Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, nabijam sie ze spustów mediów. 

 

Max, Charles, Lando i Russel zawsze byli postrzegani jako przyszłość F1. Pierwsza trójka ściga sie bolidami, które potrafią walczyć o punkty i o mistrzostwo, a George jeździł, nie oszukujmy sie, bolidopodobnym autem "wyścigowym". Choć w tym roku pukają do top 10, mają dobry rok. Nawet jak nie układało sie w 2019 to nie wieszał psów na rodzimym, brytyjskim zespole (podejrzewam romans z Kler dlatego mówił zawsze dobrze) a to pokazuje zaangażowanie w życie zespołu jaki by nie był. Na bank ją stukał. Jest inteligentny i widać jak przez kombinezon odstaje mu Michałek po dobrych kwalach albo jego szlochanie gdy zdobył punkty, więc ma wyścigowy ogień w sercu. Niby też jest dojrzały ale wszyscy pamiętamy jaką zajebał bułę Psu chociaż to nie była jego wina. Owego Pana ,chyba w Bahrajnie, prawie przeskoczył w kwalifikacjach, więc potrafi grzać. Ale kto w Mercu nie umie? No może Bottas XD Inaczej spoglądamy na Russela bo gdy Kubica był w Williamsie to Kler wykręcała części Robertowi by dać Russelowi. Wszędzie go lubią, w sumie ja też go polubiłem. Zamieni taczke na BOLID F1. I to taki mistrzowski, troche taki American Dream, od zera do milionera. Miło, że Tłtoł wyciągnął mu pechowego kija z dupy i podejrzewam, że to wszystko wszyscy widzą i dlatego to tak wygląda.

 

Trzymam za niego kciuki. Nauczy sie nie psuć startów, nie przestraszy sie One Man Army Verstappena przy obronie i atakach, nie da Jamesowi wejść sobie na łeb, oby nie usiłował wejść w dupkę Lewisowi. Chociaż uważam, że Russel ma być dla Merca następcą cHama. 

 

W przyszłym roku nowe bolidy i ekscytujące pierwsze wyścigi. Ciekawe czy jak Russel zdobędzie PP w pierwszym wyścigu i tendencja sie utrzyma to pozwolą mu na walke o tytuł.

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Patricko napisał:

Nie wiem czemu, ale nie przepadam za Russellem, chyba temu że nagle zrobili z niego złotego chłopca, pomimo że nie różni się poziomem od reszty zbytnio. Miał po prostu więcej farta i tyle... Merc i przyszły sezon zweryfikują.

Kolego chyba oglądasz te wyścigi z kreciej nory. Russel to giga kozak, jak przez 3 lata nie zauważyłeś dlaczego to nawet nie zaczynam tłumaczyć. 

Odnośnik do komentarza

Naturalnie, że zauważyłem, ale po prostu go nie trawię i tyle. Miałem też na myśli gości takich jak Lando czy Lecrelc albo nawet Gasly (pomimo, że miał swoją szansę w RB), którzy są również "giga kozakami".

Swoją drogą, yebne jak w 2022 zmienią się siły w stawce i Merc będzie w środku. Mało prawdopodobne, ale oby stawka się bardziej wyrównała, bo taki w sumie to ma cel.

Odnośnik do komentarza
Russela też jakąś sympatią nie darzę, jest mi obojętny. Jednak jak nie da się podporządkować pod Hamiltona to go polubię.
O to, jak pokaże jaja to zyska w moich oczach, ale obawiam się, że Ham i Merc tak wpłynęli na kontrakt, że przynajmniej przez pierwszy sezon będzie chodził jak w zegarku.

Najważniejsze, że coś się dzieje w światku F1. Nie mogę się doczekać nowych bolidów.
Odnośnik do komentarza

Ciężko ocenić precyzyjnie talent Russela po tym jak zamyka stawkę od początku kariery w F1. Na tyle co dało się do tej pory obejrzeć w jego wykonaniu to moim zdaniem nie ustępuje ani Leclercowi ani Norrisowi. Nawet ten jeden wyścig pod nieobecność Hamiltona dużo pokazał. Dostanie konkurencyjny bolid to będzie objeżdżał wszystkich. Ciekaw jestem czy Hamiltonowi starczy motywacji by dalej się tłuc z kolegą z zespołu o każdy punkt. Do tego sam fakt, że Russel zdemolował Roberta już o czymś świadczy, często dokładał mu po 0,5 - 0,7 sekundy w kwalifikacjach. Oczywiście możecie mnie teraz hejtować, ale 2022 to będzie 18 sezon który będę oglądał, więc swoje zdanie mam ;)

Odnośnik do komentarza

No jest gość strasznie nierówny, raz robi 2 miejsce w deszczu na Belgii, a innym razem wali spina za Safety Carem, albo leci w żwir, czy objeżdżają go na starcie.

Jak Merc znowu zrobi bolid o klasę lepszy to pozostanie kwestia czy pozwolą im na walkę, chociaż chciałbym znów zobaczyć walczące Ferrari, ale jak znam makarony to tam się długo nic nie zmieni, przynajmniej dopóki Harry Potter kieruje zespołem.

Odnośnik do komentarza

Kurde...rozum jedno ale te info od tego dziennikarza TVP to jednak optymistyczne są w sprawie Roberta i trochę ciśnienie skacze. Jak nie ogłasza Gio na Monzy to jest szansa. No i patrząc po transferach żaden zespół nie zatrudnił debiutanta. To też dużo mówi że potrzeba doświadczonych kierowców przy zmianie przepisów 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, maciucha napisał:

Gutowski xddd


Troche wstyd przytaczać tego debila ale no cóż. 
 

Niewiarygodne jaka jest przepaść między Cugowskim a Panem Dzinnikarzem sportowym Mikołajem Sokołem. 
 

Co do źródła TVP Sport o kolejnym wyścigu Kubicy na Monzy - TVP jak wszyscy wiemy jest mocno związane z włodarzami oraz państwowym Orlenem. Może rzeczywiście jest coś na rzeczy. 
 

Bardzo licze na Kubice, chcociaż ten rzeczywisty ostatni raz w F1

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

To jak już tak latamy to podobno Vettel ma zrezygnować :notbad:

Wgl ten zbieg okoliczności że Robert w czwartek czy piątek w siedzibie Orlenu, weekend przed tv i rowerem miał być a tu Kimi z koronką. 

Lepszego toru na pożegnanie Robert nie mógł dostać jeśli pojedzie. Pierwsze pudło w 3 starcie które było całkowicie przycmione rezygnacja Michaela. Orlen syp ta kasa i jazda bo tych startów w Williamsie to się nie dało oglądać. 

Edytowane przez Szymek
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Wydaję około 1000zł miesięcznie na ich VERVA DIESEL. Życze sobie aby przekazali te pieniądze Panu Fredowi. 
 

Bottas wcinający naszego rodzimego Hotdoga z sosem tysiąca wysp? O mamuniu. 
 

Niewiarygodne, że chińczyk w Wuhan dał szanse Robertowi na start. 
 

@Szymek a gdzie to takie info lata? Buszuję tu i tam a nic nie widziałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...