Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Przeszedłem TPS, potem trochę pogralem na trudniejszy poziomie trudności i gram teraz w b2 - jestem już pod sam koniec + zostały dlc i nie ma co - gra o wiele fajniejsza niż TPS. Już pominę zróżnicowanie lokacji gdzie w TPS to nie istnieje przez to gdzie dzieje się gra, ale jakoś lepiej się w to gra. Szkoda, że zacząłem grać Kriegiem  i niestety jest to postać nie dla mnie z nastawieniem na walkę wręcz z jego skillem  i trochę się mecze, a 20h w plecy i  nie chce mi się znowu zaczynać od nowa bo takim sposobem nigdy nie dojdę do uvhm  który chciałbym sprawdzić. :( ehh, ale co do gry to bajka - dobrze się gra w tego typu gry gdzie tylko i wyłącznie gameplay się liczy i zbieranie ekwipunku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na TVHM są drobne zmiany, jak np opancerzony psycho czy większa szansa na spotkanie badassów. Najważniejsze to i tak dalsze rozwijanie naszej postaci czyli nowe buildy i wszystko inne związane z gameplayem.

 

Cytat

True Vault Hunter Mode poses a new challenge for players and offers a more realistic experience in which some factors of the game have been modified to pose a greater difficulty. Some of the differences in True Vault Hunter Mode as opposed to Normal mode are:

  • Increased Enemy Health: Foes will have far more health than they would in Normal mode, even if the enemy is of the same level as the character. Proportionally the enemies' health will be greater.
  • More Badasses: Badass variants of common enemies are more frequent in True Vault Hunter Mode, which in turn makes combat more challenging.
  • New Enemies: Due to the rise in difficulty in True Vault Hunter Mode some of the Normal mode enemies have been renamed and have become tougher variants of their prior selves. An example of this is the psycho, which in True Vault Hunter Mode can appear as an Armored Maniac.
  • Better Loot: Due to the nature of difficulty increase and the fact that the game becomes more difficult, in True Vault Hunter Mode there is a higher chance of enemies dropping better loot. Chests will also contain better loot. 
  • More XP from missions: In True Vault Hunter Mode the player will gain substantially more XP from missions than they would in normal mode.
  • Post-Game Level Scale: Once the story is complete, all enemies will scale with the host's level, up to level 50.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gram obecnie na TVHM i jest miodzio. Normal był za łatwy nieco, teraz z armored mobami i wiekszą ilością badassów gra jest większym wyzwaniem. Przeciwnicy są ogólnie wzmocnieni, np zamiast latających Rakk-ów są ich ulepszone wersje. Tak samo robale w Caustic Caverns lub Badass Buzzardy w the Dust.

  Z początku TVHM przysparzał nieco problemów ze względu na ciągły brak amunicji (ze względu na wyższy poziom mobów) ale kilka farm runów po Eridium i zakupy w Black Market rozwiązały problem. Gram Axtonem, 50lvl, masa skilli i mod do ulepszenia sentry turret. Do gry w party jest super, dobrze sobie radzi także solo. Obecnie rozkminiam Oasis z dlc Sir Hamellocka.

Wspaniała gra która ani trochę się nie nudzi!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie, poradziłem sobie solo z tym bossem krabem (Son of Crawmerax) ale Terramorphousa jeszcze nie spotkałem choć dostałem na niego questa od Dr.Patricii bo tuż po przejściu gry na Normal (mając 35lvl) zacząłem grę od nowa na TVHM. Zostały mi trzy misje z Main Story do zrobienia, wtedy się za niego wezmę. Albo zanim je skompletuję, mój znajomek z czasów Eso i F76 dobije swojego mechromancera do 50lvl i zrajdujemy tego bossa we dwójkę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Każdy dodatek zaczyna się w osobnej lokacji, którą wybierasz w Fast Travel. Najlepiej ogrywać w kolejności jak wychodziły, więc:

 

Captain Scarlett and Her Pirate's Booty - Oasis

Mr. Torgue's Campaign of Carnage - Badass Crater of Badassitude

Sir Hammerlock's Big Game Hunt - Hunter's Grotto

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep - Unassuming Docks

 

Jak się udasz do jednej z tych plansz to potem standardowo misje będą Cię prowadziły po nowych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sto kluczy? Biere! Na twatterze co prawda śledzę generowanie nowych kluczy ale zwykle dają po 5-25 sztuk. Dzięki wielkie za kod :)

 

Po edicie: Zawziąłem się i z wspominanym znajomym francuzem poszliśmy na tego Terramorphousa. On z pielęgniarką Majką na 52 a ja z moim Axtonem na 51lvl.. coż to była za bitwa! 

 

PS-Messages-20190329-014328.jpg

 

Padaliśmy i podnosiliśmy się jeden przez drugiego, najgorsze były te sqooorviałe macki pod sam koniec walki. Drop fajny, legendarny mod dla commando i chooyowa "gejoska" skórka do ubrania. Teraz czas na kolejne wyzwania :)

Edytowane przez SebaSan1981
Dodatkowe info, uniknięcie re-posta
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie z gatunku dziwnych :) grałem sobie w najlepsze i zabiłem Jack kończąc głowny wątek. Później odpaliłem grę i pokazał mi jak zwykle czy kontynuować ale pojawił się ten nowy tryb i chciałem z ciekawości sprawdzić jest jednak ale gra mnie załadowała od nowa tylko z lvl i ewkipunkiem jaki zdobyłem wcześniej. Da się wrócić do tego co miałem bo teraz wynika, że muszę całą grę przejść od nowa, a tyle co ją ukończyłem i chciałem pobawić się jeszcze, a tu taki klops sprzęt mam dobry ale cała mapa zakryta i gra leci od początku.
Jak się nie da wrócić do poprzedniego stanu to kicha po całości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...