Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Bordery 1 skończyłem w pojedynkę i było to jedno z najnudniejszych przeżyć growych, które wytrzymałem bo to była jedna z pierwszych moich gier na PS3.

 

Bordery 2 też zaczałem samemu, ale nie dość że były nudne, to jeszcze mega trudne. Aż w końcu złapałem kontakt z jednym gościem i przeżyłem jedno z najlepszych przeżyć coopowych w życiu.

Odnośnik do komentarza

Co w Borderlandsach 2 jest solo trudnego to nie wiem zwlaszcza na normalu. Robisz questy masz spoko gear i grasz normalnie jak czlowiek bez problemow. Robie sobie Axtona na boku i jak level sie zgadza i equip jest odpowiedni do levelu to lecisz jak burza ( ale zajmuje to w chuj czasu )

Odnośnik do komentarza

Warto przejsc i tak i tak ze wzgledu na humor i Easter Eggs najlepiej przejsc caly normal Solo ( chyba ze masz kogos takiego jak wlasnie Square ktory sam cie cisnie zebys odkrywal smaczki) a pozniej to Multi na TVH i UVH gra zyskuje jeszcze wiecej. 

 

Jedna slaba rzecz imho to wymuszenie zaczynania gry na VH kazda nowa postacia powinno byc ze jak juz jedna skonczysz UVH masz wybor czy chcesz zaczac od lvl1 czy 50. Niby Taxi zrobic mozna ale nawet glupich 4 slotow na bronie miec sie nie bedzie do tego trzeba jeszcze Eridium w opor farmic.

Odnośnik do komentarza

Panowie a pytanie odnoście moonstonów w pre-sequelu. Można je jakoś tracić? Bo w sumie jestem na początku mam 9lvl i misja z wyłączeniem sygnału jakiegoś i te moonstony spoko wypadały miałem ich ze 35szt to mówię fajnie coś poprawie w postaci, a nagle pyk i mam ich chyba 6 czy zgon je uszczupla tak jak kasę?

Bo eridium w dwójce nie przepadało w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza

Czyli nie wyskakuje żadne WARNING przy otwarciu i pewnie dlatego mi zeżarło :facepalm: muszę się przyjrzeć lepiej następnym razem czy jakieś info wyskakuje.

Square powinieneś mieć podpis "encyklopedia Borderlands" :)

 

Ale mi przypadły do gustu bronie laserowe, chyba nawet bardziej niż snajperka :banana:

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Jest ikona jak przy złotej skrzyni z liczbą Moonstones. Takich skrzyń jest kilka na całą grę, są dość charakterystyczne więc nie powinieneś mieć problemu z ich identyfikacją. Ja bronie laserowe bardzo polubiłem, szczególnie u Atheny. Najmniej przepadam za Railgunami, ale i z nich się fajnie strzela.

Co do podpisu to mam tematyczny z Borderlands więc styknie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że taka skrzynia była ale loot był niewiele lepszy od tego co mam więc szkoda było tych moonstonów teraz kojarzę, że była taka większa ozdobna skrzynia więc może ona :)

 

Na razie mam początek więc trzymam 2-3 rodzaje bo np ze snajperki momentami mi brakuje amo więc ta laserówa jest bardzo fajna.

Ale w B2 bardzo przypadły mi do gustu karabiny. Miałem na wyposażeniu dobre sztuki, ogrom amunicji do tego był, magazynek duży więc walczyło się przednie :)

Odnośnik do komentarza

W skrzyni za kamienie może być niebieski i fioletowy sprzęt plus ileś tam procent szans (25% chyba) na efekt Luneshine czyli dodatkową statystykę na karcie broni jak np 10% większy Critical, czy 30% na zignorowanie tarczy u przeciwnika. Efekt Luneshine jest widoczny na broni w postaci specjalnego wzoru, a na karcie jest dodatkowy wpis podobny do tych z unikatowych przedmiotów. Jak znajdziesz to będziesz od razu wiedział o co chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak mi przypadł do gustu nowy status w Pre-sequelu mianowicie freeze :) znalazłem fajną snajperkę z 50% szansą na zamrożenie i walczy się miodnie. Z reguły po 1-2 strzałach gość zamarza i dobijam go z karata :D

Pobawiłem się trochę grinderem ale faktycznie trochę się trzeba pobawić żeby coś przyzwoitego z niego wypadło.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2019 o 07:34, mario10 napisał:

Jak mi przypadł do gustu nowy status w Pre-sequelu mianowicie freeze :)

Z odpowiednią klasą u Atheny można mieć 100% szanse na nadawanie efektów, także baw się dobrze. Jak lubisz zabawę z zamrażaniem to polecam SMG Fridgia.

 

W dniu 6.05.2019 o 07:34, mario10 napisał:

Pobawiłem się trochę grinderem ale faktycznie trochę się trzeba pobawić żeby coś przyzwoitego z niego wypadło.

Jak już ogarniesz konkretne przepisy to wtedy się dopiero zaczyna kombinowanie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak pokrótce. Jak włożysz trzy jednakowe typy broni to dostaniesz ten sam typ. Podobnie jak włożysz dwa pistolety i inny typ to też dostaniesz pistolet. Jeżeli chcesz np dostać fioletowy shotgun to wkładasz dwa niebieskie SG + niebieski dowolny typ. Przy użyciu Moonstonów zawsze masz gwarantowany wyższy kolor plus szansa na Lunshine bonus.

Jeżeli chcesz legendę konkretnego typu to wkładasz dwie dowolne legendy i fiolet tego co chcesz. Legendy z dodatku wymagają przynajmniej jednej legendy z DLC, ale wtedy nie można użyć kamieni wiec jest spora szansa, ze dostaniesz fiolet.

Jak chcesz legendarny COM to trzy fioletowe + kamienie i dostaniesz zawsze pomarańcze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co próbowałeś mielić, może po prostu brakowało Ci kamieni. Jak jest przekreślona ikona to wtedy masz za mało kamieni po prostu, im wyższy kolor/poziom tym więcej kamieni potrzeba. Jak widnieje tylko opcja z trójkątem to oznacza, że nie można użyć wtedy kamieni w ogóle. W przypadku COMów, granatów i OZKitów nie da się dodać kamieni, jedynie trzy fioletowe COMy mają taką opcję z wyposażenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...