Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Gra kosztuje raptem 60zł. To 2-3x mniej niż przeciętny nowy Harvest Moon na konsole. Jeśli ktoś lubił tę serię, to obok SV nie powinien przechodzić obojętnie, gdyż jest tam wszystko, co przyciągało do ekranu w HM i dużo, DUŻO więcej. Gra warta każdego grosza, a zabawy na dziesiątki godzin, jak nie setki.

 

998v6OB.jpg

t4oPdH1.jpg

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Muszę dorwać na jakiejś wyprz.

 

Szybko raczej nie dorwiesz widząc jak dobrze się sprzedaje. Podejrzewam, że na Steam Summer Sale maks. -25% osiągnie.

 

Chociaż kto wie, może się zaskoczymy. Jakieś Humble Monthly np. Oczywiście przyjąłbym z radością.

Odnośnik do komentarza

Taka sytuacja u mnie że nie spieszę się z zakupem, bo i tak nie miałbym na ten moment czasu grać w to SV. Boję się zaczynać bo chyba tylko w to bym grał. W promo kupiłbym tak przy okazji tylko. Nie musicie mnie namawiać bo Harvest Moona lubię (tylko tego z GBA :sir:), no i mój brat ma gierkę więc widziałem jaki to pochłaniacz czasu. :)

 

Za(pipi)iscie by było jakby wyszła na 3dsa... Grałbym. Bardzo.

Odnośnik do komentarza

Kończę powoli Risen na x360, wygląda toto miejscami jak z ps2, czasami fps tak spadają, że aż dziw bierze, a tekstury, animacje postaci i zasięg widzenia woła o pomstę do nieba. Jednak tak mi się ta gra podoba, że żaden z powyższych mankamentów mi zupełnie nie przeszkadza.

 

 

df8fadda6673ad6c1a044d9fa56a12a1.jpg

7b93303f1aa0995857924eeddbec1645.jpg

8087bf24974ed7ceff3aaa8045fb8420.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Niedawno ukończyłem Shadow Warrior'a i przy okazji wpadło parę kolejnych fotek bo jeśli chodzi o lokacje ( nie licząc paru plansz) to rodacy się postarali by było na czym zawiesić oko. A sama gra mega miodna i wprost nie mogę się doczekać dwójeczki. Pewnie zrobię kolejne podejście jak tylko odkopię się z innych zaczętych pozycji.

O1ziR2y.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

2IFptMd.jpg

Pierwsza gra, mapa świata i Francja jako start. Na liczniku 25h i 400 rund. Masakra jak to wciaga XD Na wykłady idealne!

Masakra jakie to dobre, polecam.

 

jak skonczę to odpale na 5 poziomie i zobaczę jak pójdzie walka Polską albo ściągne mody z Lord of the Rings :rep_up: 

ps jak widać na SC widać, w grze można znaleźć kilka ciekawych cytatów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...