

Może uda się w coś razem zagrać ;)
A mnie Square "po sąsiedzku pomoże" ;))

Jak ktoś potrzebuje pomocy to zawsze chętnie pomogę.

 

Godzinę temu, mario10 napisał:

Właśnie filuje na jedynkę bo w nią nie grałem, a teraz jak skończę GOW to wracam do TPS bo mimo początkowego oporu wciągnęła mnie jak BL2 :)

Każde Bordelands wciąga, szczególnie z ekipą. Ja, Ukyo i Farmer ciśneliśmy ostatnio BL2 od zera do poziomów OP, teraz lecimy z TPS od początku, plus poboczne przejścia w dwie osoby. Zabawa jest przednia.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...