Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, nie grałem nawet 5 sekund w żadną.

Zależy ile czasu masz i chęci.

Możesz zaczynać jak pan bóg przykazał od samego początku, od 1 i 2 na PS2 i cisnąć po kolei każdą. Możesz ruszyć od 3 na PS3, która ma w sobie streszczenie 1 i 2. Możesz ruszyć też od Y1K na PS4, które jest wiernym remake'iem fabularnie, ale mechaniki i wygląd ma bardzo nowoczesny. Nie wiem jak z Y0, bo jedni mówią ruszaj zaje,bisty entry point i w ogóle, a inni mówią, że to fanservice po całości i beznadziejne zapoznanie z serią.

Przy czym ja grałem jedynie w demo dwójki bodajże dawno temu na PS2, wszystko piszę opierając swoją wiedzę o wypowiedzi innych, ostrzegam :teehee:

Odnośnik do komentarza

Jako fan serii, co to na wszystkich odsłonach zęby zjadł (najpierw japońskie na premierę, potem wersje europejskie jak się ukazywały), powiem że najlepszą teraz opcją byłoby wbić zęby w soczyste Kiwami i poczekać na remake drugiej odsłony. Podejrzewam, że 3-4-5 z PS3 to też tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

r6Kf5KQ.jpg

 

EU4, rozgrywka bodajże której poświęciłem 15h. Gra wciąga niesamowicie, szczególnie jeśli gra się online.

 

W tej rozgrywce zrezygnowałem z unii personalnej z Litwą, przez co rozwijam własną dynastię. Wyszło to na dobre, bo mogłem rozrastać się na zachdód a litwa na wschód, niezależnie jeden od drugiego. Jest co prawda sojusz, ale nie zawsze się wzywaliśmy na pomoc. Niestety ponad 100 letni konflikt z Skandynawią nieźle zniszczył Polskę. Kiedy pojawiła się wojna o sukcesję w Moskwie, wszedłem w to. To był mój błąd, bo za bardzo byłem wyniszczony wojnami. Technologicznie jestem nawet za ruskimi, co ma potem przełożenie na bitwy. 

Oczywiście Iron Mode, czyli tylko autosave

 

Jak widać dynastia rządzi oprócz Polski, na Litwie oraz Pomorzu.

CZjOsHW.jpg


O ile pamiętam, Mate5 grał w EU? Pomóż Mati bo ruskie zajeły mi inflanty i płock ;__;

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

albo w pierwszej kolejności w 0. lepszego gejmingowego scenariusza obok Life Is Strange i Serc z Kamienia w tej generacji nie ma

Zły pomysł. Kiwami - Kiwami 2 potem 3,4,5,6 i Y0 na koniec

Wg. mnie nie ma to wielkiego znaczenia najgorsze co można zrobić to po ograniu 0 i Kiwami brać się od razu za 6 omijając wszystkie części pomiędzy.
Odnośnik do komentarza

7n6Jqfx.jpg

 

3HqSSRr.jpg

 

Marne oświetlenie, do tego odbija się od tv po z tyłu za mną, ale klimacik gierka ma. Szkoda że gameplay to patologia. No ale dajemy dalej, poznajemy historię, postacie, uniwersum itd.

 

Tytuł? Drakengard.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...