Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

A to jaką inną karę miał dostać Max skoro odpadł z wyścigu? Kar czasowych raczej nie mógł dostać.

Poziom głupoty tych co się cieszą że kierowca omal nie stracił życia (nieważne czy się mu kibicuje czy nie) i robienie sobie z tego tapet nawet nie skomentuję. Poziom polskich kiboli i nic więcej. 

Edytowane przez nikt
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, nikt napisał:

A to jaką inną karę miał dostać Max skoro odpadł z wyścigu? Kar czasowych raczej nie mógł dostać.

Poziom głupoty tych co się cieszą że kierowca omal nie stracił życia (nieważne czy się mu kibicuje czy nie) i robienie sobie z tego tapet nawet nie skomentuję. Poziom polskich kiboli i nic więcej. 


Nie lubie tego chuja i tyle. 
 

Nic mu nie jest, jakby nie było HALO to by było po chłopie więc nie rozumiem tego pierdolenia i tego, że prawie stracił życie. Halo jest od tego żeby było bezpiecznie - i było. 
 

Klaun Grosjean prawie sie spalił i nikt nie robi sobie tapet bo naprawdę był blisko śmierci. Tutaj Lulu był bezpieczny więc sory ale uważam że te żarty i tapety nie są nieludzkie i kibolskie. Na Reddicie nawet lata mem z bieżnikiem zamiast włosów więc sie tak nie denerwuj. 
 

@Aleks Miałem Maxa za patusa, niedojrzałego szczekacza ale kibicuję Maxowi odkąd dostrzegłem plugawość hipokryty Hamiltona, na dodatek jego dominacja była na tyle ogromna, że odbierała radoche z oglądania F1. Fajnie gdy jest rzeczywista walka o tytuł, taka jak jest właśnie teraz z Verstappenem. 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

No cóż jeśli faktycznie coś by mu się stało w tej kolizji to nikt normalny by sobie tapet z tego nie robił. Lewisowi jest cały i zdrowy więc nie wiem o co te nerwy :lapka: A zdjęcie ładne i niecodzienne.

 

Jak miałem to na tapecie, a Romek prawie zgarnął wtedy Alonso to też nieładnie i powinienem na boże narodzenie dostać rózgę od Mikołaja? :rayos: 

FtIIWKgVhd8d2zBUXYahWVxncibIbV2Rw6GXz1Nt

Odnośnik do komentarza
Teraz, Aleks napisał:

Już od dłuższego czasu jestem zdziwiony tą sympatią do Maxa. Jeden i drugi są siebie warci. Śledzę teraz tą rywalizację bo po prostu jest ciekawa. Ale żebym komuś kibicował z tej dwójki? Meh...

 

 

Po prostu fani mają dość wieloletniej dominacji, i to jest zrozumiałe.

Jakby na miejscu Maxa był teraz Seb, większość kibicowała by Niemcowi....mimo że w czasach dominacji Red Bulla byli przeciw Sebowi ;-)

Tu nie chodzi tyle o sympatię do Maxa czy niechęć do Lewisa a raczejno wieloletnią dominację 1 gościa.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Magik napisał:

 

 

Po prostu fani mają dość wieloletniej dominacji, i to jest zrozumiałe.

Jakby na miejscu Maxa był teraz Seb, większość kibicowała by Niemcowi....mimo że w czasach dominacji Red Bulla byli przeciw Sebowi ;-)

Tu nie chodzi tyle o sympatię do Maxa czy niechęć do Lewisa a raczejno wieloletnią dominację 1 gościa.

 

Dominacja to jedno, ale wielu osobom po prostu nie podoba się wciąganie polityki i wojenek światopoglądowych do sportu, co Hamilton z rozmysłem czyni od kilku lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Magik napisał:

 

Po prostu fani mają dość wieloletniej dominacji, i to jest zrozumiałe.

Też mam dość i tutaj zgoda. Ale mam w pamięci obrazki kiedy to Max rozpychał się łokciami, był arogancki i to nie pozwala mi trzymać za niego kciuki. 'Jedynie' pozostaje cieszę się na tą świetną rywalizację obu kierowców. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2021 o 00:10, szejdj napisał:

Do wszystkich narzekających na 10 sekund dla Hamiltona na Silverstone przypomnę tylko, że kary w F1 stosowane są na podstawie wykroczenia a nie jego skutków.

Zgadza się i to jest głupie, w drugą stronę też by było (trafię cię siekierą w łeb dożywocie, spudłuję o 1 mm nic się nie stało). Przestępca musi dostać większą karę niż ofiara.

W dniu 13.09.2021 o 10:24, nikt napisał:

A to jaką inną karę miał dostać Max skoro odpadł z wyścigu? Kar czasowych raczej nie mógł dostać.

Właściwe kary to (oczywiście regulamin jest inny):

1. dla Maxa +10 miejsc, 5 pkt do licencji

2. dla Hamiltona za Silverstone (i potem Bottasa):

-przepuścić Maxa za nielegalnie zyskaną pozycję (czyli realnie stać na poboczu końca wyścigu)

-2 pkt do licencji

-naprawa silników Red Bulla (od biedy może płacić RB, ale kasa jest odliczana z limitu Merca)

-za cofnięcie RB o 10 miejsc takie same 10 miejsc dostaje Merc (bo to Merc zniszczył te silniki).

Póki co Mercedes jest do przodu, a te nieuwzględnione straty z winy Merca powodują, że będzie gorzej.

PS. u konstruktorów RB stracił 8 pkt (-5 zamiast +3) z własnej winy i głupiego nie oddania pozycji. Kary zachęcają by się Max i Ham pozabijali, a czasem mało groźne wypadki mają duże skutki (np. Kubica czy Gassly - ledwo drasnął).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...