Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szymek napisał:

To jak już tak latamy to podobno Vettel ma zrezygnować :notbad:

Wgl ten zbieg okoliczności że Robert w czwartek czy piątek w siedzibie Orlenu, weekend przed tv i rowerem miał być a tu Kimi z koronką. 

Lepszego toru na pożegnanie Robert nie mógł dostać jeśli pojedzie. Pierwsze pudło w 3 starcie które było całkowicie przycmione rezygnacja Michaela. Orlen syp ta kasa i jazda bo tych startów w Williamsie to się nie dało oglądać. 

Podobna historia była z Perezem przed transferem do Red Bulla. Też nagle Covid, dwa wyścigi opuścił, wielce mydlenie oczu że chcą się pozbyć Albona a nagle Perez ogłoszony. Tutaj może być podobnie, chociaż trudno mi w to uwierzyć ale ściskam za Roberta kciuki mocno, bo facet zasługuje na to żeby pojeździć jeden pełny sezon. Nie chcę żeby Monza była jego ostatnim wyścigiem. Bardzo chciałbym aby się jakimś cudem udało. 

Odnośnik do komentarza

Cały weekend z onbordem Roberta :banderas:powiem wam że jak oglądałem cały wyścig z nim to nie zrobił ani jednego błędu. Żadnego blokowania czy przesadnych kontr a stint na twardej mieszance miał naprawdę bardzo dobry. Pierwszy raz jechał na obu mieszankach na tym torze :obama:Jeden weekend z f1tv i chyba nie wrócę do e11. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem to bo mnie rozbawiło, ale szanse Kubicy to dla mnie 50 na 50. Ofkors musi się wykazać na Monzy, ale o to jestem spokojny po GP Holandii. A to całe biadolenie, ze szanse Roberta są minimalne na podstawke, znaczą dla mnie tyle co nic. Równie dobrze Alfa może podbijać stawke i chce wycisnąć ostatnie soki z Orlenu w ten sposób. Dla mnie wszystko się może zdarzyć, nie będe ani zdziwiony,ani zaskoczony jak to pójdzie w jedną czy drugą strone.

Odnośnik do komentarza
nigdy tak nie było
zazwyczaj mam live puszczony na jednym urzadzeniu a na drugim onboard/live timing
621f6671f240fa50a120df0ca309ba11.jpg

No to czemu w oficjalnym FAQ napisane jest, że live tylko na jednym urządzeniu? Live timing można na osobnym, ale relacja tylko na jednym. Sugeruje się tym co tam piszą, także jak będzie następny wyścig to sprawdźcie czy możecie oglądać normalną relację z komentarzem na więcej niż jednym urządzeniu jednocześnie.
Odnośnik do komentarza
Wrzuciłem to bo mnie rozbawiło, ale szanse Kubicy to dla mnie 50 na 50. Ofkors musi się wykazać na Monzy, ale o to jestem spokojny po GP Holandii. A to całe biadolenie, ze szanse Roberta są minimalne na podstawke, znaczą dla mnie tyle co nic. Równie dobrze Alfa może podbijać stawke i chce wycisnąć ostatnie soki z Orlenu w ten sposób. Dla mnie wszystko się może zdarzyć, nie będe ani zdziwiony,ani zaskoczony jak to pójdzie w jedną czy drugą strone.

To, że Alfa opóźnia wybór kierowcy do drugiego fotela dla mnie oznacza, że Robert jest nadal w grze, oby pozytywnie się to zakończyło, bo nie oszukujmy się to już będzie ostatnia szansa na podstawowego kierowcę w F1 dla Roberta, trzeba mocno trzymać kciuki za negocjacje Orlenu, wiadomo muszą wejść z dużą większą kasą niż dotychczas, ale stać ich na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...