Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

też na to patrzyłem, nie wyprzedził. chyba :rolleyes:

 

btw wiece co jest najbardziej bekowe? że pod koniec, wyścig dla merca wywrócił do góry kołami bolid Williamsa. nie Alpha Tauri, nie Perez... tylko ich własna szuczka Williams :dog:będą ostre pogawędki z Latifim i zarządem zespołu. czuję już te nienawistne spojrzenia i spluwanie pod nogi.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Colin napisał:

też na to patrzyłem, nie wyprzedził. chyba :rolleyes:

 

btw wiece co jest najbardziej bekowe? że pod koniec, wyścig dla merca wywrócił do góry kołami bolid Williamsa. nie Alpha Tauri, nie Perez... tylko ich własna szuczka Williams :dog:będą ostre pogawędki z Latifim i zarządem zespołu. czuję już te nienawistne spojrzenia i spluwanie pod nogi.

Już na f1tv w post race pokazywali że był przed o włos :reggie:

 

Pytanie jak tam Lewis na telemetrii wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Nic się nie zmieni, robią szopke, że niby wzywają wszystkich po kolei, żeby płaczki z Merca dały se siana. Odkręcenie majstra w tym momencie to byłby idiotyzm sezonu, zapamiętany na długie lata, a nawet dekady. Tym bardziej, że sami kierowcy nie są winni. Ostatnie kółko to była czysta walka, a te podjazdy w trakcie SC to są regularnie, więc tutaj będzie pewnie "No further investigation". Merc sam sobie winny, że opon mu nie zmienili.

Merc nie potrafi przegrywać, ale RB robiłby dokładnie to samo, więc mnie to nie dziwi. Mają kolejny sezon do walki, a jak im nie pasuje to przecież nikt ich tam nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Horner zrobił to samo imo. 
Fakt jest taki,że jak chcieli zrobić widowisko na ostatnim okrążeniu to było wszystkich puścić na początku okrążenia 57 a nie 2 zakręty przed i tylko 5 które akurat blokują Max.
Może by Max ich objechał może nie kto wie. Niesmak pozostaje.
 
Żeby nie było Mercedes też odwalił bo Ham powinien był zrobić pit stop zaraz po Max jak był vsc, stracił by może ham pozycje ale miał dużo lepsze tępo i by Maxa dogonił bez problemu.
No i na koniec zostaje bot który podsumował swoją karierę w Mercedesie jako przeciętniak w dupie był całe GP, gdzie HAM walczył w pewnym momencie z Per i Ver. 
Może i Max bardziej zasłużyły ale jak dla mnie to fia ostatnie 1.5 minuty ustawiła i tyle.
Masi to wywalenia jest, ten debilny system że sędziowie są inni co GP do zmiany i zrobić zasady 0 albo 1 a nie, jeden kierowca dostaje karę a inny kierowca za gorszą akcje już nie 
Ale (pipi)enie.

Maxa cały sezon dymali to dla równowagi karma wróciła do Hama.
Odnośnik do komentarza

Sam Max to powiedział, że wkoncu uśmiechnęło się do niego szczęście. Hamilton miał pecha, ale no rozbity bolid i safety cary są częścią wyscigów. Strasznie się bali zjazdów na zmianę opon i zmiany pozycji. I to był błąd chyba, bo i tak byliby obok Maxa a Hamilton mial lepsze tempo i pewnie by sobie poradził. 

 

Odnośnie sędziów, no kurwa cyrk przez caly sezon. Ale tak sobie myślę nad tą ostatnią decyzja ze tylko pięciu zawodników się oddublowało, no i chyba jednak dobrze ze chcieli to rozwiązać na torze, w walce. 

Masi to już chyba naprawdę miał dosyć tego pierdolenia Toto, ze zgasił go jak peta na koniec 

Odnośnik do komentarza

Merc z prawnikiem był u sędziów :reggie:

Red Bull mówi że oni poszli bez prawnika, bo żadnego że sobą nie zabrali, bo przyjechali się tu ścigać. 

 

Wygalda na to że obojętnie jaka będzie dziś decyzja, przegrany i tak będzie składał apelacje i wyniki poznamy za kilka tygodni XD

 

Rzygać się chce tym mercedesem. Mam nadzieję że nawet jeśli ukaraja Maxa albo cofną wyniki o okrążenie, to wlepia Lewisowi dostatecznie sekund za urywana jazde za SC albo zyskanie przewagi za torem na lap 1.

Odnośnik do komentarza

jebał ich owczarek niemiecki. takiego burdelu to dawno nie widziałem, a żyję w tym kraju.

 

Aldonka na twitterze nadaje że RB znowu poszedł do kontroli wyścigu, prawnicy FIA też już swoje uzasadnienia piszą. każdy bał się takedowna w wyścigu i brudnych manewrów a większe szambo za kulisami wybija.

 

Masi i spółka pewnie znowu będą się gimnastykować z uzasadnieniami swoich decyzji ale teraz dla odmiany żeby siebie kryć :reggie:

Odnośnik do komentarza

Liberty Media nie pozwoli na zmiane wyników wyścigu. Anulowanie Mistrzostwa Maxa byłoby z punktu widzenia słupków katastrofą. Mnóstwo ludzi odwróciłoby sie od F1. 
 

A Michael Masi dla Liberty jest pierdolonym geniuszem. Przez jego autystyczne decyzje i całą drame zainteresował wiele nowych ludzi do F1. Dodajmy do tego mięsny materiał do Netflixa. 
 

F1 to kasiora a Masi dla Liberty to ostatecznie Święty Mikołaj z workiem kasy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...