Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

:nuke:Axton?:nuke: No ba. Bardzo fajna postać zarówno jako wsparcie jak i na pierwszy szereg. Idealny nawet w solowej grze. Turrety ładnie kontrolują pole zwłaszcza jak rozwiniesz czerwone drzewko (2 turrety). W tym drzewku są też bariery, które nie dość, że osłaniają wieżyczki to jeszcze sam możesz skorzystać z osłony. Zabawa zaczyna się po zmaxowaniu środkowego drzewka Gunpowder bo nie ma nic lepszego o poranku niż widok mini-grzybka atomowego palącego wrogów na popiół :usmiech:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaraz zaraz zaraz...nie szarpnales nic Salvadorem lub Maya? 
Moim skromnym zdaniem najfajniejsza postacia jest Krieg. Doswiadczyles kiedys Bloodsplosion? Ciezko kolesia ujarzmic bo jest psycholem i robi czasem rzeczy...bez sensu...jak walenie sie w glowe w uj wielkim buzzaxem, ale rozkminienie tej postaci daje mnostwo satysfakcji. No i czasem warto posluchac co on tam bredzi do siebie. Ma rozszczepienie jazni jak nic.

Edytowane przez Yap
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krieg ma najlepiej rozbudowane drzewka w BL2. Jako jedyna postać może konkurować z tymi z TPSa pod tym względem.

Osobiście nie jestem aż takim fanem Axtona, ale gra się nim dość przyjemnie. Salvador to dla mnie najnudniejsza postać w dwójce, może nawet w całej serii, ale to bardziej wynika z tego jak działa ogólnie system w Borderlands.

Mój osobisty ranking w BL2 to Maya>Krieg>Gaige>Axton=Zer0>Salvador.

A w TPS Athena>Timothy=Aurelia>Wilhelm=Claptrap>Nisha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że większość ludzi ustawiało build Kreig pod melee, ale jutro będę miał chwilę to się zastanowię kim pograć. Gra jest za długa i postaci grywalnych ma sporo i trudno się zdecydować, a ja nie jestem takim wyjadaczem jak Wy panowie. Dziś dokończony ładnie GOW, Borderlads się ściąga więc pojutrze trzeba wybrać finalnie postać i zacząć nawalankę :)

Odnośnik do komentarza

Melee build z Release the Beast i Bloodsplosion to czysta jazda bez trzymanki. Mysle ze warto. Na poczatku bywa ciezko bo trzeba sie przyzwyczaic do tych wszystkich killskilli, ktore podbijaja przeladowanie i rozmiary magazynka, ale dobijajac do Bloodsplosion wieksze grupy przeciwnikow gina same z siebie. Po prostu. Tak mozna tez wiekszosc raid bossow zalatwic przy odrobinie cierpliwosci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Opykałem kilka/naście godzin Gaige i jakoś mi się średnio gra, chyba jednak wrócę do Zero, dwa przejścia nim, a nadal mi sprawia frajdę pykanie połączenie melee ze snajperką :)

Co mnie jeszcze kurza w Gaige to ten robot fajnie działa, ale jak wchodzę w tryb FFYL to on mi zgarnia wszystkich wrogów i po prostu umieram dużo częściej.

 

A poza tym to szacun panowie dla Was jak Wy tę grę znacie :thumbsup:

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wróciłem do grania Zero. Ta gra się nie starzeje, grafika , którą lubię. I wróciła ochota do grania, jest miodne strzelanko, mnóstwo lootu i zabawa na całego.

Dostałem jakiegoś bonusa w postaci 75 złotych kluczy, ale na razie tylko jakąś jedną snajperkę wziąłem za klucze bo z tego co pamiętam tam zawsze dobry loot wypada, a nie chciałbym cały czas biegać z dopasioną bronią żeby nie było zbyt łatwo. Na razie początek mam dopiero 12 lvl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...