Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Kron997 napisał:


Wow, pierwszy raz widze zasade 107% w praktyce 

O co chodzi? 

Kwalifikacje oglądałem jednym okiem. Tylko Q3 jako tako ale też na raty. Wznowienie dopiero z retransmisji ok 23. Jednak generalnie była miazga. Dreszczowiec 100%. Nurtują mnie 2 kwestie - jak to możliwe, że nagle Russel wykręcił taki wynik? Williams nagle zrobił jakis skok technologiczny? Russel już udowodnił, że jest mega utalentowany, mając równorzędny bolid jest w stanie zagrozić każdemu... 

No i jaka będzie dziś pogoda w SPA? 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, marbel007 napisał:

O co chodzi? 

Kwalifikacje oglądałem jednym okiem. Tylko Q3 jako tako ale też na raty. Wznowienie dopiero z retransmisji ok 23. Jednak generalnie była miazga. Dreszczowiec 100%. Nurtują mnie 2 kwestie - jak to możliwe, że nagle Russel wykręcił taki wynik? Williams nagle zrobił jakis skok technologiczny? Russel już udowodnił, że jest mega utalentowany, mając równorzędny bolid jest w stanie zagrozić każdemu... 

No i jaka będzie dziś pogoda w SPA? 

Russel giga kozak ale pewnie ustawili auto sto procent pod deszcz i dziś spadnie szybciutko jeśli nie będzie padać, bo oponenci raczej mają bardziej zbalansowane ustawienia. Latifi też był aż 12 więc myślę że Williams typowo pod deszcz.

Odnośnik do komentarza

Mam jednak nadzieję, że Mercedes podejmie dobrą decyzję i weźmie George'a, bo jak nie, to zaraz ktoś go podbierze. Poza tym, tak jak wcześniej było mi szkoda Bottasa, że tak sobie z nim pogrywają, tak teraz mi już przeszło i niech sobie idzie gdzie indziej. Płaszczy się przed Hamiltonem, rozbija, kwalifikuje w połowie stawki itd . Jeżeli go zostawią, to dobitnie pokaże, że po pierwsze nie mają jaj, po drugie Lewis już ma miękko i boi się o swoją legendę i boskość.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...